Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  muharrem ince ümit özdağ ile ittifak ile ilgili görüştüklerini açıkladı

  1 ziyaretçi

  muharrem ince ümit özdağ ile ittifak ile ilgili görüştüklerini açıkladı Ne90'dan bulabilirsiniz

  Muharrem İnce ile ittifak çalışmaları yürüten Ümit Özdağ destekledikleri tek adayı açıkladı!

  Muharrem İnce ile ittifak çalışmaları yürüten Ümit Özdağ destekledikleri tek adayı açıkladı!

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0142 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  Ümit Özdağ ile ittifak kurmaya hazırlanan Muharrem İnce: Temel konularda anlaştık

  Ümit Özdağ açıkladı: Muharrem İnce İttifaktan ayrıldı

  Ümit Özdağ açıkladı: Muharrem İnce İttifaktan ayrıldı

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6'lı masadan ayrılmasının ardından, seçim öncesi kulisler hareketlenmeye devam ediyor. 

  "MUHARREM İNCE 24 SAAT ÖNCE İTTİFAKTAN AYRILDI"

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın, Memleket Partisi’yle ittifak yapacaklarını ve adaylarının Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce olacağını söylemesinin ardından yeni bir gelişme yaşandı.

  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile oluşturacakları ittifakın dağıldığını söyledi. Özdağ, "Muharrem İnce, 24 saat önce ittifaktan ayrıldığını açıkladı." diye konuştu.

  Kayseri'de bir yerel televizyona konuşan Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Muharrem İnce'nin ittifaktan ayrıldığını açıkladı. Özdağ, Mansur Yavaş'a yaptığı adaylık çağrısı nedeniyle İnce'nin böyle bir hamle yaptığını söyledi.

  "ÇOK BÜYÜK YANLIŞ YAPTI"

  İnce'ye yönelik sert ifadeler kullanan Özdağ, "Muharrem İnce, 24 saat önce ittifaktan ayrıldığını açıkladı. Ben Mansur Yavaş'a çağrı yaptığımda Sayın İnce'nin böyle bir tepki gösterebileceğini tahmin ettim. Yanlış yaptı. Çok büyük bir yanlış yaptı. Onu takdiridir, saygı gösteririz. Siyaset devlete ve millete hizmet etme yeridir. Kendi kişisel siyasi kariyerimizi planlama ve egolarımızı tatmin etme yeri değildir." dedi.

  İNCE'DEN ÖZDAĞ'A CANLI YAYINDA ADAYLIK TEPKİSİ 

  Muharrem İnce ise katıldığı canlı yayında kimsenin yedek adayı olmadığını ifade edip, "Sayın Özdağ bir partinin genel başkanı, ben de öyleyim. Mansur Yavaş'ta başka bir partinin Belediye Başkanı. Ben bunu siyasi nezaketsizlik olarak görürüm, doğru değil bu. Sen partiyi niye kurdun o zaman? Belediye önüne bizi davet ediyor, benim belediyede işim yok" diyerek Özdağ'a tepki gösterdi.

  İnce: Kimsenin yedek adayı değilim

  YAVAŞ'A ADAYLIK ÇAĞRISI YAPIP MİTİNGİ İPTAL ETMİŞLERDİ

  İnce ile Özdağ, Cumhurbaşkanlığı adaylığı için Mansur Yavaş'a çağrı yapmış, bu doğrultuda Ankara Büyükşehir Belediyesi önünde miting yapılacağını duyurmuştu. Özdağ, Yavaş'ın aday olmaması durumunda İnce'nin aday olacağını ifade etmişti.

  4 PARTİ İTTİFAK GÖRÜŞMESİ YAPIYORDU

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Zafer Partisi, Adalet Partisi ve Doğru Parti ile ittifak konusunda görüştüklerini söylemişti.

  ZAMANLAMA DİKKAT ÇEKTİ

  İYİ Parti'nin 6'lı masadan ayrılması sonrası, Zafer Partisi ve Memleket Partisi'nin ittifaktan ayrılmasının zamanlaması dikkat çekti.

  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in altılı koalisyona yönelik açıklamalarının ardından Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, "Sayın Meral Akşener, başbakan olsun, razıyım. Başbakan olmak istiyordu. Ben Cumhurbaşkanı adayıyım" demişti. Özdağ ve İnce arasındaki iplerin kopması ve Meral Akşener'in de Altılı Koalisyon'dan ayrılmasıyla her iki ismin yeni bir ittifak kurmayı planladıkları iddia edildi.

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Seçimlere sayılı günler kala ittifakı kuramadan dağıldılar! Ümit Özdağ'dan Muharrem İnce'ye çok sert sözler

  Seçimlere sayılı günler kala ittifakı kuramadan dağıldılar! Ümit Özdağ'dan Muharrem İnce'ye çok sert sözler

  Dördüncü ittifak mı geliyor? İnce’den dikkat çeken açıklama

  Dördüncü ittifak mı geliyor? İnce’den dikkat çeken açıklama

  Dördüncü ittifak mı geliyor? İnce’den dikkat çeken açıklama

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce; Zafer, Adalet, Doğru partileriyle görüştüklerini açıklayarak, dördüncü ittifakın sinyalini verdi.

  Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Fatih Portakal’ın YouTube kanalına konuk oldu. Muharrem İnce; Zafer Partisi, Memleket Partisi, Adalet Partisi ve Doğru Parti’den oluşması beklenen ittifakın Anıtkabir’de yapacağı ortak açıklamayla ilgili konuştu.

  İnce, “Temel konularda anlaştığımızı söyleyebilirim. Dört parti konuşuyoruz. Her konuda mutabık değiliz ama anlaştığımız konuları alt alta yazıyor, netameli konuları tartışıyoruz. Bütün konularda anlaşırsak milletin önüne çıkıp bunları açıklayacağız” dedi.

  MEMLEKET, ZAFER, DOĞRU, ADALET…

  Cumhur İttifakı, Millet İttifakı ve Emek ve Özgürlük İttifakı'nın ardından dördüncü ittifak için çalışmalar sona erdi. Memleket Partisi, Zafer Partisi, Doğru Parti ve Adalet Partisi’nin ortak hareket etme kararı aldığı iddia edilmiş; Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, “Açıklamamızı Anıtkabir'de yapacağız” demişti.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap