Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  philips gc8735/85 perfectcare performer buhar kazanli ütü

  1 ziyaretçi

  philips gc8735/85 perfectcare performer buhar kazanli ütü Ne90'dan bulabilirsiniz

  Philips PerfectCare Performer GC8735/85 2600 W Buhar Kazanlı Ütü

  Philips PerfectCare Performer GC8735/85 Buhar Kazanlı Ütü Fiyatı - Trendyol

  Philips GC8735/85 Perfectcare Performer Buhar Kazanlı Ütü - Vatan Bilgisayar

  PHILIPS GC8735/85 BUHAR


  KAZANLI ÜTÜ


  Philips PerfectCare Performer buhar kazanlı ütü, size çok basit, güçlü ve yakmayan bir ütüleme deneyimi sunar. Ürettiği güçlü kesintisiz buhar, kırışıkların kolaylıkla giderilmesi için kumaşa kesintisiz bir şekilde nüfuz eder.


  Ultra hızlı ütüleme


  kesintisiz güçlü buhar


  Maksimum 6,5 bar pompa basıncı

  420 g'a kadar şok buhar

  1,8 L su haznesi kapasitesi

  Çıkarılabilir su hazneli

  Yazı kaynağı : www.vatanbilgisayar.com

  Philips GC8735 2600W Buhar Kazanlı Ütü

  Philips PerfectCare Performer GC8735/80 - GC8735/85 Sessiz 6.5 Bar Buhar Kazanlı Ütü

  Philips PerfectCare Performer GC8735/80 - GC8735/85 Sessiz 6.5 Bar Buhar Kazanlı Ütü

  Philips PerfectCare Performer, Philips markasının en ergonomik ve kaliteli ütüsü olarak anılıyor. Sahip olduğu SteamGlide Plus taban, seramik kaplaması sayesinde en hassas kumaş türlerini dahi zarar vermeden ütülüyor.

  Yüksek Performans ve Üstün Teknoloji

  İleri Düzey Teknik Özellikler

  Taban : Steam Glide

  Gücü : 2400 W

  Sürekli Buhar / Şok Buhar (gr/dk) : 120 gr / 420 gr

  Su Doldurma Kapasitesi : 1.8 Litre

  Kireç Önleme: Var

  Kısa Sürede Kullanım Olanağı

  Kutu içeriği %100 geri dönüştürülebilen materyallerden oluşan Philips PerfectCare Performer GC8735/80 - GC8735/85 2400 W Buhar Kazanlı Ütü, kullanım kılavuzu ve diğer belgeleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

  Benzersiz Taban Teknolojisi

  OptimalTEMP taban teknolojisi ile donatılan ürün, sıcaklık ayarını değiştirme esnasında yaşanan bekleme süresini kısaltılıyor. Bu sayede kesintisiz sıcaklık ve güçlü buhar kombinasyonu sunan Philips PerfectCare Performer, tüm kumaş türlerini yakmadan ütülüyor. Ürün, benzersiz OptimalTEMP teknolojisi ile hızlı bir ütüleme deneyiminin yanı sıra kullanıcısına üstün güvenlik önlemleri de sunuyor. Sıcak ütünün tabanı yanık tehlikesi yaratmaksızın, ütü masasının üzerinde kalabiliyor. Ürünü sürekli olarak kaldırıp indirmeyi gerektirmeyen bu tasarım, kullanıcısının bileklerinde oluşacak rahatsızlığı da önlemeye yardımcı oluyor.

  Devrim niteliği yaratan üstün buhar teknolojisi hızlı bir ütüleme deneyimi vadediyor. ProVelocity opsiyonu sayesinde benzer marka ve modellere oranla çok daha hafif fakat güçlü bir buhar kazanına sahip olan ürün, bu özelliği sayesinde en zorlu kırışıklarla bile kolaylıkla başa çıkabiliyor.

  120 Yılı Aşkın Tecrübe

  Şirket, ilk Philips ampulün tanıtılmasından bu yana yenilikçi ve insan odaklı yaklaşımı ile tüketicilerin beğenisini topluyor. 120 yılı aşkın süredir, sağlık hizmetleri, aydınlatma teknolojisi ve küçük ev aletleri üretiminde ilk sıralarda yer alan marka, odak noktasına müşteri memnuniyetini yerleştiriyor.

  Ergonomik Ütü Almak İsteyenlere

  Ergonomik tasarımı ve teknik özellikleri ile benzerlerinden kolaylıkla ayrılan ürün, yeni nesil, güçlü buhar özelliklerine sahip bir ütü almak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Yüksek verimliliği ve üstün performans özellikleri ile öne çıkan Philips PerfectCare Performer GC8735/80 - GC8735/85 2400 W Buhar Kazanlı Ütü, kullanıcıların gözdesi olmaya aday görülüyor.

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap