Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nescafe 2. dönem çekiliş sonuçları takvim gazetesi

  1 ziyaretçi

  nescafe 2. dönem çekiliş sonuçları takvim gazetesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  NESCAFÉ ulusal promosyonunda 2. dönem kazananları belli oldu! BMW 118i Sport Line, Apple iPhone 12, Airpods...

  Nescafe Çekilişi 2022 2.Dönem Sonucu

  Nescafe Çekilişi 2022 2.Dönem Sonucu

  Nescafe Çekiliş 2022, Nescafe Çekilişi Şifre Girişi, Nescafe SMS ile Şifre Gönderimi, Nescafe Şifre Gir, Nescafe BMW Çekilişi Şifre Gönder, Şifre Gönderimi

  Kampanya tarihleri 17.11.2022 - 16.12.2022 arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Nestle Türkiye Gıda Sanayi A.Ş.’ye ait şifreli Nescafé 3ü1 Arada Extra, Nescafé 3ü1 Arada Original, Nescafé 2si1 Arada, Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü, Nescafé 3ü1 Arada Fındık, Nescafé Latte, Nescafé Mocha, Nescafé 3ü1 Arada Karamel, Nescafé 3ü1 Arada Ice, Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk, Nescafé White Choco Mocha, Nescafé Cappuccino, Nescafe 3ü1 Arada Orijinal 15’li Paket, Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü 10'lu Paket, Nescafé 2si1 Arada Sütlü Köpüklü 10'lu Paket, Nescafé 3ü1 Arada Extra 10'lu Paket, Nescafé 3ü1 Arada Original 10'lu Paket, Nescafé 2si1 Arada 10'lu Paket, Nescafé 2si1 Arada 20'li Paket, Nescafé 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü 20'li Paket ürünlerinin herhangi birinden satın alarak ürün ambalajı içerisindeki şifreyi (10’lu, 15’li ve 20’li paket ürünlerinde paketin içerisinde 1 adet şifre yer alacak olup bu şifre ürün bazında 10, 15 veya 20 çekiliş hakkı kazandıracaktır) ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 7574 numaralı kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj gönderenlere veya nescafe.com.tr internet sitesindeki veya Nescafé 3ü1 Arada NE’APP (ücretsiz) mobil uygulamasındaki katılım formunu şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle dolduranlara çekiliş hakkı verilecektir.

  Nescafe 2022 2.Dönem Çekilişi 28.12.2022 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (“U2”) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

  Çekiliş Sonucunda;
  1 Kişiye BMW 118i Sport Line 2022 Model Otomobil,
  25 Kişiye Apple iPhone 13 128 GB Cep Telefonu,
  25 Kişiye Xiaomi Mi Scooter Pro 2,
  25 Kişiye ?5.000,00 değerinde Param Hediye Kart,
  25 Kişiye Apple Airpods 2. Nesil hediye edilecektir.

  Nescafe 3'ü 1 Arada Çekiliş Sonucu ve hediye kazanan talihlilerin isimleri 03.01.2023 tarihinde Kampanya Havuzu'nda ve Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.

  İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur.

  Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”) adına U2 Tanıtım tarafından MPİ’nin 26.04.2022 tarihli ve E-19435 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

  Yazı kaynağı : www.kampanyahavuzu.com

  Çekiliş Sonuçları | Nescafé 3'ü 1 Arada Kampanya

  Kişisel Verilerin Korunması Mevzuatı Uyarınca
  Katılımcı Kişisel Verilerin Korunması ve Aydınlatma Metni

  1. Veri Sorumlusunun Kimliği

  Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé Türkiye” veya “ Şirket”) olarak, kişisel verilerinizi azami özen ve hassasiyet ile işlemekteyiz. Bu çerçevede verilerinizin nasıl işlendiği, kimlerle ve hangi durumlarda paylaşılabileceği konularında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

  2. Kişisel Toplanması, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

  Nestle Türkiye tarafından online olarak düzenlenen kampanyaya katılım sağlanması ve bu kapsamda gerekli olan işlemlerin yapılması ve icrası için, tarafınıza ait isim soyisim, cep telefonu, e-posta adresi, adres online olarak düzenlenen kampanyaya katılım sağlanması ve bu kapsamda gerekli olan işlemlerin planlanması, Nestle Türkiye’nin kampanyayı düzenlemesi ve bu konudaki hukuki yükümlülüklerine yerine getirmesi amaçları ve kampanyanın kazanılması halinde iletişimimizin gerçekleştirilmesi amaçlarıyla (“Amaçlar”) işlenebilecektir.

  3. Kişisel Verilerin Aktarılması

  Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda sayılan Amaçlarla, aktarılmasını gerektiren sebebe bağlı ve bu sebeple sınırlı olmak kaydıyla kampanyanın düzenlenmesi için çalıştığımız şirketler, etkinlikleri düzenleyen tedarikçi ve ajanslar dahil hizmetlerinden faydalandığımız iş ortaklarımız başta olmak üzere kanunen yetkili kamu kuruluşları ve özel kuruluşlar ile üçüncü kişilere Kanun’un 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları çerçevesinde aktarılabilecektir.

  4. Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi

  Kişisel verileriniz yukarıda belirtilen amaçlarla, Kanun’da öngörülen temel ilkelere uygun olarak ve eğitimin sağlandığı elektronik ortamda Kanun’un 5 inci maddesinin 2 nci fıkrasında belirtilen kanunlarda öngörülmesi, hukuki yükümlülüğün yerine getirilmesi, ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla Şirketimizin meşru menfaati hukuki sebeplerine dayalı olarak; otomatik veya otomatik olmayan aşağıda sayılan yöntemlerle; doğrudan sözlü veya yazılı olarak tarafınızdan, e-posta, internet sitelerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden toplanmaktadır.

  5. Veri Sahibinin Hakları

  Şirketimize başvurarak şahsınızla ilgili olarak,

  Kanun kapsamında, kişisel verilerinizle ilgili başvurularınızı https://www.nestle.com.tr/iletisim/kisisel-verilerin-korunmasi#s14 linkindeki form ile aşağıda belirtilen kanallardan birini kullanarak;

  Şirketimiz, Kanunu’nun 13. maddesine uygun olarak, başvuru taleplerini, talebin niteliğine göre ve en geç 30 (otuz) gün içinde sonuçlandıracaktır. İşlemin maliyet gerektirmesi halinde, Kişisel Verilerin Korunması Kurulu tarafından belirlenen tarife uygulanacaktır. Talebin reddedilmesi halinde, red nedeni/nedenleri yazılı olarak veya elektronik ortamda gerekçelendirilecektir.

  GİZLİLİK BİLDİRİMİMİZ

  Site'mizi ziyaret edip üye olduğunuzda sizinle ilgili olarak aşağıda belirtilen genel içerikli bilgileri toplamakta ve kayıt altına almaktayız. Söz konusu kişisel verilerinizi bizimle paylaşmanız, kişisel verilerinizin size yapılacak olan kişiselleştirilmiş tüm iletişim aktivitelerini planlamak ve gerçekleştirmek amacıyla gerektiği süre boyunca Nestlé tarafından kayıt altına alınmasına, saklanmasına ve Nestlé’nin grup şirketleri ile paylaşılmasına onay verdiğiniz anlamına gelmektedir:

  1. Ad-soyad
  2. E-mail adresi
  3. Telefon
  4. Adres

  Kişisel verileriniz, ilgili mevzuata uygun ve aşağıdaki Gizlilik Bildirimimiz kapsamda kaydedilecektir.

  Katılımcılar, işbu Kampanyaya katılım amacıyla göndermiş oldukları kişisel bilgilerinin Nestlé tarafından kullanılmasına, arşivlenmesi Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında (Detaylı Bilgi: https://www.nestle.com.tr/iletisim/kisisel-verilerin-korunmasi ) yukarı verilen Aydınlatma Metni çerçevesinde bilgilendirildiğimibeyan, kabul ederler. Nestlé’nin ve/veya bağlı ajanslarının kişisel verileri saklama hakkı herhangi bir coğrafi sınıra tabii olmaksızın ve ancak kampanyadan faydalanmak için gerekli süre kadar saklanması söz konusu olacaktır. Katılımcıların Nestlénin kampanyalarından faydalanmak amacıyla elektronik ticaret izni kapsamında onay vermeleri hali hariçtir.Bununla birlikte, Nestlé ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi dijital kanalda da tüm altyapının oluşturulabilmesi ve Nestlé’ye aktarılabilmesi için Sesli Harfler Ajans - Sesli Harfler Reklam Tanıtım Ve Yayın Hizmetleri San.Tic.A.Ş., Tüketici İletişim Merkezi’ne gelen kampanya katılımı/hediye ile ilgili konularda TATU Yaratıcı Çözümler İletişim A.Ş ile katılımcıların kişisel bilgileri paylaşılacak olup kampanyanın tamamlanabilmesi ve sonrasında yapılacak tanıtım faaliyetlerinin gerektirdiği süre boyunca, tüketici şikayetlerinin cevaplanabilmesi için en az 1 yıl süre ile saklanacak ve işlenecektir. Katılımcılar, sahip oldukları haklar ve ilgili üçüncü kişilerle irtibata geçebilecekleri konusunda bilgilendirilmişlerdir.

  İşlenen kişisel verilerinizle ilgili mevzuat uyarınca; kişisel veri işlenip işlenmediğini öğrenme, kişisel verileri işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme, kişisel verilerin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme, kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme, kişisel verilerin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesine ve/veya kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesine ilişkin işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, işlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme, kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahipsiniz. İşbu internet sitesinde geçerli amir kanunlar Türkiye kanunları ve ) 7 Nisan 2016 tarihli ve 29677 sayılı Resmi Gazetede yayımlanmış olan 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’dur. Daha detaylı bilgi almak için [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Kullanıcı, kişisel verilerinin silinmesini talep etmesi halinde [email protected] adresine bir email göndererek üyelikten ayrılmak istediğini belirterek kişisel verilerini sildirebilir. Kişisel veriler en geç kampanya sonunda silinecektir.

  Yazı kaynağı : www.kampanya.nescafe.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap