Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  konya milli eğitim müdürü kim

  1 ziyaretçi

  konya milli eğitim müdürü kim Ne90'dan bulabilirsiniz

  Murat YİĞİT - İl Milli Eğitim Müdürü

  Murat YİĞİT - İl Milli Eğitim Müdürü

  1975 yılında Samsun Çarşamba´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çarşamba´da, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünde tamamladı. 1997 yılında tarih öğretmeni olarak atandığı Vezirköprü Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi´nde 4 yıl öğretmenlik, 4 yıl müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerini yürüttü.

  2006 yılında Ağrı iline eğitim müfettiş yardımcısı, 2009 yılında eğitim müfettişi olarak atandı. 2009-2010 döneminde Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü´nde (TODAİE) Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Yüksek Lisans çalışması olarak  İlk Türk Devletlerinde Kağanlığın Ortaya Çıkışı Bağlamında Yönetimin Kökeni´ konulu çalışmayı gerçekleştirdi. 22.03.2011 tarihinde Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Müfettişleri Başkanı olarak atandı.

  8 Ağustos 2012 tarihinden, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı. 1 Haziran 2016 tarihinden 31 Ağustos 2021 tarihine kadar Düzce İl Milli Eğitim Müdürü, 1 Eylül 2021 tarihinden 30 Haziran 2022 tarihine kadar Samsun İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptı.

  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat YİĞİT 1 Temmuz 2022 tarihi itibarıyla Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevine başlamıştır.

  Evli ve 2 çocuk babasıdır.

  Yazı kaynağı : konya.meb.gov.tr

  KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Teşkilat Şeması

  MEB KONYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

  -

  Konya'nın yeni İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit kimdir?

  Konya'nın yeni İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit kimdir?

  Milli Eğitim Bakanlığı'nda atamalar devam ederken bazı illerin il milli eğitim müdürleri de değişti.

  Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanırken Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit ise Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

  fsjtphixmaaydtw.jpg

  ftgofwux0aetvzt.jpg

  MURAT YİĞİT KİMDİR?

  1975 yılında Samsun Çarşamba´da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Çarşamba´da, üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünde tamamladı.

  1997 yılında tarih öğretmeni olarak atandığı Vezirköprü Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi´nde 4 yıl öğretmenlik, 4 yıl müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı ve müdür vekilliği görevlerini yürüttü.

  2006 yılında Ağrı iline eğitim müfettiş yardımcısı, 2009 yılında eğitim müfettişi olarak atandı. 2009-2010 döneminde Türkiye ve Ortadoğu Amme İdaresi Enstitüsü´nde (TODAİE) kamu yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans çalışması olarak ilk Türk Devletlerinde Kağanlığın Ortaya Çıkışı Bağlamında Yönetimin Kökeni´ konulu çalışmayı gerçekleştirdi. 22 Mart 2011 tarihinde Ağrı Milli Eğitim Müdürlüğü Eğitim Müfettişleri Başkanı olarak atandı.

  8 Ağustos 2012 tarihinden, 31 Mayıs 2016 tarihine kadar Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Yiğit, 1 Haziran 2016 tarihinden 31 Ağustos 2021 tarihine kadarda Düzce İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürüttü.

  Yiğit, 1 Eylül 2021'den bu yana Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yürütüyordu. Murat Yiğit, evli ve 2 çocuk babasıdır.

  fthiy7yx0aue-yj.jpg

  fukaufaxoaelvc0.jpg

  Yazı kaynağı : www.pusulahaber.com.tr

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2022 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap