Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  piktes temizlik personeli kadroya alınacak mı

  1 ziyaretçi

  piktes temizlik personeli kadroya alınacak mı Ne90'dan bulabilirsiniz

  PİKTES öğretmenlerine kadro gelecek mi, PİKTES temizlik personeli kadroya alınacak mı? PİKTES öğretmen, güvenlik ve temizlik işçisi!

  PİKTES öğretmenlerine kadro gelecek mi, PİKTES temizlik personeli kadroya alınacak mı? PİKTES öğretmen, güvenlik ve temizlik işçisi!

  PIKTES projesi kapsamında geçici süreli olarak istihdam edilen binlerce öğretmen, güvenlik ve temizlik görevlisi proje bitimi sonrasında işsiz kalmak istemiyor. Peki, PİKTES öğretmenlerine kadro gelecek mi? PİKTES öğretmen, güvenlik ve temizlik işçisi kadrosu hakkında merak edilenler...

  PIKTES öğretmenlerine kadro verilecek mi?

  PIKTES eğitimcilerinin ve çalışanlarının MEB bünyesinde kadroya alınmasına yönelik bir çalışma bulunmuyor. PIKTES eğitimcilerine yönelik kadro çalışması şu anda yapılmıyor.

  Eski Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “2016 yılından itibaren Bakanlığımızın öğretmen ihtiyacı, 652 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 4 üncü maddesine göre sözleşmeli öğretmen istihdamı ile karşılanmaktadır. Bu nedenle PIKTES kapsamında görevlendirilen öğretmenlerin kadrolu öğretmen olarak atanması bugün itibarıyla mevcut mevzuat hükümleri doğrultusunda mümkün olamamaktadır” ifadelerini kullanmıştı.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  2022-2023 PİKTES kadro | PİKTES PYS öğretmenlere kadro verilecek mi? PİKTES işçi, temizlikçi, personel kadroya geçecek mi?

  2022-2023 PİKTES kadro | PİKTES PYS öğretmenlere kadro verilecek mi? PİKTES işçi, temizlikçi, personel kadroya geçecek mi?

  © Copyright 2022 - Timeturk İnternet Haber Ajans LTD. ŞTİ.

  Bu sitede yer alan tüm içerikler Timeturk'e aittir. Kopyalanması kesinlikle yasaktır.

  Timeturk basın ilke ve ahlak kurallarına uymaya söz vermiştir.

  timeturk.com not a part of (Facebook.com or Facebook Inc.
  Additionally, timeturk.com is not endorsed by Facebook, Inc. in any way Facebook is a trademark of Facebook, Inc)

  Yazı kaynağı : www.timeturk.com

  JavaScript is not available.

  We’ve detected that JavaScript is disabled in this browser. Please enable JavaScript or switch to a supported browser to continue using twitter.com. You can see a list of supported browsers in our Help Center.

  Help Center

  Terms of Service Privacy Policy Cookie Policy Imprint Ads info © 2023 Twitter, Inc.

  Yazı kaynağı : twitter.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap