Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  kurtlar vadisi pusu 111 bölüm izle tek parça dizi izle

  1 ziyaretçi

  kurtlar vadisi pusu 111 bölüm izle tek parça dizi izle Ne90'dan bulabilirsiniz

  Kurtlar Vadisi Pusu 111. Bölüm - Dailymotion Video

  Kurtlar Vadisi Pusu 111 Bölüm izle HD Tek Parça | Kurtlar Vadisi Pusu İzle

  Kurtlar Vadisi Pusu 111.Bölüm izle

  Kurtlar Vadisi Pusu 111.Bölüm izle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : www.dizimom1.com

  Kurtlar Vadisi Pusu 111. Bölüm izle

  Kurtlar Vadisi Pusu 111. Bölüm izle

  Kurtlar Vadisi Pusu Hakkında

  Kanal D ekranları tarafından seyirciye sunulan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yapımcı şirketi Pana Film'dir. Yönetmen koltuğuna Doğan Ümit Karaca'nın oturduğu dizinin senaryosunu Pana Yazım Grubu kaleme almıştır. İlk bölümü 15 Ocak 2003'de yayınlanan Kurtlar Vadisi, 2007 yılından bu yana Kurtlar Vadisi Pusu adıyla ekran karşısına geçmiştir. Yayınlandığı ilk tarihten itibaren ilgi gören dizi 'Kendi Gününde Kendi Saatinde' sözüyle Perşembe akşamları seyircisiyle buluşmuştur.

  Dizi, Çağrı Toros'a yapılan bir suikast girişimi ile başlar. İş adamı olan Çağrı Toros'a yapılan suikast bir terör örgütü tarafından üstlenilse de Polat Alemdar bu suikastın altında başka nedenler aramaya başlar. Toros ailesine yardım etmek isteyen Polat Alemdar bu davanın gerçek suçlularının bulunmasını ister fakat gizli güçler tarafından oyuna getirilir.


  Dizide; Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Ali Buhara Mete, Erhan Ufak, Defne Samyeli, Ertan Saban, Gaye Gürsel, Emin Olcay, Tuncer Salman, Görkem Sevindik, Levent Can, Yılmaz Meydaneri, İbrahim Gündoğan, Halil İbrahim Kalaycıoğlu, Selahattin Bel, Murat Aydın, Burak Sevinç, Naşit Özcan, Ertuğrul Şakar, Vural Yayan, Özgür Teke, Cansu Kanlıkaya , Doğa Sakarya, Mauro Martino , Aziz Kibartaş, Adnan Erdoğan, Nevin Efe, Esra Şengünalp, Bilgehan Birincioğlu, Alim Muzaffer, Selehattin Töz gibi birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır.
  Kurtlar Vadisi Pusu dizisi karakterleri

  Polat Alemdar(Necati Şaşmaz): Devlet ajanı olan Polat Alemdar Toros ailesine yardım etmek ister. 

  Elif Eylül(Özgü Namal): Bir gün Polat Alemdar ile tanışır. Aslında eski sevgilisi olan Polar Alemdar'a yeniden aşık olur. 
   
  Süleyman Çakır(Oktay Kaynarca): Polat Alemdar'ın adamı. 45. bölümde hayatını kaybetmiştir.

  Memati Baş(Gürkan Uygun): Dizinin ilk bölümlerinde Süleyman Çakır'ın adamı olmasına rağmen daha sonra Polat Alemdar'ın yanında bulunmuştur. 162. bölümde hayatını kaybetmiştir.

  Abdülhey Çoban(Kenan Çoban): Asıl adı Zülfü Yüksel'dir. 229. bölümde hayatını kaybetmiştir.

  İskender Büyük(Musa Uzunlar): Polat'ın etrafındaki birçok adamın ölmesine sebep olmuştur. Ayrıca Memati'ye türlü işgenceler yapan İskender, Polat Alemdar tarafından asılarak öldürülmüştür.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Kurtlar Vadisi Pusu 111 Bölüm Tek Parça izle | Kurtlar Vadisi Pusu İzle

  Kurtlar Vadisi Pusu 111. Bölüm

  Kurtlar Vadisi Pusu 111. Bölüm

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap