Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  müge anlı cinayeti itiraf ettirdi

  1 ziyaretçi

  müge anlı cinayeti itiraf ettirdi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Müge Anlı bir cinayeti daha itiraf ettirdi - Dailymotion Video

  SON DAKİKA: Müge Anlı'dan canlı yayında şok cinayet itirafı açıklaması! 'Cinayet işlediğini itiraf etti'

  Müge Anlı'da canlı yayında şoke eden itiraf: Dursun Zehir öldürüldü! Katil zanlıları ise bakın kim çıktı! | Video

  Müge Anlı'da canlı yayında şoke eden itiraf: Dursun Zehir öldürüldü! Katil zanlıları ise bakın kim çıktı! | Video

  Müge Anlı’da Dursun Zehir olayında son dakika: Müge Anlı'da canlı yayında şoke eden cinayet itirafı... Torunu Kerim Bekar'ın arkadaşı itiraf etti. 6 aydır aranan Dursun Zehir'in öldürüldüğü öğrenildi. Katil zanlıları ise torununun iki arkadaşı çıktı.

  Katil zanlıları torununun iki arkadaşı çıktı!

  Hafta içi her gün atv ekranında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında işlenen Dursun Zehir dosyasında büyük bir gelişme yaşandı. Akşam saatlerinde adı gizlenen bir itirafçı, Dursun Zehir'in öldüğünü itiraf ederek sahil boyunda bir yeri gösterdi. Yapılan itiraf sonrası kayıp dosyasından cinayet dosyasına dönen olayın aydınlatılması için emniyet ekiplerince Kız Kalesi yakınlarında kazı çalışması başlatıldı.

  Cansız beden bulunamadı…

  İtirafçı, aylardır haber alınamayan Dursun Zehir'in cansız bedeninin gömülü olduğu yerin kayalık olduğunu iddia etti. Gömdüklerini iddia ettikleri Pazar Kız Kalesi'nin karşı kısmında bulunan kayalık bölgelerde iş makineleri ile yapılan kazı çalışmasında Zehir'e ait herhangi bir bulguya rastlanmadı. Kazı bölgesinden numuneler alan Rize İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı olay yeri inceleme ekipleri, soruşturma kapsamında incelemelerini numuneler üzerinden gerçekleştirecek.

  Dursun Zehir Cinayetinde Neler Olmuştu?

  "Para için sıkıştırdı" iddiası

  Zehir ailesi, yaklaşık 10 gün önce Müge Anlı ile Tatlı Sert programına gelerek Rize'nin Pazar ilçesinde 75 yaşındaki kayıp Dursun Zehir'i aramak için başvurmuştu. En son 6 Ekim 2021 tarihinde Rize'nin Pazar ilçesindeki evinden çıkan Dursun Zehir, evine bir daha dönmedi. Kimseyle iletişime geçmeyen Zehir'in kızı ve eltisi canlı yayında birbirlerini suçlamıştı. Fakat daha sonrasında torun Kerim Bekar ortaya çıkmış ve tüm oklar onu göstermeye başlamıştı. Yakın çevresi tarafından kumar bağımlılığı olduğu söylenen Kerim'in, dedesini para için öldürebileceği konuşulmuştu. Bu ihtimalinin üzerinde duran Anlı, Bekar'ın üstüne gitmeye başlamıştı. Son günlerde iyice üstüne gidilen baş şüpheli Kerim Bekar, çelişkili ifadelerle dikkatleri üzerine çekmişti. Fakat Kerim, iddiaları reddederek dedesinin kaybıyla ilgisi olmadığını söylemişti.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında gözaltına alınmıştı! Katil cinayeti itiraf etti Neslihan Batur’un cesedini işte buraya atmış... - Galeri - Takvim

  Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında gözaltına alınmıştı! Katil cinayeti itiraf etti Neslihan Batur’un cesedini işte buraya atmış... - Galeri - Takvim

  MÜGE ANLI'DA SON DAKİKA CİNAYET İTİRAFI!

  Atv Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında gözaltına alınmıştı! Katil cinayeti itiraf etti Neslihan Batur'un cesedinin atıldığı yer bulundu.

  Yazı kaynağı : www.takvim.com.tr

  Müge Anlı'nın programında yapılan kan donduran itiraflar

  Ekranların en çok izlenen programı Müge Anlı'da bugüne kadar ne olaylar ne itiraflar oldu! Ünlü sunucunun programında son olarak Muhammed Burhan'ın yaptıkları Anlı'yı delirtti. Bizde Milyonların önünde açığa çıkan olayları sizler için araştırdık.

  Müge Anlı'nın programı 18 Ağustos 2008 yılından bu yana insanlar tarafından severek takip ediliyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın sevilen programı ATV ekranlarında yayınlanıyor. Ünlü sunucu neredeyse her gün programda yaşanılan olaylar ile adından söz ettirmeyi başarıyor.

  Müge Anlı, ATV ekranlarında yayınladığı programı ile yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ediyor. Ünlü gazeteci programa gelen insanlar tarafından çok seviliyor ve güven duyuluyor. Müge Anlı seyircisi, ünlü gazeteci Müge Anlı'yı adeta evlerinin bir kızı gibi seviyorlar.

  ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her geçen gün ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Müge Anlı'nın başına gelen kan donduran itiraflar sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor. Ünlü isim karşılaştığı zorluklar karşısında her seferinde üstünden gelmeyi başarıyor.

  Müge Anlı'nın programında yapılan itiraflar

  Bu zamana kadar Türkiye’nin gündemini sarsan bir sürü itiraf canlı yayında izleyiciler tarafından görüldü ve bu itirafların birçoğu kan dondurucu nitelikteydi. Polis ile birlikte çalışan Müge Anlı’nın, çözemediği olay neredeyse yok denecek kadar az. Bu programları izleyenler, ülkemizde ne kadar ahlaksızlık olduğunu ve en yakınına bile güvenemeyeceğini öğrenmiş durumda.

  Aslında bu programlar bize tamamen gerçeği, bizim de yaşayabileceğimiz olayları gösteriyor. Kimse, "Benim başıma gelmez" dememeli çünkü hayatta en ummadığımız anda en ummadığımız şey maalesef başımıza gelebilir. Bu tür programları izleyerek ülkede neler yaşandığını görmek ve o yaşananların önüne geçebilmek için önlemler alınması gerekmekte. İnsanların ailelerine yaptıkları, eşlerine, çocuklarına, komşularına yaptıkları acımasızlıklar resmen kan donduruyor. ‘Yok artık, bunu da yapmamıştır’ dediğimiz olayların sonucunda gelen itiraflar, yapılanı gösterdiğinde bizleri şoka sokuyor. Bazen öyle itiraflar geliyor ki, uzun zaman etkisinden çıkamıyor, Müge Anlı ile beraber bizde olay hakkında çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bazen olayları kendi olayımızmış gibi benimsiyor, televizyon başından bir türlü ayrılamıyoruz. Olay çözümlenene kadar geceleri gözümüze uyku girmiyor. Her yeni itirafta, olay seyrini değiştiriyor ve bizde ekran başında itiraflar üzerinden çözümler üretmeye çalışıyoruz.

  Müge Anlı sinirden küplere bindi

  Müge Anlı'nın programında son yaşanan olaylar herkesi şaşkına çevirdi. Ünlü sunucu Muhammed Burhan cinayeti ile ilgili söylenenleri duyunca çıldırdı. Şüpheli olan kişi Müge Anlı'ya saldırınca ortalık karıştı.

  Biz de sizler için Müge Anlı'da yapılan itirafları derledik.

  Yazı kaynağı : www.haber365.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap