Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  nipple piercing fiyat 2022

  1 ziyaretçi

  nipple piercing fiyat 2022 Ne90'dan bulabilirsiniz

  2022 Piercing Çeşitleri ve Modelleri

  2022 Piercing Çeşitleri ve Modelleri

  Piercing Yaptırmak Acıtır Mı ?

  Kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte 10 kişiden 9 u çok acı veren bir işlem olmadığını dile getirmektedir.Tabi ki kişinin acı eşiği piercing yaptırırken önemli unsurlar arasındadır.İşlem sonrası çeşitli semptomlar görülebilir.Bunlardan örnek vermek gerekirse piercing yapılan bölgede şişlik,kızarma,iltihaplanma,kanama gözükebilir telaşlanmaya gerek yoktur.

  Piercing Bakımı Nasıl Yapılır ?

  Piercing bakımı oldukça önemlidir.Genellikle önerilen yöntem piercing yapılan bölgeyi nemlendirmektir.Günde en az 3 kez piercing yapılan bölge nemlendirilmelidir.En çok tercih edilen nemlendirici bepanten markasına ait nemlendiricilerdir.

  2022 Piercing Çeşitleri ve Modelleri

  1-Dudak Piercing


  2-Kaş Piercing

  3-Burun Piercing

  4-Göbek Piercing

  6-Dermal Piercing

  Yazı kaynağı : www.aktifmoda.com

  Piercing Uygulama ve Modelleri

  [email protected]

  0553 303 07 97

  Meşrutiyet Mah. Meşrutiyet Cad: 5/1, 06420 Kızılay Çankaya/Ankara

  PZT - CMT 9 - 22 / PAZ 10 - 17

  Yazı kaynağı : www.arttattoo.com.tr

  Nipple Piercing (Göğüs Piercing Modelleri) +18

  Nipple Piercing (Göğüs Piercing Modelleri) +18

  Nipple piercing, son yıllarda hem erkekler hem de kadınlar arasında popülaritesini artırarak, piercing dünyasını kasıp kavurdu. Bu piercing modeli bazıları için, cinselliklerini ifade etmenin veya cinsel deneyimlerini geliştirmenin bir yoludur. Diğerleri için ise bu bir isyan eylemidir çünkü göğüs uçlarının gömleklerinden görüneceğini bilirler. Nipple piercing deldirme nedeniniz ne olursa olsun, uzun bir bakım sonrası yolculuğa hazırlıklı olmalısınız. İşte nipple piercing hakkında bilmeniz gereken her şey!

  Nipple Piercing Ne Kadar Acıtır?

  Bunun acı verici bir piercing olacağını tahmin etmek çok zor olmayabilir. Göğüs piercing yaptıranların birçoğu bunun bekledikleri kadar acı verici olmadığını, ancak biraz acı hissedeceğinizi söylüyor. Göğüs uçları vücudun inanılmaz derecede hassas bir bölgesidir. İçlerine iğne batırmak size acı ve zarar verebilir. Piercing yaptıracağınız kişi göğüs ucu gerçekten delinmeden önce, delici meme ucunu yerinde tutmak için bir kelepçe kullanacak ve mücevherin olması gereken yere gittiğinden emin olacaktır. Bu, sanki biri meme uçlarınızı çok sert sıkıyormuş gibi bir his verir.

  İlginizi çekebilir: Erkekler ve Kadınlar için Boyun Dövmeleri

  Nipple Piercing İyileşme Süreci

  Nipple piercing iyileşmesi zaman alır. İyileşme yaklaşık 12 ay sürebilir. 9 ay kadar kısa bir süre alabilir, ancak piercinginizin iç kısmı dıştan sonra iyileşir, bu yüzden üzgün olmaktansa güvende olmak daha iyidir. Daha sonra bakım yaptırmak istiyorsanız, 9 ay geçtikten sonra piercinginizin tamamen iyileşip iyileşmediğini görmek için piercinginizi yaptırdığınız kişi ile iletişime geçebilirsiniz.

  Nipple Piercing Bakımı

  Göğüs ucunuz enfeksiyon kapmak isteyeceğiniz bir yer değildir. Çoğu zaman giysilerinizin altına oturacağı için enfeksiyona neden olabilecek yabancı mikroplarla temas edecektir. Ek olarak, konumu onu inanılmaz derecede acı verici olan takılmalara karşı duyarlı hale getirir. Meme ucu piercing iyileşmesi için bazı ipuçları;

  Göğüs Ucunuzla Oynamayın

  Bu kural, özellikle yatak odasında bir şeyler renklendirmek amacıyla piercing yaptırdıysanız zor olacaktır. Ne yazık ki, göğüs piercing tamamen iyileşene kadar beklemelisiniz. Sadece eller ve ağızlar enfeksiyona neden olabilecek bakteriler içermekle kalmaz, takıları hareket ettirmek iyileşen ciltte yara izi veya takı reddine yol açabilecek travmaya neden olabilir. Dikkatli olun ve meme ucu piercing yaptırdığınız kişi tamamen iyileştiğinizi söyleyene kadar bekleyin.

  İyileşme Sırasında Dar Gömlekler veya Pamuklu Sütyenler Giyin

  Takı takılması, nipple piercinglerinde önemli bir sorun olabilir. Takı takozları sadece ağrılı olmakla kalmaz, aynı zamanda deride takı reddine neden olacak kadar travmaya neden olabilir. Kadınlar, mücevherlerini güvende tutmak için pamuklu bir sütyen veya spor sütyeni giyebilir ve sütyensiz olmayı tercih eden erkek veya kadınlar, aynı sonucu elde etmek için kıyafetlerinin altına dar bir tişört giyebilirler.

  Doğru Başlangıç ​​Takılarını Seçin

  Göğüs uçları gibi daha etli bölgeler mücevher reddine daha yatkındır. Doğru başlangıç ​​mücevherlerini seçerek mücevher reddinin çoğundan kaçınılabilir. Mücevher için 14 ayar altın veya titanyum gibi yüksek kaliteli metalleri seçmelisiniz. Daha ucuz alaşımlara sahip her şey cilt tahrişine neden olabilir. Ek olarak, hafif olan ve iyileşme sırasında şişliği barındırmak için yeterince büyük kalırken delici delikleri çekmeyen takılar seçebilirsiniz.

  Meme ucu piercing yapıldıktan sonra biraz salgı görebilirsiniz. Her delme, iyileşme sırasında bir miktar sıvı salgılar, ancak göğüs ucu biraz daha sızıntılı olma eğilimindedir. Boşaltım berrak veya kremsi beyazsa, endişelenecek bir şeyiniz olmamalıdır. Ancak parlak beyaza, sarıya veya yeşile dönmeye başlarsa, bu bir enfeksiyon belirtisi olabilir. Şüphe duyduğunuz bir durum varsa mutlaka bir profesyonelle konuşun.

  İlginizi çekebilecek diğer içeriklerimiz: Piercing Nedir? Piercing Modelleri (Uzman Anlatım)

  Nipple Piercing Yaptırdıktan Sonra Bebek Emzirebilir Miyim?

  Bu gerçekten oldukça yaygın bir soru. Çoğu durumda göğüs piercing annenin emzirme yeteneğini hiç etkilemez! Bununla birlikte, anne sütünün akışını etkileyebilecek yara izi veya diğer komplikasyonlar her zaman vardır, bu nedenle bu gerçekten kişiye bağlıdır. İşlem düzgün yapıldığı sürece, bakım sonrası süreci de ciddiye alıyorsanız ve kullanılan metale karşı herhangi bir alerjik reaksiyonunuz yoksa, emzirmenizde bir sorun yok demektir!

  Nipple Piercing Kalıcı Mı?

  Bir göğüs piercing yaptırdığınızda, bir ucundan vidalanan bir halter kullanılır. Göğüs piercing çıkarmak için tek yapmanız gereken halteri sökmek ve dışarı kaydırmak! Mücevheri başka bir şeyle değiştirmeyi seçebilirsiniz. Nipple piercinginizin dışarı çıkardığınızda kapanıp kapanmayacağını bilmek istiyorsanız, delikler oldukça hızlı kapanabilir, bu nedenle nipple piercinglerinizi korumak istiyorsanız, eski takılarınızı değiştirmeye hazır yeni takılar bulundurun. Bazı kişilerde delikler kapandıktan sonra küçük izler görülebilir.

  Nipple Piercing Hassasiyeti Etkiler Mi?

  Bu kişiye bağlı bir durumdur bazı kişilerde oldukça hassaslaşmışken bazılarında hiçbir değişiklik olmayabilir. Göğüs ucu piercingleri, yalnızca sinir sisteminin zarar görmesinden kaynaklanan göğüs uçlarınızdaki hassasiyeti çok nadiren azaltır.

  Nipple Piercing Modelleri

  Nipple piercingleri çok etkileyici bir görünüme sahiptir ve onlara uygun şekilde baktığınız sürece sonsuza kadar sizinle kalabilir. Ayrıca birinin önünde üstünüzü çıkarana kadar sadece sizin bildiğin küçük bir sır gibi olabilirler. Artık insanların nipple piercingleri hakkında size söylemediklerini bildiğinize göre, güvenle gidip kendi nipple piercinginizi yapabilirsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken, piercing yaptırmak için Tattoo Markt ile bilinir bir stüdyo bulmak, randevu almak ve yeni nipple piercinginle oradan gururla çıkmak!

  İlginizi Çekebilir: Maori Dövme (20+ Maori Dövme Modelleri)

  Yazı kaynağı : www.tattoomarkt.com

  2022 Piercing Modelleri ve Çeşitleri

  2022 Piercing Modelleri ve Çeşitleri

  Piercingler günümüzde moda trendleri arasında yerini aldı. Özellikle genç kesimin burun, dudak, dil, kıkırdak, kaş, göbek deliği ve meme ucu gibi çeşitli bölgelerine taktıkları takılar sayesinde farklılık ve vücutlarında kişiliğini ifade etme şeklini anımsatmaktadır.

  Piercing yapmayı düşünenlerin akıllarına En az hangi piercing acıtır, Piercing kaç yaş üstü olan yaptırmalı, piercing fiyatları nelerdir?, burun piercing modelleri ve isimleri, kulak piercing modelleri ve isimleri gibi birçok soruyu da beraberinde getiriyor.

  Piercing yaptırmadan önce vücudunuzda yaptırmayı düşündüğünüz bölgenin bu acıya ve kullanımına uygun olup olmadığını kontrol edin. Piercing kullanımı sırasında enfeksiyon kapma durumlarına karşılık kendinizi koruyabileceğinize emin olun.

  2022 Piercing Modelleri  yine eskisi gibi daha çok kulak ve kıkırdak gibi bölgeler rövaşta, bu bölgelerin hem görsel hem de acı hissi daha kaldırılabilir olmakta.

  Piercing nedir, Piercing iğnesi, Piercing küpesi, Piercing yerleri gibi birçok soruya fikir bulacağınız yazımızı sizler için oluşturduk.

  Burun Piercing Modelleri

  Burun piercing adı ne? buruna takılan piercing ne anlama geliyor? gibi sorularla karşılaştığımızdan eğer burun piercing düşünüyorsanız, halka ve hızma şeklinde iki çeşit burun piercing modeli vardır. Sizde ister burnunuzun ortasına iki delik arasına tam halka ister burun kenarınıza içten geçilip kullanılacak yarım halka veya burun üst kısmından delinerek daha küçük olan hızma modellerini tercih edebilirsiniz.

  Burun piercing modellerinde yarım halka modeli aşağıdaki görseldeki gibidir. 2022 Piercing Modelleri nde çok sık tercih edilir.

  Dudak Piercing Modelleri

  Kulak Piercing Modelleri

  Kulak piercing modellerinin en popüler olan modellerden olduğunu söylemiştik.

  Tragus piercingi kulağın iç kısmında kalan küçük parçaya yapılmakta sert bi yapısı olduğundan iyileşme süreci 6-8 ay arasındadır. En az hangi piercing acıtır diyorsanız tragus piercingini tavsiye etmeyiz. İğne kıkırdaktan geçtiğinden biraz daha acılı bir işlemdir.

  Helix (kıkırdak) piercingi, kulağın daha üst ve dış bölgesinde kalan sık tercih edilen bölgedir. Buranın da iyileşme süreci 6-9 ay arasındadır.

  Kulak memesinin alt kısmındaki yumuşak dokuya doğru yapılan piercinglerin iyileşme süreci daha az ve delinme konusunda da daha az acı hissi verir.

  Piercing hangi bölgelere yapılırPiercing hangi bölgelere yapılır?

  Piercing modelleri estetik açıdan hoş bir görünüm sağlar. Çeşitli piercing küpeleri sayesinde farklı bir tarz oluşturmanızda da kolaylık sağlar. Piercing yaptırdıktan sonra bakımlarını ihmal etmemeli, enfeksiyon kapmaması için, deldirdiğiniz bölgeye göre deniz suyu gibi çok ıslatmaya maruz bırakmayın. Enfeksiyon durumlarında, antibiyotik kremler kullanabilirsiniz.

  Göbek Piercing Modelleri

  Piercing modellerinde göbek bölgeleride estetik görünümler arasında, göbek deliği, sırt, göğüs ucu gibi yumuşak derideki piercingler daha çabuk iyileşme gösterir bu süreç 6-10 hafta arasındadır. Çok fazla piercing bölgeleri ile oynamayın fakat temizliklerini günlük ihmal etmeyin.

  Göbek için hafif ve tene daha uyumlu madde olan titanyum piercing tercih etmelisiniz.

  Nipple(Meme ucu) Piercing Modelleri

  Farklı piercing modellerinden olan meme ucu modelleri daha çok erkekler tarafından tercih edilmektedir. Yumuşak deri olduğundan iyileşme süreci uzun değildir. Fakat enfeksiyon ve iç çamaşıra maruz kalınma durumuna karşı daha dikkatli olmanız gereken bölgelerdir.

  Helix (Kıkırdak) Piercing Modelleri

  Piercing yaptırmak sağlığa zararlı mı? diye düşünüyorsanız, öncelikle bu konuda uzman olan kişiler tarafından yapılması şart bir işlemdir. Bunun sonucunda önüne geçilmezse yüksek enfeksiyon riskine maruz kalabilirsiniz. Vücudunuzun hangi bölgesine olursa delik açıldıktan sonra iyileşene kadar bu piercing küpelerinin çıkarılmaması gerekir.

  Dil (Tongue)Piercing Modelleri

  Dil piercingleri gizli fakat farklılık oluşturan daha çok takılmaması sağlandığı için top küpeler şeklinde yapılır. Bu bölgede tükürük bezlerinin sürekli çalışması durumu olduğundan enfeksiyona biraz daha açık olabilir. Fakat iylileşme süreci çok uzun değildir.

  Kaş Piercing Modelleri

  Sık sık karşılaştığımız kaş piercing modelleri de birçok yüze hitap etmekte. Sizde kendinize yakışan modeli tercih edebilirsiniz.

  Bunların dışında yanak piercing modellerini, deldirmeden göbek piercingi gibi farklı yöntemleri de deneyebilirsiniz. Piercing fiyatları her bölgeye ve uzmana göre değişiklik gösterdiğinden siz de kendi bulunduğunuz bölgede bulunan yerlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : modasigeldi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap