Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kim milyoner olmak ister yaş sınırı

  1 ziyaretçi

  kim milyoner olmak ister yaş sınırı Ne90'dan bulabilirsiniz

  Kim Milyoner Olmak İster – Başvuru Formu - atv

  KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU SÜRECİ AYDINLATMA METNİ

  Tarafımıza yaptığınız başvuru formu kapsamında alınan fotoğrafınız, T.C. kimlik numaranız, adınız ve soyadınız, doğum yılınız, cinsiyetiniz, doğduğunuz ve yaşadığınız şehir, ailenizin yaşadığı şehir, aslen nereli olduğunuz bilgisi, en son mezun olduğunuz okul ve bölüm ile şu an okuduğunuz okul bilgileri, telefon bilgileriniz, e-posta adresiniz, meslek durumunuz, baba ve annenizin mesleği, konuştuğunuz diller, medeni durumunuz, çocuğunuzun olup olmadığı bilgisi, hobileriniz, en beğendiğiniz üç kitap ismi, okuduğunuz dergi ve makaleler, dinlediğiniz müzik türü, özel yeteneğinize ilişkin bilgi, yurtdışında nereleri gördüğünüz bilgisi, daha önce gerçekleştirdiğimiz yarışma görüşmelerimiz, ödüle ilişkin hedef ve planlarınız kişisel verilerinizden olup:

  amaçları ile işlenmektedir.

  Kişisel verileriniz; doldurduğunuz “Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Katılım Formu” ile WhatsApp uygulaması üzerinden bize iletmiş olduğunuz başvurularınız aracılığı ile toplamakta olup; tamamen veya kısmen otomatik olan ya da bir veri kayıt sisteminin parçası olmak kaydıyla otomatik olmayan yollarla işlenmekte ve ilgili kişisel verileriniz KVKK 5. ve 6. maddelerinde belirtilen;

  hukuki sebeplerine dayanarak işlemekteyiz.

  Kişisel verileriniz;

  Kişisel verilerinizle ilgili olarak;

  haklarına sahipsiniz.

  Belirtilen haklarınız kapsamında taleplerinizi, iadeli taahhütlü mektup aracılığıyla veya şahsen veya noter aracılığıyla yazılı olarak veya kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da daha önce bize bildirdiğiniz ve sistemimizde kayıtlı bulunan elektronik posta adresiniz var ise elektronik posta adresinizi kullanmak suretiyle bize ulaşarak iletebilirsiniz.

  Başvurunuz KVKK'da öngörülen ilgili hükümler doğrultusunda cevaplandırılacak olup başvuru sahibinin, ilgili kişi olduğunun teyit edilmesi amacıyla Turkuvaz sizden bazı doğrulayıcı bilgiler talep edebilecektir; bu bilgiler yalnızca ilgili kişinin kimliğinin tespit edilmesi ve başvuru sonuçlarının doğru kişiyle paylaşılması adına talep edilecektir.

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Kim Milyoner Olmak İster? Hakkında - atv

  Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor.

  12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

  Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?

  null

  Yazı kaynağı : www.atv.com.tr

  Atv Başvuru ve Milyoner Şikayetleri - Şikayetvar

  Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu! 2021 ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru nasıl yapılır? Başvuruda sorulan sorular nelerdir?

  Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu! 2021 ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru nasıl yapılır? Başvuruda sorulan sorular nelerdir?

  Kim Milyoner Olmak İster nasıl başvuru yapılır? Kim Milyoner Olmak İster nereden başvuru yapılıyor? Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu! Kim Milyoner Olmak İster başvuru şartları nelerdir? Kim Milyoner Olmak İster 18 yaş altı başvuru yapabilir mi? Kim Milyoner Olmak İster kaç soru var? Kim Milyoner Olmak İster en büyük ödül ne kadar?

  Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. Yarışmaya ATV'nin resmi sitesi üzerinden başvurabilirsiniz. Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak yarışmaya başvurabilirsiniz.

  KİM MİLYONER OLMAK İSTER BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...

  Yarışmaya başvuru sırasında istenen bilgiler aşağıdaki gibidir:

  - Fotoğraf

  - TC Kimlik No

  - Ad Soyad

  - Yaşadığınız Şehir

  - Doğduğunuz Yer

  - Doğum Tarihiniz

  - Cinsiyetiniz

  - Telefon (Cep) Haberler.com son dakika haberler, gündem haberler ve tarafsız haberler için okumaya devam edin.

  - Size ulaşabileceğimiz 2.Telefon

  - E-Posta Adresi Gündem haberler için bizi takip edin. Haberler.com gündemin sıcak konularını sizler için derliyor.

  - Aslen Nerelisiniz?

  - En Son Mezun Olunan Okul ve Bölüm

  - Mesleğiniz

  Çalıştığınız Kurumun Adı

  Çalıştığınız Kurumdaki Bölümünüz

  Çalıştığınız Kurumdaki Ünvanınız

  - Medeni Durumunuz

  - Hobileriniz

  - Özel Bir Yeteneğiniz var mı?

  - Daha Önce Bir Yarışma Programına katıldınız mı?

  - Ne Kadar Para Kazanmayı Hedefliyorsunuz? Kazandığınız Parayla Ne Yapmayı Planlıyorsunuz

  - Kendinizi nasıl tanımlarsınız?

  - Konuştuğunuz Diller

  - Hangi Ülke Ve Şehirleri Gördünüz?

  - En Beğendiğiniz Üç Kitap

  - En Beğendiğiniz Üç Film

  - Dinlediğiniz Müzik Türü Nedir?

  - Yaşadığınız ve devam etmekte olan bir sağlık sorununuz var mı?

  Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu! 2021 ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru nasıl yapılır? Başvuruda sorulan sorular nelerdir?

  Soru havuzu toplamda 12 adet sorudan oluşmaktadır. Bu sorulardan iki tanesi baraj sorusu olarak soruluyor. İlk baraj sorumuz 2. soruda karşımıza çıkıyor. Bir diğer baraj sorusu ise 7. sıradaki soru oluyor. İlk baraj sorumuzun parasal değeri 1000 TL, ikinci baraj sorumuzun parasal değeri ise 15.000 TL'dir.

  Özetlemek gerekirse eğer yarışmacı adayı 1. soruya doğru yanıt verip 2. soruya yanlış yanıt verirse ilk barajı henüz geçemediği için para ödülü kazanamıyor. Ama baraj sorusu olan 2. soruyu bilerek geçerse ve 7. soruya kadar herhangi bir soruda yanılıp yanlış cevap verse bile alacağı ödül tutarı 1000 TL oluyor.

  Eğer yarışmacı adayı birinci ve ikinci baraj sorularını geçerse kasasına 15.000 TL'yi atmayı garantilemiş oluyor. Yani 7. sorudan sonra herhangi bir soruya yanlış cevap vermesi durumunda kazanabileceği tutar 15.000 TL'dir.

  Yarışmanın para ağacındaki ödüllerde artış yapıldı. Yeni sezona hızlı bir giriş yapan yarışmadaki ilk ödül 500 TL'den 1000 TL'ye çıkarıldı. Yeni bölümlerde barajı geçen yarışmacılar 50, 100, 200 ve 400 bin TL gibi büyük ödüller için mücadele edecek.

  Yazı kaynağı : www.haberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap