Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  oktay tayfun bölge facebook

  1 ziyaretçi

  oktay tayfun bölge facebook Ne90'dan bulabilirsiniz

  oktay tayfun bölge

  Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına

  Cinayet İşleyip Lokantada Servis Etmek - Sıcağı Sıcağına

  oktay tayfun bölge

  Türkiye tarihinin en dehşet verici cinayeti! Önce erkeğe tecavüz etti sonra etlerini ...

  Türkiye tarihinin en dehşet verici cinayeti! Önce erkeğe tecavüz etti sonra etlerini ...

  Filmleri aratmayacak bir cinayetten bahsedeceğim. Türkiye tarihinin en dehşet verici cinayeti... Önce erkek çocuğa tecavüz etti sonra kemiklerini yemek yapıp ailesi başta olmak üzere köy halkına yedirdi. Okuduktan sonra hafızadan kolay kolay çıkmayacak bir cinayetle karşınızdayız...

  1996 yazı Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde oldukça dehşet verici bir cinayet yaşandı. 

  Kırkağaç’taki İlyaslar Kasabası’nda yaşayan Kurt ailesi geçimini tütün kırarak sağlar. Evin en küçük oğlu olan Mustafa’da ailesine yardımcı olmak adına merkezde bulunan sanayi mahallesinde işe girer.

  Mustafa sabahın erken saatlerinde minibüsle işine gider, akşam iş çıkışı da evine gelir. Bir akşam eve gelmesi gereken saatte eve gelmedi ve ailesi Mustafa'yı bulmak için polise haber verir ancak onlarda bir iz bulamaz.  Mustafa kaybolalı 17 gün olur. Umudunu yitirmeyen anne dua okutmak için köylüleri evine davet etmek ister. Giderken de köye çabuk ulaştıran zeytinliği tercih eder. Zeytinlikte gördüklerine kadın inanamaz.

  Oğlunun kıyafetlerini zeytinlikte bulur. Kanlı elbiselerinin yanında gördüğü kafatası ise kanını dondurur. Gücünü toplayarak hemen kocasına haber eder. Olay yerine gelen polisler birkaç kemik bulur. Fakat bulunan kemiklerdeki etler bıçak gibi kesici aletle kazındığı anlaşılır. Herkes şaşkın şekilde iz ararken olayı aydınlatacak bilgiyi Mustafa’nın arkadaşı verir. Bu kişi Mustafa’nın her gün işe beraber gittiği arkadaşıdır. Olayın yaşandığı an Mustafa’nın yanında olduğunu söyler. Korkudan anlatamayan çocuğun ifadesi şöyledir:

  "Bir süredir Mustafa'yla birlikte öğle yemekleri için gittiğimiz lokantanın sahibi Oktay Tayfun Bölge bize iyi davranıyor, sohbet ediyor hatta yediklerimizden para almıyordu. İlçe merkezinde bizi gezdiriyordu ve güvendiğimiz biri haline gelmişti. Olaydan bir gün önce istersek arabasıyla bizi işe götürebileceğini söylemişti ve o sabah için sözleşmiştik."

  Olayın olduğu gün iki arkadaş köyün çıkışında adamı bekler. Öncesinde kardeşini öldüren adam 7 yıl ceza almıştır. Çocukların yanına gelince onlara sapıkça teklifte bulunur. Kabul etmeyen çocuklar korkarak kaçmak isteselerde ilk arkadaşına sonrasında da Mustafa’ya tecavüz eder. Mustafa’ya tekrar yaklaştığında da Mustafa tüm gücüyle bağırır. Bağırdığını duyan adam panikle ne yapacağını bilemez ve bir anda elindeki bıçakla Mustafa’nın kafasını keser. Bunları gören arkadaşı hemen oradan kaçar. 

  Verilen ifadenin üzerine Oktay Tayfun Bölge’yi tutuklarlar. Suçlamaları inkar eden katil Kırkağaç Cezaevi’ne atılır. Lokanta işleten katil, çocuğun parçalarını çalıştığı lokantasında parçalar. Sonrasında ise kırdığı kemikleri yemeklerinde kullanır, zor kazınan kemikleri de kaynatıp çorbalarında kullanır. Kirli elbiselerini de olayın olduğu yere bırakır. 17 gün boyunca bulunur umuduyla aranan Mustafa, meğer yemeklere katılır. Olay açığa çıktıktan sonra bölgedekiler ve o lokantaya gelen müşteriler kafalarındaki soru işaretleriyle psikolojik rahatsızlıklar geçirir.

  KAYNAK: PARAFESÖR

  Yazı kaynağı : www.iscihaber.net

  Kırkağaç Yamyamı Olayı

  Kırkağaç Yamyamı Olayı

  Manisa Kırkağaç’ta 1996 yılında yaşanan dehşet verici cinayet olayı, Türkiye gündeminde uzun süre konuşulan en vahşi olaydır.

  Okurken bile tüylerinizi diken diken edecek olay, Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde yaşandı. 1996 yılında cinayete kurban giden Mustafa Kurt’un hikâyesi, o döneme damga vurmuştu.

  Kırkağaç Yamyamı ya da Manisa Yamyamı olarak bilinen Oktay Tayfun Bölge, yamyamlıktan ziyade tam bir canidir. Mustafa Kurt’tan önce öz kardeşini öldüren Bölge, sadece 7 yıl hapishanede yatıp serbest bırakılmıştı. Cinayetten dolayı hapse giren Bölge, o dönemde serbest kalmasaydı, Mustafa’yı öldüremeyecekti.

  Okulların tatil olduğu dönemde Kırkağaç’a bağlı İlyaslar Kasabası’nda tütüncülük yaparak geçinen Kurt ailesinin en küçük oğlu Mustafa, merkezde bulunan sanayide çalışmaya başladı. Düzenli olarak her gün aynı saate işe gidip yine aynı saatte evde oluyordu.

  Bir gün Mustafa eve gelmedi. Telaşlanan aile köyden oğullarını aramaya başladı. Oğullarından hiçbir iz bulamayan aile, güvenlik güçlerinin desteği ile aramaları genişletti.

  En son sabah işe giderken görünen Mustafa, arama çabalarına rağmen bir türlü bulunamadı. Kayboluşunun 17. günü Mustafa’nın annesi “oğlum bulunur belki” umuduyla okutma yapmaya karar verir. Okutma yapacağını da köylülere söylemek için kapı kapı gezmeye başlar. Kestirme yol kullanmak için girdiği zeytinlikte ise oğluna ait kıyafetleri buldu. Kıyafetler kan içerisindeydi. Daha o şoku üzerinden atamayan anne ikinci şoku da kıyafetleriz az ötesinde bulduğu kafatası ile yaşadı.

  Neye uğradığını anlamayan acılı anne hemen koşup babaya haber verdi. Babanın olay yerine gelmesi ile birlikte güvenlik güçleri de geldi. Olay yerinde kafatasının haricinde birkaç tane daha kemik bulundu. Yapılan araştırmalar sonucunda ise kemiklerin üzerindeki etlerin bıçak benzeri keskin bir aletle sıyırıldığı açıklandı.

  Bu haberi duyan ilçe sakinleri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Soruşturma sürecinde Mustafa’nın her gün işe beraber gittiği arkadaşının ifadeleri ise ülke gündemine bomba gibi düştü.

  Her gün Mustafa ile birlikte öğle yemeğini yemek için gittikleri Oktay Tayfun Bölge’nin, kendilerini çok iyi davrandığını söyledi. Bazen yedikleri yemekten para bile almayan Bölge’ye güvenleri arttığı için sürekli sohbet ettiklerini söyledi. Hatta Bölge’nin arabasına binerek Kırkağaç’ta gezi bile yaptıklarını söyledi.

  Mustafa’nın kaybolmasından bir gün önce Oktay Tayfun Bölge, gençleri işe arabasıyla bırakmayı teklif etti. İki arkadaş da bu teklifi kabul ettiler. Sözleştikleri saatte sözleştikleri yerde buluşan Mustafa, o gün son kez görülmüş oldu.

  Arkadaşları arabasına alarak yola çıkan adam, çocuklara uygunsuz teklifte bulundu. Bu teklifi kabul etmeyen çocukları ıssız bir yere getiren Bölge, cinsel saldırı düzenledi. Mustafa çığlık atınca Bölge tarafından öldürüldü.

  Mustafa’nın arkadaşı ise olay yerinden kaçmayı başardı. Korkusundan dolayı hiç kimseye bir şey söyleyememiş, bu yüzden de ilk ifadesinde yalan beyanda bulunmuştu. Fakat arkadaşını kaybetmenin üzüntüsüne daha fazla dayanamayıp olan biten her şeyi teker teker anlatmıştır.

  Bölge halkını bekleyen ikinci şok ise işte tamda o ifadelerin ardından ortaya çıktı…

  Güvenlik güçleri, Oktay Tayfun Bölge’yi evinde gözetim altına aldı. Kendi kardeşini öldürdükten sonra sadece 7 yıl hapis yatan cani, iki çocuğa cinsel saldırı gerçekleştirmiş ve birini öldürmüş olmasına rağmen hayatına gayet normal bir şekilde devam etmiştir.

  Her gün lokantasını açan ve müşterilerine hizmet eden Bölge, cinayet sonrası Mustafa’nın cansız bedenini de lokantaya getirmiş ve burada parçalara ayırmıştır. Daha sonra etleri kemiklerinden ayırıp yemeklere katan cani, kazınması zor parçalardaki etleri kemikten kolay sıyırmak için kazanlarda kaynatıp çorbasını yapmıştır.

  Mustafa’nın cansız bedenini 17 gün boyunca arayan bölge halkı, aradıkları Mustafa’nın etini her gün gittikleri lokantada haberleri olmadan yemişlerdir.

  Yazı kaynağı : kabafii.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Eymen 16 Gün önce
  0

  adam burayı görmüş, kopyalamış youtube'da video yapmış, girşitide binbir dil döküyor aylarca günlerce uğraştım bunu hazırlamak için abone olun noooooluuur diyor.Edep yahu

  Yorum yap