Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  marvel spiderman remastered türkçe yama

  1 ziyaretçi

  marvel spiderman remastered türkçe yama Ne90'dan bulabilirsiniz

  Marvel's Spider-Man Remastered Türkçe Yaması Çıktı! - Turuncu Levye

  Marvel's Spider-Man Remastered Türkçe Yaması Çıktı! - Turuncu Levye

  Uzun zamandır Anonymous Çeviri bünyesinde hazırlık aşamasında olan Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe yaması, oyunun Epic Games ve Steam mağazalarından PC oyuncuları ile buluştuğu bugün itibarıyla yayınlandı. Detaylar haberimizde.

  İlginizi Çekebilir: Marvel’s Spider-Man Remastered PC Özellikleri Açıklandı

  Bildiğiniz gibi her yıl, bilgisayardan el ve ev konsollarına ve mobil cihazlara kadar farklı platformlarda yüzlerce oyun piyasaya sürülüyor. Bu oyunların tamamı olmasa da büyük bir çoğunluğu da resmî Türkçe altyazı, arayüz ve hatta seslendirme destekli olarak piyasaya çıkıyor.

  Popüler olup da Türkçe dil desteği bulunmayan oyunlar için ise bağımsız ekipler tarafından özverili ve uzun zamana yayılmış olan çalışmalar ile bu eksik kapatılıyor. Bu Anonymous Çeviri de bu ekiplerin en tanınmışlarından bir tanesi.

  Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yamasını İndirmeyi Unutmayın!

  Bu zamana kadar Dark Souls serisi, RAGE 2, Control, Horizon: Zero Dawn, Life is Strange: True Colors, Far Cry 6, Final Fantasy VII Remake, Need for Speed: Heat, Elden Ring ve daha birçok büyük bütçeli oyun için Türkçe yama hazırlamış olan ekibin son çalışması ise Marvel’s Spider-Man oldu.

  Ekibin iki aydır üzerinde çalıştığı yama, en nihayetinde tamamlandı ve oyunun Epic Games ve Steam mağazaları üzerinden PC kullanıcıları ile buluştuğu günde yayınlandı. Gerek yamaya ulaşmak, gerek ilgili bilgilere erişme ve gerekse de ekip ve diğer yamalar hakkında bilgi almak için resmî internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

  smtr3

  Marvel’s Spider-Man Konusu

  Uzun soluklu çizgi-roman serisinden esinlenilen Marvel’s Spider-Man, orijinal bir hikaye anlatıyor. New York City’nin yeraltı suç dünyasının kontrolünü ele geçirmek amacında olan İnsanüstü suç lordu Mister Negative, ölümcül bir virüsü salmakla tehdit ediyor. Spider-Man olarak biz ise, Peter Parker olduğumuz normal yaşamımızdaki kişisel problemlerimiz ile de başa çıkmaya çalışır iken, hem şehri korumak hem de baş düşmanımız ile yüzleşmek durumunda olacağız.

  smtr2

  Marvel’s Spider-Man Remastered Sistem Gereksinimleri

  En Düşük Gereksinimler

  Önerilen Gereksinimler

  Çok Yüksek Gereksinimler

  Hayranlık Uyandırıcı Işın İzleme Gereksinimleri

  Nihai Işın İzleme Gereksinimleri

  Yazı kaynağı : www.turunculevye.com

  Marvel’s Spider-Man Remastered Türkçe Yama ve Kurulumu(Güncellendi-19 Eylül)

  Marvel iş birliği ile Insomniac Games tarafından geliştirilen ve Nixxes Software tarafından PC’ye optimize edilen PC için Marvel’s Spider-Man Remastered, Marvel’ın New York şehrindeki büyük suçlarla ve simgesel kötü karakterlerle savaşan, deneyimli bir Peter Parker’ı tanıtıyor. Aynı zamanda Marvel’ın New York şehrinin kaderini omuzlarında taşıyan Peter, karmakarışık kişisel hayatı ile kariyerini dengede tutmak için mücadele ediyor.

  Daha da muhteşem olun
  Simgesel Marvel kötü karakterleri New York şehrini tehdit edince, Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları çarpışır. Peter’ın şehri ve sevdiklerini kurtarması için ayaklarının üzerinde durması ve daha da muhteşem olması gerekiyor.

  Spider-Man gibi hissedin
  Maske ardında geçen sekiz yılın ardından, Peter Parker artık suçla savaşmakta bir usta olmuştur. Doğaçlama dövüşler, dinamik ve akrobatik hareketler, şehirde akıcı gezinme ve çevresel etkileşimler ile çok daha deneyimli bir Spider-Man’in tüm gücünü hissedin.

  Dünyalar çarpışıyor
  Peter Parker ile Spider-Man’in dünyaları, aksiyon dolu orijinal bir hikâyede çarpışıyor. Bu yeni Spider-Man evreninde, Peter ve Spider-Man’in hayatlarındaki simgesel karakterler, tanıdık yüzlerin özgün rollerde yer alması ile yeniden tasvir edildi.

  Marvel’ın New York şehri sizin oyun alanınız
  New York, Marvel’s Spider-Man ile hayat buluyor. Hayat dolu mahallelerde ağ atarak gezinin ve Marvel ile Manhattan’ın simgesel mekânlarının nefes kesici manzaralarını izleyin. Bu etkileyici aksiyon oyununda, kötüleri destansı bir şekilde saf dışı bırakmak için çevreyi kullanın.

  Asla Uyumayan Şehir içeriğinin bütünüyle tadını çıkarın
  Marvel’s Spider-Man Remastered’ın ana hikâyesinin ardından, keşfedilecek ilave görevlere ve mücadelelere sahip, üç hikâye bölümü içeren Marvel’s Spider-Man: Asla Uyumayan Şehir ile Peter Parker’ın yolculuğunun devamını deneyimleyin.

  KURULUM:
  İndirdiğiniz rar içindeki exe dosyasını oyunun ana klasörü içine atın ve kurulumu yapın. Kurulum yapmadan önce “archive_asset” klasöründe bulunan “toc” dosyasının yedeğini alın.

  NOT: Yama makine çeviridir. Yamadaki hatalar düzeltilmiştir. Yama versiyonu: 3.0. Oyunun son sürümü ile uyumludur.

  EMEĞİ GEÇENLER: Cousty, Sweaty; Volktyson; Axred; Arif_75, Sage

  Yazı kaynağı : gameolog.net

  Marvel's Spider-Man Remastered Türkçe Yama | Sixth Sense Çeviri

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap