Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi sorgulama

  1 ziyaretçi

  konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi sorgulama Ne90'dan bulabilirsiniz

  Konya Büyükşehir’den doğum günü hediyesi I TIKLA, BAŞVUR

  Konya Büyükşehir’den doğum günü hediyesi I TIKLA, BAŞVUR

  Daha önce başvuruyla ilk oruç hediyesi, 2000 scooter, şivlilik çantası ve bisiklet hediye eden Konya Büyükşehir Belediyesi, bu kez Konya'nın 31 ilçesi ve bağlı mahallelerde yaşayan çocuk ve gençlere sürpriz doğum günü hediyesi gönderecek.

  GENÇLERE HEDİYE DUYURUSUNU BAŞKAN ALTAY YAPTI

  Açıklamayı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay yaptı. Altay, “Gençlerimizle aramızda çok güzel bir bağ oluştu. Bize gösterdikleri muhabbete teşekkür etmek için hiç beklemedikleri anda yüzlerde tebessüm olma hedefimiz var. Gençlerimizi kayda bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR KİMLERE DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ VERECEK?

  Konya Büyükşehir Belediyesi’nin gençlere sürpriz hediyelerinin ayrıntıları belli oldu. Hediyeler 7 ila 18 yaş arasındaki gençlere verilecek. Başvuru sahibinin doğum tarihinin 01.01.2004 - 31.12.2015 tarihleri arasında olması gerekiyor.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR GENÇLERE DOĞUM GÜNÜNDE GÖNDERECEK

  Başvurularını yapan gençlere hediye dağıtımı, 01 Ocak 2022 – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında başvuru sahibinin doğum gününde gerçekleştirilecek.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ İÇİN NEREDEN BAŞVURU YAPILABİLİR?

  Konya Büyükşehir Belediyesinin doğum gününde gençlere göndereceği sürpriz hediyeler için başvuru şartlarından biri, başvuru sahibinin ikamet adresi, yani yaşadığı yerin Konya olması. Konya’nın 31 ilçesi ve bağlı bütün mahallelerde yaşayan çocuk ve gençler için başvuru yapılabilecek.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

  Konya Büyükşehir Belediyesi doğum günü hediyesini alabilmek için, yukarıda sayılan şartları taşımak kaydıyla internet üzerinden; TC kimlik numarası, yaşadığı ilçe ve iletişim için telefon numarasının kaydedilmesi gerekiyor.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYIN

  Başvuruların alınmasının ardından girilen bilgilerin doğruluğu Kimlik Paylaşım Sistemi üzerinden kontrol edilecek, kampanya şartlarına uymayan ya da yanlış bilgi içeren başvuru kayıtları silinecek.

  Adres ve yaş bilgilerinizin Kimlik Paylaşım Sisteminden doğrulanamadığı için kaydın silinmesi durumunda Konya Büyükşehir Belediyesi herhangi bir sorumluluk taşımayacak.

  Gerekli durumlarda başvuru esnasında girilecek telefon numarası üzerinden iletişim sağlanacak.

  KISA SÜREDE ÇOK SAYIDA BAŞVURU GELDİ

  Konya Büyükşehir Belediyesinin çocuk ve gençlere sürpriz doğum günü hediyesi göndermek için alacağı kayıt başvuruları 10 – 20 Aralık tarihleri arasında alınacak. Kısa sürede çok sayıda başvurunun yapıldığı öğrenildi.

  Haber Dairesi (Konya Haber)

  Konya Büyükşehir doğum günü hediyesi başvurusu I TIKLA, BAŞVUR

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Konya Büyükşehir doğum günü hediyesi başvurusu 2022 I TIKLA, BAŞVUR

  Konya Büyükşehir doğum günü hediyesi başvurusu 2022 I TIKLA, BAŞVUR

  Konya Büyükşehir Belediyesi, 7-18 yaş arası başvuru yapan gençlere “İyi ki Doğdun” hediyesi verecek. Konya Büyükşehir Belediyesi doğum günü hediyesi başvurusunun nasıl yapılacağı merak ediliyor.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İYİ Kİ DOĞDUN HEDİYESİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

  Başvuru sahibinin doğum tarihi 01 Ocak 2005 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında olması gerekmekte.

  Başvuru sahibinin ikamet adresinin Konya’da olması gerekiyor. 31 ilçeden ve tüm mahallelerden başvuru yapılabilecek.

  Başvuruların alınmasının ardından girilen bilgilerin doğruluğu Kimlik Paylaşım Sistemi üzerinden kontrol edilecek, kampanya şartlarına uymayan ya da yanlış bilgi içeren başvuru kayıtları silinecek.

  Adres ve yaş bilgilerinin Kimlik Paylaşım Sisteminden doğrulanamadığı için kaydınızın silinmesi durumunda Konya Büyükşehir Belediyesi herhangi bir sorumluluk taşımayacak.

  Gerekli durumlarda başvuru esnasında gireceğiniz telefon numarası üzerinden iletişim sağlanacak.

  Konya Büyükşehir Belediyesi, telefon numarasının doğruluğundan emin olunmasına dikkat çekti.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ BAŞVURUSU NE ZAMAN?

  Konya Büyükşehir’in 7-18 yaş aralığındaki gençlere sürpriz hediyeler vereceği çalışma için başvurular 8 Ekim 2022 tarihi itibariyle başladı. Başvurular 21 Ekim 2022 günü sona erecek.

  konya-buyuksehir-dogum-gunu-hediyesi-basvurusu-i-tikla-basvur.jpeg

  KONYA BÜYÜKŞEHİR DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ NE ZAMAN VERİLECEK 2022 - 2023?

  Başvurular tamamlandıktan sonra hediye dağıtımı 01 Ocak 2023 – 31 Aralık 2023 tarihleri arasında başvuru sahibinin doğum gününde gerçekleştirilecek.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ BAŞVURUSU 2022 İÇİN TIKLAYIN

  konya-buyuksehir-dogum-gunu-hediyesi-basvurusu-i-tikla-basvur-001.jpeg

  Konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi, Konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi sorgulama, Konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi ne, Konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi ne gönderiyor, Konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi başvuru, Konya büyükşehir belediyesi doğum günü hediyesi başvuru şartları, Konya büyükşehir belediyesi doğum hediyesi, Konya doğum günü hediyesi gibi aramaların sonuçlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  Haber Dairesi (Konya Haber)

  Konya Büyükşehir lise son sınıflara 1500 TL verecek I TIKLA, BAŞVUR

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Konya Büyükşehir'in sürprizini Başkan Altay açıkladı! Doğum günü hediyesi için TIKLA BAŞVUR

  Konya Büyükşehir'in sürprizini Başkan Altay açıkladı! Doğum günü hediyesi için TIKLA BAŞVUR

  Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya genelindeki 7-18 yaş arası çocuk ve gençlere sürpriz doğum günü hediyeleri göndereceklerini duyurdu. Doğum günü hediyeleri 21 Ekim tarihine kadar “gencdostu.konya.bel.tr” adresine kaydını yapan çocuk ve gençlere 2023 yılı içerisinde ulaşacak.

  Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, çocuklar ve gençler için doğum günü sürprizi müjdesi verdi.

  Uğur İbrahim Altay, “Yarınlarımızın teminatı olan genç arkadaşlarımızın gözlerindeki parıltıyı görmek, mutluluklarına ortak olmak bizleri de mutlu ediyor. 7-18 yaş arası çocuklarımıza ve gençlerimize 2023 yılı içerisinde teslim edeceğimiz doğum günü hediyeleri hazır. Şimdiden doğum günlerini tebrik ediyor, her birine güzel, mutlu ömürler diliyorum” dedi.

  “İyi ki Doğdun, Sürprizimiz Var” sloganıyla yapılan hediye çalışmasına katılmak için 'gencdostu.konya.bel.tr' adresinden kayıt olmak gerekiyor.

  1 Ocak 2005 ile 31 Aralık 2016 tarihleri arasında doğan ve Konya sınırları içerisinde ikamet eden herkesin kayıt yapabildiği çalışmada kayıtların, hak kaybı yaşanmaması adına ebeveyn kontrolünde yapılması gerekiyor. Kayıtlar için son tarih ise 21 Ekim.

  Konya Büyükşehir Belediyesi, başvurular tamamlandıktan sonra hediye dağıtımını 1 Ocak-31 Aralık 2023 tarihleri arasında başvuru sahibinin doğum gününde gerçekleştirecek.

  KONYA BÜYÜKŞEHİR DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ! TIKLA BAŞVUR

  Başkan Altay’dan 7-18 Yaş Arası Gençlere Sürpriz

  Yazı kaynağı : www.memleket.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap