Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pikabu ru story kartel izleme linki

  1 ziyaretçi

  pikabu ru story kartel izleme linki Ne90'dan bulabilirsiniz

  Pikabu ru story Karteli izle nedir Çocuğa bunu neden yaptılar? Pikabu ru story kartel nedir

  Pikabu ru story Karteli izle nedir Çocuğa bunu neden yaptılar? Pikabu ru story kartel nedir

  Dayanabilir mısın? Bu görüntüleri gerçekten de izlemek istiyor musun? Merak mı ediyorsun? Bir kaç saniye izleyip hemen çıkarım mi diyorsun? Yada ben böyle görüntülerden asla etkilenmem mi diyorsun? Ne çok şeyler düşünüyorsun.

   Peki izleyeceksin ama sonrasında neler olacaklarından sana biraz bahsedeyım.

  Son günlerde Tİktok uygulaması üzerinden bir resim kullanılarak çekilen videolarda bir çocuğun canlı bir şekilde feci biçimde can verdiğini izlediklerini ve ağladıklarını belirten videolar paylaşılmakta,bu videoları merak eden takipçilerin sayısı artarken olay ile ilgili video maalesef izleyenlerin psikolojik sorunlar yaşadığını belirtti.

  Canlı bir şekilde bir bıçakla parçalanan çocuğun acısını izlerken bir insan olarak kahroluyor ve büyük bir psikolojik sorunlar yaşıyorsunuz, ben dayanabilirim diyerek hala izlemeye çalışanlar Google’a bu kelimeyi  pikabu ru story yazarak  görüntüsünü izlemeye çalışıyor yapmayın! 

  Bu paylaşılan görüntüler 2 gün sonra internet aleminden silinebilir ama aklınızdan asla.

  Yazı kaynağı : www.memleketimhaber.com

  Pikabu Ru Story Kartel izle, Pikabu Ru Story Kartel Gerçek mi ?

  Pikabu Ru Story Kartel izle, Pikabu Ru Story Kartel Gerçek mi ?

  Gündemin en dikkat çekici videoları arasında yer alan ve Müge Anlı programında konu olan bir video popüler hale geldi. Peki Pikabu Ru Story Kartel videosu gerçek mi ? Pikabu Ru Story Kartel izle telegram…

  Pikabu Ru Story Kartel Gerçek mi? izle Nedeni Ayakkabı için mi? Çocuğun videosu Çocuk ne yaptı? Müge Anlı’dan açıklama

  Müge Anlı bile bu görüntüleri izledi Pikabu Ru Story Kartelin videosu sosyal medya hesaplarından paylaşıldı lakin kimse bunun gerçek olduğunu sanmıyordu, şoke eden gerçek ortaya çıktı.

  Pikabu Ru Story Kartel videosunu izleyen bir çok kişi büyük bir travma yaşadığını biliyor muydunuz? Diyen Müge Anlı videoyu izlemeden önce takipçilerini uyardı, Pikabu Ru Story Kartel ne yaptı? Çocuk ne yaptı diye soranlara Müge Anlı bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

  Pikabu Ru Story Kartel Gerçek mi ?

  Bütün Ünlüler Pikabu Ru Story Kartelin videosunu izlerken, Bu video gerçek mi diye araştırmaya başladı, herkesin aklında tek soru vardı Küçük çocuğun videosu gerçek mi?

  Kesilen videolar donuyordu ama Parçanan hayatlar çocuk gibi oluyordu.

  O yüzden Demet Kalın ve Müge Anlı birlikte bir açıklama yaparak bu olayı paylaştı bizde sizler için o videoyu paylaşmak istedik lütfen dikkatli bir şekilde kontrol edin, keskinlikle izlemeyin.

  Bir annenin bu videoyu izlemesi sonrası hastaneye kaldırıldığı söylendi, Benim çocuğuma da böyle yaparlar endişesi içine giren duygusal anne ruh sağlığını etkileyen bu videoyu izledikten sonra bir türlü toparlanamadı.

  VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

  Yazı kaynağı : www.uyan32.com

  Pikabu Ru Story Kartel Videosu Ne Zaman Nerede Çekildi?

  Pikabu Ru Story Kartel İzle Telegram

  Pikabu Ru Story Kartel İzle Telegram

  Sosyal medya hesapları üzerinden sürekli karşınıza çıkan videoların yüzünden merak edip izlemek isteyenler hayatının en büyük bir travmasını yaşayabilir. 

  Dayanabilir mısın? Bu görüntüleri gerçekten de izlemek istiyor musun? Merak mı ediyorsun? Bir kaç saniye izleyip hemen çıkarım mi diyorsun? Yada ben böyle görüntülerden asla etkilenmem mi diyorsun? Ne çok şeyler düşünüyorsun.

  Peki izleyeceksin ama sonrasında neler olacaklarından sana biraz bahsedelim...

  İnternet ortamında paylaşılan görüntülerde bir çocuğun acımasızca katledilmesinden bahsediliyor ve o çocuğa ait bir resim ile ünlü olmak için binlerce insanın psikolojik durumunu derinden etkileme haklarına sahip olduklarını sandılar oysa, kimse bu tür içerikleri izlememeli çünkü bu tür içerikler kesinlikle psikolojik bir sorundur, video kısa süre sonra internet ortamında zamanla unutulur ama sizin aklınızdan asla silinmeyecek

  Pikabu ru story kartel nedir?

  Son zamanlarda Tik tok uygulaması üzerinden bir resim kullanılarak çekilen videolarda bir çocuğun canlı bir şekilde feci biçimde can verdiğini izlediklerini ve ağladıklarını belirten videolar paylaşılmaktadır. 

  Canlı bir şekilde bir bıçakla parçalanan çocuğun acısını izlerken bir insan olarak kahroluyor ve büyük bir psikolojik sorunlar yaşıyorsunuz, ben dayanabilirim diyerek hala izlemeye çalışanlar Google’a bu kelimeyi  "pikabu ru story" yazarak  görüntüsünü izlemeye çalışıyor yapmayın! 

  Yazı kaynağı : www.sondakika06.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  sanane 9 Ay önce
  0

  Link yok amk

  Yorum yap