Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  orhan cemal fersoy anadolu lisesi taban puanı

  1 ziyaretçi

  orhan cemal fersoy anadolu lisesi taban puanı Ne90'dan bulabilirsiniz

  Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi

  Başbakanlık Toplu konutları arasında bulunan Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi 1992 yılında Yabancı Dil Ağırlıklı olarak eğitim-öğretime başlamıştır. 

  7700 m²lik bir alan içinde 2500 m²lik kullanım alanına sahip olan okulumuz 2 kat olarak inşa edilmiştir. Hizmete başladığı 1992 yılında sınıf sayısı 6 iken bugün bu sayı 45'ye çıkmış bulunmaktadır. İlk mezunlarını 1995-1996 eğitim öğretim yılında vermiştir. Yabancı Dil Ağırlıklı bölümünün son mezunlarını ise 2007-2008 eğitim öğretim yılında vermiş olup, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında Anadolu lisesine dönüşmüştür. Halen Klasik lise ve Anadolu Lisesi okul türleriyle eğitime devam etmektedir.

  BAŞARILAR oSümeyye ALDEMİR Adı öğrencimiz şiir okuma yarışmasında ilçe 2.si olmuştur. oŞiir okuma yarışmasında; Mehmet Akif ERSOY şiiri İlçe 2.´si, oİstiklal Marşı İlçe 1.´si, oYahya Kemal BEYATLI şiiri ile okulumuz İlçe 2.´si olmuştur. oŞiir ve Komposizyon yazma yarışmasında okulumuz İlçe 1.´si olmuştur. oTiyatro klubümüz "Pazar 12:30" adlı oyun ile ilçe 2.´si olmuştur. oŞişli Terakki´nin açmış olduğu Şiir Yazma yarışmasında 8 şiirimiz kitaba alınmıştır. oOkulumuz Bilgi yarışmasında İlçe 2.´si olmuştur. oHalkalı Kültür Merkezin de Sene Sonu Gösterisi yapıldı. Başarılı öğrencilerimize Ödülleri verildi.

  Yazı kaynağı : www.hangisoru.com

  İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE - Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi

  orhan cemal fersoy lisesi

  Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi

  Orhan Cemal Fersoy Anadolu Lisesi

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap