Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  philips hd9650/90 airfryer xxl fritöz, 1.4 kg kapasite, rapid air, kızartma, fırınlama, izgara, fırında kızartma, isıtma, fat removal teknolojisi, siyah

  1 ziyaretçi

  philips hd9650/90 airfryer xxl fritöz, 1.4 kg kapasite, rapid air, kızartma, fırınlama, izgara, fırında kızartma, isıtma, fat removal teknolojisi, siyah Ne90'dan bulabilirsiniz

  Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz

  Philips Airfryer XXL HD9650/90 Avance Collection 7.3 lt Yağsız Fritöz

  Philips Airfryer XXL

  Avance koleksiyonuyla fritöz teknolojisinde yepyeni bir çığır açan Philips, Philips Airfryer XXL modeliyle ise aile boyu sağlıklı yemekler pişirme imkânı tanır. Serinin en büyük ebatlı modeli olan Philips HD9650/90 ile kızartma yapmak klasik bol yağlı yöntemlerden farklıdır.

  Philips Airfryer XXL ile minimum yağ eklenerek aynı lezzeti veren tarifler ortaya çıkarılabilir. Fazla miktarda bile olsa Fat Removal teknolojisi sayesinde büyük bir kısmı ayrılır. Philips Airfryer HD9650/90 ayrıca yiyeceklere çıtır bir form kazandıran Rapid Air teknolojisini kullanır.

  Besinleri her açıdan homojen biçimde ısıtabilen Philips Airfryer XXL ızgara, fırında kızartma, fırınlama, kızartma yöntemleriyle hazırlayabileceğiniz yüzlerce tarif için uygundur. Oldukça pratik ve hızlı şekilde pişirme seçenekleri sunan Philips HD9650/90 Airfryer XXL fritöz neredeyse standart bir fırın performansıyla çalışır.

  Isınmak için ekstra zamana ihtiyaç duymayan tasarımıyla dikkat çeken Philips Airfryer XXL 5 ayrı hazır ve manuel ayarlama alternatifleri barındırır. Philips Avance XXL kızartmaların dışına çıkarak deniz ürünlerinden kek tariflerini hazırlamaya kadar çok çeşitli yiyecek için yeterli ortamı oluşturur.

  Bununla birlikte ücretsiz indirebileceğiniz Philips NutriU uygulamasından yararlanarak Philips Airfryer XXL üzerinde deneyebileceğiniz 300’den fazla tarife, sağlıklı yemekler için ipuçları gibi birçok bilgiye ulaşabilirsiniz.

  Fat Removal Teknolojili Philips Airfryer XXL

  Çalışma prensibi sıcak havayla kızartma yöntemine dayanan Philips HD9650/90 yiyeceklerin çok daha sağlıklı pişmesine yardım eder. İster çok az ister hiç yağ eklenmeden ortaya çıkan tariflerdeki yağ oranı %90’a kadar azaltılabilir.

  Bu sayede Philips Avance Collection Airfryer XXL HD9650/90 ile minimum yağlı, kalorisi azaltılmış lezzetler elde edebilirsiniz. Philips Airfryer XXL yeni geliştirilen Fat Removal teknolojisiyle yağın fazlasını besinlerden ayırarak hapseder. Rapid Air teknolojisi ile desteklenerek hızlı hava akışını 7 kat artırır.

  Dolayısıyla lokmaların dışı daha gevrek, içi ise yumuşak bir hal alır. Yemeğiniz piştikten sonra Philips Airfryer XXL hemen servis yapmanıza gerek olmadığında 30 dakika boyunca ideal sıcaklıkta bekletir. Philips Airfryer XXL kullanışlı sıcak tutma modu yemeğinizin soğumasını önleyerek tadını bir süre korumuş olur.

  Ayrıca fırından 1.5 kat hızlı performans sunan HD9650/90 Avance Collection Airfryer fritöz Rapid Airflow teknolojisi sayesinde daha çabuk ısınır. Önceden ısıtmaya gerek olmamasından dolayı Philips Airfryer XXL fritöz cihazını yalnızca çalıştırmanız yeterlidir.

  Birçok farklı çeşit hazırlamanıza imkan tanıyan Philips HD9650/90 deniz yıldızı tasarımını Airflow ile birleştirir. Yiyecekler her yönden eşit şekilde pişer. Izgara et, sebze, kızartma tarzı yemeklere ek olarak başta kestane, taze ekmek, kek olmak üzere birçok fırın tarifinin yapılabileceği gibi dolaptan çıkan soğuk besinleri ısıtmak için de kullanılabilir.

  4-6 Kişilik Gruplar için İdeal Philips Airfryer XXL

  Sepet kapasitesi 1.4 kg olan Philips Airfryer XXL ile 4-6 kişilik gruplar için ideal porsiyonlar hazırlanabilir. 7.3 lt hacme sahip derin tavası da altı porsiyon alabilir. HD9650/90 tüm piliç gibi büyük yemeklerin tek başına pişirilmesi için de uygundur.

  Philips Airfryer XXL balık gibi kokan besinlerin haricindeki yiyeceklerin pişmesinin ardından, yıkamaya gerek kalmadan bir sonraki yemeğe geçme imkânı tanır. Böylelikle Philips Airfryer XXL kalabalık gruplara bekletmeden servis yapmanıza çözüm üretir.

  Donmuş patates kızartması, tavuk, kırmızı et, balık, hamur işi gibi yemeklerin pişirme koşullarının ayarlanmış olduğu 5 farklı hazır program seçilebilir veya manuel ayarlanabilir. 40-200ºC arası ısı kapasitesine sahip Philips Airfryer XXL üzerinde maksimum 60 dk süre ayarı mevcuttur.

  Dijital arayüzlü dokunmatik LED ekranı üzerinden kolay seçim yapılabilir. Airfryer 9650 çekmeceli pişirme haznesinin içerisinden ayrıca ızgaralı sepet, derin tava ve yağ azaltıcı plaka çıkar. Philips Airfryer XXL çıkarılabilir tüm parçaları QuickClean özellikte olması sayesinde hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilir.

  Philips Airfryer XXL sağlık açısından olumsuz durum teşkil etmeyen yapışmaz yapıdaki malzemesi çelik üzerine alüminyum kaplamadır. Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer XXL fritoz siyah renkteki plastik gövdesi ısı korumalı kaplamadır. Yemek hazır olunca sinyal veren Premium Airfryer XXL HD9650/90 otomatik kapanma özelliği ile de güvenli kullanım sunar.

  Philips Airfryer XXL Nasıl Temizlenir?

  Philips Airfryer XXL temizliğini düzenli yapmanız cihazın performansını sürdürmesi ve hijyen açısından önemlidir. Özellikle başta tavanın tabanındaki yağ olmak üzere dış yüzeyini ve içerisindeki parçaları her Philips Airfryer XXL kullanımı sonrası mutlaka temizlemeniz önerilir.

  Başlamadan önce Philips Airfryer XXL açma/kapama tuşuna basıp fişten çekin. Yaklaşık 30 dk tamamen soğumasını bekledikten sonra işleme başlayın. Philips HD9650 90 Airfryer XXL fritöz cihazdaki sepeti ve tavayı çıkarmanız daha hızlı soğumasına yardımcı olur.

  Tava, sepet ve yağ azaltıcının yapışmaz kaplamasına zarar verecek sert bulaşık süngeri, fırça benzeri araçlar, aşındırıcı temizlik ürünleri gibi malzemeler kesinlikle kullanmayın. Dipteki yağ daha geç soğuyacağı için yağ azaltıcıyı maşa yardımıyla çıkarmanız elinizin yanmasını önler.

  Yağ azaltıcı, sepet ve tava hem elde hem de bulaşık makinesinde yıkanabilir. Philips Airfryer XXL iç yüzeyini ve üst kısımdaki ısıtıcı bölmeyi temizlemek için orta sertlikteki plastik bir fırça da tercih edilebilir. Philips Airfryer XXL Avance HD9650/90 temizliğini bu adımları uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz:

  Artı ve Eksi Özellikleriyle Philips Airfryer XXL

  Yiyecekleri %90’a kadar yağı azaltımış şekilde ve oldukça kısa sürede pişirme imkânı tanıyan Philips Airfryer XXL, fırın performansı sunabilecek nitelikler taşır. Philips Airfryer XXL kullananlar tarafından yapılan değerlendirmelerde de olumlu deneyimler çoğunluktadır.

  Bu nedenle Philips Airfryer XXL artı tarafları çok daha fazladır. Philips Airfryer XXL fiyat bandı yakın modelleri birçok açıdan geride bırakır. Çok hızlı pişirmesi, marka tarafından belirtildiği gibi dışının çıtırlığı ve içinin yumuşak olması en beğenilen özellikler arasındadır.

  Philips HD9650/90 Avance Collection Airfryer XXL 2225 W fritöz olmasına rağmen beklenenden daha az enerji harcadığı söylenebilir. Kullanım talimatlarına uyulduğu takdirde Airfryer XXL HD9650/90 parçalarının zarar görmediği görülür.

  Premium Airfryer XXL HD9650/90 fiyat, koku gibi yönlerden olumsuz değerlendirilmiştir. Karar vermenize katkısı olabilecek Philips Avance Collection XXL artı ve eksi özellikleri bu şekilde özetlenebilir:

  Philips Airfryer XXL Benzerlerinden Ayrılan Yönleri

  Philips Airfryer XXL Avance Collection serisinin sondan bir önceki modelidir. Philips Airfryer XXL özellikleri üst ve alt modelleriyle kıyaslandığında pişirme kapasitesi, güç değeri ve koşulları otomatik ayarlama fonksiyonları dışında belirgin farklılıklar gözlemlenmez.

  Philips HD9650/90 fiyat olarak benzer teknik donanımlara sahip yağsız fritözlere göre ortalamanın biraz üstündedir. Buna karşın Philips Airfryer XXL kullanıcı yorumları incelendiğinde yemeğin lezzeti, eşit derecede pişmesi, az duman çıkışı gibi yönlerden oldukça beğenilir.

  Ayrıca Philips Airfryer XXL en ucuz olan modellere göre kalite, teknik servis hizmeti gibi yönlerden çok daha öndedir. Diğer markaların yakın fiyatlı modelleriyle kıyaslandığında ise genellikle yağ kapasitesi, ek fonksiyonlarda farklılık gözlemlenir. Ancak Airfryer XXL Avance 4-6 kişilik porsiyonlar sunması için tasarlanmıştır. Daha büyük hacimlerde pişirme kapasitesi olan modellerde fiyat bandı yüksektir.

  Yazı kaynağı : www.akakce.com

  Philips HD9650/90 Airfryer XXL Fritöz, 1.4 kg kapasite,Kızartma, Fırınlama, Izgara, Fırında Kızartma

  Bu ürünün kampanyalı satışı stoklarla sınırlıdır. Bir tüketici bu kampanya stoğundan maksimum 10 adet satın alabilir.

  Çiçeksepeti kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  14 gün içinde ücretsiz iade. Kolay iade için tıklayın.

  Bu Satıcının Tüm Ürünlerini Görüntüle

  Ürün sayfasında gördüğünüz fiyat bilgileri, satıcı tarafından belirlenmektedir.

  Yazı kaynağı : www.ciceksepeti.com

  Philips Airfryer Xxl Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap