Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  medical park trabzon karadeniz hastanesi

  1 ziyaretçi

  medical park trabzon karadeniz hastanesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Medical Park Trabzon Karadeniz

  Medical Park Trabzon Karadeniz

  Medical Park Karadeniz Hastanesi

  Medical Park Karadeniz Hastanesi 7685 m2 kapalı alanda; 98 Hasta yatağı, 33 yoğun bakım yatağı, 26 gözlem yatağı, 4 ameliyathane salonu, 300’den fazla çalışanı, 49 hekimi ile Trabzon'da hizmet vermektedir.’

  Geniş tedavi üniteleri ile hizmet veriyor

  Endokrinoloji ve metabolizma, beyin ve sinir cerrahisi, kalp damar cerrahisi, kardiyoloji, kadın hastalıkları ve doğrum, tüp bebek, çocuk sağlığı ve hastalıkları, erişkin yoğun bakım, yenidoğan yoğun bakım, iç hastalıkları, göz hastalıkları, üroloji, kulak burun boğaz, genel cerrahi, nöroloji, dermatoloji, psikiyatri, enfeksiyon hastalıkları, acil servis, beslenme ve diyetetik, klinik psikoloji, röntgen, ultrason, mamografi, tomografi, kemik dansitometre, ESWL (taş kırma), koroner anjiografi, endoskopi, biyokimya laboratuvarı, mikrobiyoloji laboratuvarı, EKG, holter, EEG, endoskopi, gastroskopi, kolonoskopi, odiometri, psikoteknik

  Ulaşım

  Hastanemiz havaalanına 7.5 km, otogara 5 km, şehir merkezine 3 km uzaklıktadır. Hastanemizde hasta ve hasta yakınlarının araçlarını park edebileceği otopark bulunmaktadır.

  Yazı kaynağı : www.medicalpark.com.tr

  Medical Park Trabzon Hastanesi

  Medical Park Trabzon Hastanesi

  Trabzon’un Akçaabat ilçesi sınırlarında yer alan Medical Park Trabzon, gelişmiş tıp teknolojisinin imkânları ve deneyimli uzman kadrosuyla hemen hemen tüm tıp dallarında hizmet vermektedir.

  12.000 metrekare kapalı alanda kurulmuş olan Medical Park Trabzon Hastanesi; üstün teknolojik donanımlı 6 ameliyathane, 2 doğumhane, 10 dahili yoğun bakım, 5 cerrahi yoğun bakım, 12 yeni doğan yoğun bakım, 4 koroner yoğun bakım ve 107 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

  Hastane, gelişmiş onkolojik tanı ve tedavi üniteleri ile tümör cerrahisinin özellikli branşları olan tiroid, meme, karaciğer, pankreas ve safra yolları cerrahisi, ortopedik tümör cerrahisi, jinekolojik tümör cerrahisi gibi alanlarda, uzman ve akademisyen hekim kadrosunu da bünyesinde bulunduruyor. Ayrıca 128 kesitli bilgisayarlı tomografi, üst düzey manyetik rezonans (MR), BT, anjiyo ile dört boyutlu ultrason da diğer öne çıkan gelişmiş tıbbi teçhizatlar arasında yer almaktadır.

  Sağlıkta kalite, hasta memnuniyeti ve güler yüzlü hizmeti prensip edinen Medical Park Trabzon Hastanesi; deneyimli hekim kadrosu ve güncel tıp teknolojisine sahip donanımıyla erken teşhis, etkin tedavi ve hasta konforunu sağlamak üzere, ileri tanı ve tedavi yöntemleri ile hizmet vermektedir.

  Yazı kaynağı : www.medicalpark.com.tr

  Anlaşmalı Kurumlar - Medical Park ile Anlaşmalı Kurumlar

  Medical Park Hastanesi Karadeniz Şikayetleri - Şikayetvar

  Medical Park Hastanesi Trabzon Şikayetleri - Şikayetvar

  Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı (DOKKAF’22) Kapsamında Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi Ziyaret Edildi. | Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi

             Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonluğunda ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Kariyer Geliştirme Uygulama ve  Araştırma Merkezi ev sahipliğinde 4-5 Mart 2022 tarihlerinde Şenol Güneş Spor Kompleksi Medical Park Stadyumu’nda gerçekleştirilecek olan DOKKAF’22 için gerekli çalışmaların yürütülmesi kapsamında Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi 13 Ocak 2022 tarihinde ziyaret edildi. Rektör Yrd. Sayın Prof. Dr. Halil İbrahim OKUMUŞ ve Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Hülya KALAYCIOĞLU’nun gerçekleştirdiği ziyarette, Medical Park Trabzon Karadeniz Hastanesi Genel Müdürü Tuğba Altın ve Genel Müdür Yrd. Turan Saka’ya fuar hakkında gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Genel Müdür Tuğba Altın, üniversitemizin yaptığı çalışmalardan haberdar olduğunu, fuara katılım için gerekli işlemleri yapacaklarını ve fuara ellerinden gelen desteği sağlayacaklarını ifade etti. 

  Yazı kaynağı : www.ktu.edu.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap