Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  last day on earth survival apk

  1 ziyaretçi

  last day on earth survival apk Ne90'dan bulabilirsiniz

  last day on earth survival mod apk arşivleri ANDROID OYUN CLUB

  Last Day on Earth Survival v1.19.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

  Last Day on Earth Survival v1.19.2 EŞYA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını KEFIR firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz tehlikeli dünyada karakterinizle zombilere karşı mücadele etmek, yaşam alanınızı inşa etmektir. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Görevler, farklı silahlar – ekipmanlar, tehlikeli canavarlar ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.19.2 sürümünde yeni bölge – etkinlik Kayıp Barınak eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 4.445.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  ,

  Last Day on Earth Survival MOD APK

  AŞAĞIDAKİ LİSTEYE DİKKAT EDİN

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Last Day on Earth Survival v1.19.5 MOD APK – MEGA HİLELİ

  Last Day on Earth Survival v1.19.5 EŞYA HİLELİ APK, hayatta kalma, açık dünya ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını KEFIR firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterle bulunduğunuz kaos ortamında yaşam alanınızı inşa etmek, görevleri tamamlamak ve yeni bölgeleri keşfetmektir. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Keşfetmeniz gereken topraklar, saldırgan zombiler, onlarca ekipman ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.19.5 sürümünde hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 4.447.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  Bilgilendirme : daha öncede hileli olarak oynuyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız, eski hileli oyunu silmeden yeni sürüm hileli apk dosyasını kurun.

  UYARI : bu oyun artık tek apk olmuyor, daha önceden Google Play Store’dan indirip oynamışsanız TEK APK dosyasını indirip kurmanız yeterlidir, iç indirme yapacaktır. Aksi halde obb – rar işlemini yapmanız gerekiyor.

  Last Day on Earth Survival v1.19.5 MOD APK İNDİR – 54MB

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  YEDEK LİNK

  Last Day on Earth Survival v1.19.5 OBB DATA İNDİR – 523MB

  UYARI : Ayrıca her ihtimale karşı ilerlemenizi yedeklemek için, Android/data içindeki “zombie.survival.craft.z” klasörünü kopyalayın ve cihazınızda farklı bir yere yapıştırın.

  UYARI : oyun içindeki tüm ekipmanların seviye kilidi açıktır, CRAFT ederken aşağıdaki listeye dikkat edin, aksi halde ilerlemeniz bozulabilir.

  UYARI : yapımcı artık hileye karşı önlemlerini artırdı, Sektör 7’ye giriş yaparsanız, oyundaki ilerlemeniz bozulabilir ve giriş yapamazsınız, silip-kurup baştan başlamak zorunda kalırsınız.

  AŞAĞIDAKİ LİSTEYE DİKKAT EDİN

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Last Day on Earth Survival v1.19 MOD APK – MEGA HİLELİ

  Last Day on Earth Survival v1.19 EŞYA HİLELİ APK, macera, hayatta kalma ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını KEFIR firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz tehlikeli dünyada zombilere karşı mücadele etmek, görevleri tamamlamak ve yaşam alanınızı inşa etmektir. Last Day on Earth Survival içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani split hileli, bedava craft hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşmanlarınızı ve zombileri kolaylıkla etkisiz hale getirebilirsiniz. Farklı silahlar – ekipmanlar, saldırgan zombiler, gizli bölgeler ve dahası sizleri bekliyor. Last Day on Earth Survival v1.19 sürümünde 5.yıl etkinlikleri, görevler, hikayeler eklenmiş olup hatalar için düzeltmeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Last Day on Earth Survival Play Store’da 4.425.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

  Last Day on Earth Survival MOD APK

  AŞAĞIDAKİ LİSTEYE DİKKAT EDİN

  RAR'dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

  cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

  Yazı kaynağı : androidoyun.club

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap