Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  mobil ödemeyi hangi müşteri kanalımızdan açabilirsiniz

  1 ziyaretçi

  mobil ödemeyi hangi müşteri kanalımızdan açabilirsiniz Ne90'dan bulabilirsiniz

  Vodafone Mobil Ödeme | Servisler | Bireysel: Vodafone Türkiye

  Mobil ödeme, internet üzerinden satın alacağınız herhangi bir ürün ya da hizmet için hattınız üzerinden ödeme yapılması demektir. Alışveriş ödemelerinizi kredi kartı ya da nakit yerine cep telefonu faturanız ile tamamlamanıza olanak tanır. Ödeme işleminizin gerçekleşmesi için bazı işletmeler üçüncü taraf mobil ödeme uygulamaları kullanırken  bazı işletmeler ise mobil cihazların sahip olduğu dijital cüzdanları kullanır. Mobil cihazınızda bulunan cüzdan uygulamaları bankacılık bilgilerinizi doğrudan cihazınızda saklamanıza olanak sağlar ve böylece zaman kaybı yaşamadan kolaylıkla ödemelerinizi yapmanıza yardımcı olur. Mobil ödeme sistemleri yasal düzenlemelere tabi tutulmuştur.

  Mobil ödemeleri yalnızca cep telefonu numaranızı kullanarak gerçekleştirirsiniz. Üye işyerlerinde yapılan harcama faturalı hat sahiplerinin faturasından, ön ödemeli hat sahiplerinin ise bakiyelerinden düşülerek gerçekleştirilir. Mobil ödeme yöntemi kolay, pratik ve güvenli bir ödeme yöntemidir. Mobil ödeme kolaylığından yararlanabilmek için mobil cihazınızdaki ödeme yöntemlerinin arasına “Mobil Ödeme” seçeneğini de eklemelisiniz.

  Yazı kaynağı : www.vodafone.com.tr

  Telefonumu mobil ödeme kullanımına nasıl açabilirim?

  TT Mobil Ödeme

  https://www.instagram.com/ttmobilodeme

  https://twitter.com/ttmobilodeme

  https://m.facebook.com/ttmobilodeme

  Yazı kaynağı : bireysel.turktelekom.com.tr

  Dijital Kanaldan Müşteri Olanlara Özel Avantajlı Mevduat Kampanyası

  Anlaşmalı Ödeme Noktaları — TurkNet

  Anlaşmalı Ödeme Noktaları — TurkNet

  Diğer ödeme kanallarından; İngbank’ın Yetkili Ödeme Merkezi (YÖM) ve Fatura Vizyon tahsilat gişelerinden faturanızı ibraz ederek ödeme yapabilirsiniz. Bu işlem sırasında kurumlar tarafından 1-TL + Vergiler (Varsa) işlem ücreti talep edilmektedir.

  Garanti Bankası ATM Kartsız Ödeme kanalından 1-TL, ATM Kartlı, Alo Garanti, Cep Şube ve İnternet tahsilat kanallarından 0,50-TL, Kredi Kartı kanalından 100-TL’ye kadar 1 TL, üzeri işlemler için %1,25 oranında banka tarafından işlem ücreti talep edilmektedir. İlgili Banka ile yapılan sözleşme çerçevesinde bankanın komisyon oranlarını değiştirme hakkı saklıdır.

  Aktifbank’ın anlaşmalı olduğu işyerlerinden, kiosklarından ve mobil bankacılığından faturalarınızı abone no ile ödeyebilirsiniz. Bu kanallardan yapılacak işlemlerde (mobil bankacılık hariç) banka tarafından 1-TL+Vergiler (varsa) işlem ücreti talep edilmektedir.

  Halkbank gişe kanalından yapacağınız ödemelerde banka tarafından 1,5-TL+Vergiler (varsa) işlem ücreti talep edilmektedir.

  Fibabanka, Tekstilbank, Albarakaturk, TEB ve Aktifbank’ın gişe kanalından yapacağınız ödemelerde kurumlar tarafından 1-TL+Vergiler (varsa) işlem ücreti talep edilmektedir.

  İşbank ATM KARTSIZ ödeme kanalından 1-TL, KREDİ KARTI kanalından 100-TL’ye kadar 1-TL, üzeri işlemler için %1,25 oranında banka tarafından işlem ücreti talep edilmektedir.

  PTTBank gişelerinden yapılan tahsilatlarda 2 TL; PTTMatik üzerinden yapılan tahsilatlarda 1 TL işlem ücreti alınmakta olup İnternet (İPÇ) ve Cep PTT üzerinden yapılan tahsilatlarda işlem ücreti alınmamaktadır.

  Yazı kaynağı : turk.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap