Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  my school president 6 bölüm türkçe altyazılı izle

  1 ziyaretçi

  my school president 6 bölüm türkçe altyazılı izle Ne90'dan bulabilirsiniz

  My School President

  Ülke: Tayland
  Oyuncular: Gemini Norawit, Fourth Nattawat, Winny Thanawin, Satang Kittipop, Ford Arun, Prom Theepakon
  Bölüm Sayısı: 12
  Çıkış Tarihi: 2 Aralık 2022

  Konu: Öğrenci birliği başkanı Tinn, müzik kulübü başkanı ve orta halli bir grup olan Chinzhilla’nın solisti Gun’a gizliden âşıktır. Müdürün oğlu olan Tinn’e, okullarının itibarını arttırmayan tüm kulüpleri kapatması talimatı verilir. Müzik kulübü bu listenin başındadır ve bu nedenle Tinn, Gun’ın bir numaralı düşmanı haline gelmiştir. Daha da kötüsü, kulübün en yeni üyesi ve Gun’ın bağ kurduğu yetenekli çocuk Sound sürekli etraftadır. Tinn bununla nasıl rekabet edebilir? Kulübünü kurtarmak için çaresiz kalan Gun, böyle bir teklifi geri çevirecek kadar aptal olmayan Tinn’e köle olma sözü verir. Tinn, Chinzhilla’nın grup üyelerinin Hot Wave Müzik Yarışması’nı kazanana kimseyle flört etmeme kurallarını öğrendiğinde artık onlara yardım etmeyi kendine görev edinir. İkili arasındaki zıtlık, zamanla aşka dönüşebilecek midir?

  Bölümler;

  1. BÖLÜM 2. BÖLÜM 3. BÖLÜM 4. BÖLÜM 5. BÖLÜM

  Yazı kaynağı : www.morfansub.com

  My School President Türkçe Altyazılı İzle Tr Dizi İzle

  My School President Türkçe Altyazılı İzle Tr Dizi İzle

  Parolanı mı Unuttun?

  Yazı kaynağı : trdiziizle.org

  My School President

  My School President Yeni Bölüm Ne Zaman? - NeZaman.be

  My School President Yeni Bölüm Ne Zaman? - NeZaman.be

  Tinn, muhteşem, entelektüel, atletik, okul müdürü olarak çalışan bir annesi olan ve herkesin gözdesi olan mükemmel bir 12. sınıf öğrenci topluluğu başkanıdır. Tinn'in bir hayali var. "Liseyi bitirmeden biriyle birlikte olmak" istiyor. Diğer herkes için basit gelebilir ama Tinn için "bu neredeyse imkansız !!"
  İlk engel, Tinn'in aşkının müzik kulübünün başkanı ve katı bir kuralı olan "Chinzilla" grubunun ana şarkıcısı Gun olmasıdır. "Grup üyelerinin Hot Wave Müzik Yarışması bitene kadar flört etmesine izin verilmez." Gun'ın grup üyeleri arasında davulcu Pat, klavyeci Por, basçı Win ve berbat gitarist Yo yer alıyor. Bırakın Hot Wave Müzik Yarışması'nda yarışmayı, geniş bir izleyici kitlesi önünde performans sergileyecek kadar yetenekli bile değiller.
  İkinci engel, bu kurumun oldukça akademik olmasıdır. Tinn'in annesi olan okul müdürü, Tinn'e okula zafer getirmeyen tüm kulüplerden kurtulması talimatını verir ve aralarında müzik kulübü listede bir numaradır. Tinn bu nedenle Gun'ın "bir numaralı düşmanıdır". Bu sırada Tinn, asil oğlunun müzik kulübünün başkanına aşık olduğunu annesinin öğrenmesini engellemek için her yolu deneyecektir.
  Üçüncü engel, Sound müzik kulübündeki yeni gitaristin inanılmaz derecede yetenekli ve çekici olmasıdır. Aynı müzik dilini paylaştıkları için Gun ile çok iyi anlaşıyor. İlk aşkı Gun olan Tinn gibi aşk deneyimi olmayan bir inek bununla nasıl rekabet edebilir?
  Zor olsa da Tinn'in yapamayacağı hiçbir şey yoktur. Bundan bir yıl sonra, öğrenci birliği başkanı olarak Gun'ın Hot Wave Müzik Yarışmasını kazanmasına yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapacak, Gun'ın çabasını takdir edeceğini umacak ve sonunda "...Erkek arkadaşım okul başkanı... "

  Yazı kaynağı : nezaman.be

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap