Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  konya rehabilitasyon merkezleri

  1 ziyaretçi

  konya rehabilitasyon merkezleri Ne90'dan bulabilirsiniz

  Yazı kaynağı : www.dehaozelegitim.com

  Rehabilitasyon Merkezi

  HOŞGELDİNİZ...

  Özel Dört Mevsim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2006 yılında, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak, Zihinsel Engelliler Destek Eğitimi Programı üzerine hizmet vermeye başlamıştır.

  Zihinsel Engelliler Destek Eğitimi, Bedensel Engelliler Destek Eğitimi ve Öğrenme Güçlüğü Destek Eğitimi programları üzerine hizmet vermeye devam eden kurumumuz, içerisinde 100 m2 hobi bahçesi, mini hayvanat bahçesi ve çeşitli meyve ağaçlarını da barındıran 500 m2 lik yeşil alan içerisinde bulunmaktadır.

  Kamera sistemi ile desteklenen iki katlı binasında hizmet veren kurumumuz eğitimine, özel eğitime ihtiyaç duyan çocuklarımızın rahat çalışabilmeleri ve dikkatlerini maksimum düzeyde derse odaklayabilmelerini amaçlayan, özel olarak düzenlenmiş sınıflarda devam etmektedir.

  Alanıyla ilgili eğitimler alarak kariyerini destekleyen uzman personelin yanında yardımcı personelin de eğitime katkıda bulunduğu kurumumuzda güler yüzlü, etik, kaliteli ve ilkeli bir eğitim hedeflenmekte bunun için özel eğitimle ilgili gelişmeler ve eğitimler yakından takip edilmektedir.

  Bunun yanında yeni bölümler açarak hizmet yelpazesini biraz daha genişletmek isteyen kurumumuz her geçen gün büyüyüp , gelişmek ve daha kapsamlı bir eğitim hizmeti sunabilmek için gereken çalışmaları yürütmektedir.

  Bireysel eğitimin ve modülün gerektirdiği durumlar dışında da öğrencilerimizin farklı bireysel özellik ve ihtiyaçlarına göre eğitim yardımcı personel ile desteklenmekte, bu şekilde öğrencilerimizin günlük yaşam, öz bakım ve sosyal hayat gibi alanlarda da gelişimi hedeflenmektedir.

  Kurumumuz, hafta içi okul saatleriyle, seans saatleri çakışan öğrencilerin özel eğitime devam edebilmeleri için CUMARTESİ ve PAZAR günleri de hizmet vermektedir.

  Yazı kaynağı : www.konyadortmevsim.com

  Şeffaf Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Konya

  Şeffaf Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Konya

  Meslektaşlarımıza göre “Özel Eğitimin Mutfağı”

  Öğretmen adaylarına göre “Özel Eğitimin Okulu”

  Ailelerimize ve bize göre ise burası “ŞEFFAF AİLESİ”

  Yazı kaynağı : www.seffafozelegitim.com

  Cemre Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

  Kurum sahibi ve fizyoterapistimiz Ali EKER ‘ in ifadesi: ”Gönlümüz ister ki hiç kimsenin böyle ihtiyaçları olmasın, ama maalesef durum o şekilde değil. İhtiyacı olan bireylere bizlerin bir nebze faydamız oluyorsa ne mutlu bize. Şunu da unutmayalım ‘Her birimiz birer engelli adayıyız.’ demek yerine ‘Tüm engelli bireyler normal birey adayıdır.’ Bu bizim onlara sağlayacağımız, tedavi ve özel eğitim imkanları ile mümkündür.

  Ali EKER
  Kurucu Fizyoterapist  

  Yazı kaynağı : www.cemrerehabilitasyon.com

  İlk Adım |Konya Özel Eğitim | Konya Rehabilitasyon Merkezi

  En İyi 25 Konya Özel Eğitim Öğretmeni | Armut

  En İyi 25 Konya Özel Eğitim Öğretmeni | Armut

  Belgin B.

  Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

  15/11/2022

  Çok değerli, sempatik, güler yüzlü ve otoriter kendisine denk geldiğimiz için çok şanslı olduğumuzu düşünüyorum.♡ Eğitim sürecimiz devam ediyor... kendisine başarılarının devamını diliyorum.

  Yazı kaynağı : armut.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap