Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kismetse olur furkan diskalifiye oldu

  1 ziyaretçi

  kismetse olur furkan diskalifiye oldu Ne90'dan bulabilirsiniz

  Kısmetse Olur Furkan'ın Diskalifiye Edilme Sebebi Ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Furkan Ne Yaptı?

  Kısmetse Olur Furkan'ın Diskalifiye Edilme Sebebi Ne? Kısmetse Olur Aşkın Gücü Furkan Ne Yaptı?

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü 10 Ocak 2023 tarihinde 26.bölümü ile ekrana geldi. Sunucu Öykü Serter  program başladıktan sonra konu hakkında açıklamada bulundu. 

  FURKAN CAN AĞCA DİSKALİFİYE OLDU 

  Kısmetse Olur Furkan Can Ağca, 26.bölümde görünmedi. Öykü Serter, konu hakkında yarışmacının program kurallarını ihlal ettiğini bu yüzden yarışmada kalmasına müsaade edilmediği öğrenildi. 

  KISMETSE OLUR FURKAN NEDEN DİSKALİFİYE OLDU? 

  Kısmetse Olur Furkan, geçtiğimiz günlerde yarışmacısı olduğu program ile ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile her şeyin sahte olduğu nu iddia etti. 

  Bunun üzerine Kısmetse Olur yapım ekibi damat adayının yarışmada kalmasını müsaade etmedi.

  FURKAN CAN AĞCA PAYLAŞIMLARI

  "KENDİNİ PARAYA SATANLAR UTANSIN"

  Peki, Furkan Can Ağca kimdir? Furkan Can Ağca nereli? Furkan Can Ağca kaç yaşında?

  FURKAN CAN AĞCA KİMDİR?

  21 yaşındaki Furkan Can Ağca, Karslıdır. İstanbul'da yaşayan yarışmacı, modellik yapmaktadır. 1.89 boyunda olan Furkan programda en son Cansel'e pahalı bir markadan çanta hediye etmişti. 

  Kısmetse Olur yarışmasında önce Eslem'le görüşen Ağca daha sonra Cansel'i tanımak istedi. 

  Yazı kaynağı : medyabaskent.com

  Kısmetse Olur Furkan diskalifiye oldu! İfşası olay yarattı, işte diskalifiye sebebi

  Kısmetse Olur Furkan diskalifiye oldu! İfşası olay yarattı, işte diskalifiye sebebi

  Yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana en çok izlenenler arasına girmeyi başaran Kısmetse Olur Aşkın Gücü’nün hem erkek hem de kadın yarışmacıları bir hayli dikkat çekiyor. Tartışmaların ve olayların sonunun gelmediği programda yaşananlar sık sık sosyal medyanın da gündeminde yer alıyor. Programın erkek yarışmacılarından biri olan Furkan’ın diskalifiye edildiği iddiaları ise gündeme bomba gibi düştü. Peki, Kısmetse Olur Furkan diskalifiye mi oldu, neden diskalifiye oldu? Furkan Can Ağca neden yok? Kısmetse Olur Furkan elendi mi? Kısmetse Olur Furkan ne dedi? İşte detaylar…

  KISMETSE OLUR FURKAN DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

  YouTube'da yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının erkek yarışmacılarından biri olan Furkan Can Ağca’nın yarışmadan diskalifiye edildiği iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Programın 26. bölümünde Furkan’ın yer almaması akıllara diskalifiye edildiği iddialarını getirdi.

  İFŞASI SONRASI DİSKALİFİYE EDİLDİ

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacılarından Furkan Can Ağca’nın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla programı ifşa ettiği iddiası gündeme gelmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla her şeyin kurgu olduğunu düşündüren ifadelere yer vermiş ve bu paylaşımı sebebiyle kendisine yüklü miktarda tazminat açılacağını belirtmişti. Furkan’ın diskalifiye sebebinin yaptığı paylaşımda programı ifşa etmesi olduğu konuşuluyor.

  kismetse-olur-furkan-diskalifiye-oldu-ifsasi-olay-yaratti-iste-diskalifiye-sebebi.jpg

  ‘KİMSE İNSANLARI KANDIRMASIN’

  Paylaşımı sebebiyle kendisine yüklü miktarda tazminat davası açılacağını söyleyen Furkan Can Ağca, ‘Paylaştığım story yüzünden yüklü miktarda tazminat açılacakmış. Umurumda mı? Umurumda değil. Kimse insanları kandırmasın. İsteyen istediği davayı açsın. Bir yapım şirketi insanları kullanamaz. Halka reyting verilecek diye insanların hayatını karartamazsınız. Üç kuruş para için beni kimsenin rezil etmesine izin vermem. Ben kendimi paraya satmıyorum. Kendini paraya satanlar utansın.’ ifadelerine yer verdi.

  kismetse-olur-furkan-diskalifiye-oldu-ifsasi-olay-yaratti-iste-diskalifiye-sebebi2.jpg

  FURKAN CAN AĞCA KİMDİR?

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmacılarından olan Furkan Can Ağca, 21 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. Modellik yaptığını ve markalarla çalıştığını söyleyen Furkan, 1.89 boyunda. Furkan’ın babasının ise Kapalıçarşı’nın büyük kuyumcularından biri olduğu biliniyor.

  Yazı kaynağı : www.tum-haberler.com

  Furkan neden diskalifiye oldu, elendi? Kısmetse Olur Furkan neden yok?

  Furkan neden diskalifiye oldu, elendi? Kısmetse Olur Furkan neden yok?

  Furkan Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasından diskalifiye edildi. Yarışmanın son bölümlerinde Furkan'ı göremeyen yarışmacılar haliyle, "Furkan neden yok, elendi mi, neden elendi" sorularını peş peşe soruyor. 

  FURKAN NEDEN DİSKALİFİYE EDİLDİ, ELENDİ?

  Youtube platformu üzerinden yayınlanan "Kısmetse Olur Aşkın Gücü" yarışmasının sonradan dahil olan isimlerinden Furkan Ağca için yarışma erken sona erdi. 

  Yarışmaya sonradan katılan isimlerden biri olan Furkan Ağca, sürpriz bir şekilde yarışmadan elendi. 

  Elenme nedenini merak edenler ise programdan veya yapımcılardan yapılacak açıklamayı bekliyordu ki açıklama Öykü Serter'den geldi. 

  FURKAN YARIŞMADAN NEDEN ELENDİ?

  Kısmetse Olur yarışmacılarından Furkan Ağca'yı 26. bölümde göremeyen izleyiciler Furkan Ağca nerede, neden yok merak ettiler. Kısmetse Olur Furkan'ın sosyal medya hesapları üzerinden Kısmetse Olur programı ile ilgili ortaya attığı iddialar nedeniyle diskalifiye edildiği iddia edilmişti.

  Kısmetse Olur Furkan elendi mi, neden yok, diskalifiye mi edildi? Kısmetse Olur Furkan Ağca kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram hesabı ne?

  26. bölümde Kısmetse Olur yarışmasının sunucusu Öykü Serter, Furkan Ağca'nın yarışmanın ön elemelerinde bilgi gizlemesi nedeniyle diskalifiye edildiğini söyledi.

  Kısmetse Olur Furkan Ağca'nın resmi instagram hesabı furkancanagca_ 'dir ve 186 bin takipçisi bulunmaktadır.

  KISMETSE OLUR FURKAN KİMDİR?

  Furkan Can Ağca 21 yaşındadır. Aslen Karslı olan Ağca İstanbul’da yaşamaktadır.

  Sosyal medya fenomeni olan damat adayı Furkan Can Ağca yarışmada aynı zamanda modellik yaptığını ve markalarla çalıştığını belirtmiştir.

  Yarışmaya katıldığı anda Aybüke ile samimiyet kurmaya çalışan Furkan damatlar evinde gerilim ile karşılandı. 

  Yazı kaynağı : www.sonhaberler.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap