Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  piyade üsteğmen serkan erkuş

  1 ziyaretçi

  piyade üsteğmen serkan erkuş Ne90'dan bulabilirsiniz

  MSB açıkladı. Pençe Kilit bölgesinden acı haber. Piyade üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  MSB açıkladı. Pençe Kilit bölgesinden acı haber. Piyade üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklama şunlar kaydedildi:

  "Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde 23 Eylül 2022 tarihinde, BTÖ mensupları ile çıkan çatışmada, P. Ütğm. Serkan Erkuş şehit olmuştur.

  Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz."

  MALATYA'YA ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

  Irak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe-Kilit Harekatı'nda Düzhi Tepe Bölgesi'nde mağara operasyonu esnasında çıkan çatışmada yaralanan Malatyalı Piyade Üsteğmen Serken Erkuş yapılan tüm müdahalede rağmen şehit düştü.

  Şehit Serkan Erkuş'un acı haberi ise memleketi Malatya’da baba ocağına iletildi. Battalgazi ilçesi Sancaktar Mahallesi’nde ikamet eden şehidin ailesi acı haberle birlikte yıkılırken, sokağa dev Türk bayrağı asıldı. Nişanlı olduğu öğrenilen Şehit Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş’un Malatya’da defnedileceği aktarıldı.

  Yazı kaynağı : www.yenicaggazetesi.com.tr

  Pençe-Kilit Operasyonu'ndan acı haber: Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  Pençe-Kilit Operasyonu'ndan acı haber: Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  MSB'den yapılan yazılı açıklamada, "Pençe- Kilit Operasyonu bölgesinde 23 Eylül 2022 tarihinde, bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışmada, Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda, hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz" denildi.

  BAKAN AKAR'DAN TAZİYE MESAJI

  Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da şehit Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş için taziye mesajı yayımladı. Akar, "Kahraman silah arkadaşımız, 23 Eylül 2022 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim" dedi.

  3 AYLIK NİŞANLIYDI

  Şehit Üsteğmen Erkuş'un acı haberi, Sancaktar Mahallesi'nde oturan ailesine yetkililer tarafından verildi.

  Şehidin babası Niyazi ile annesi Suna Erkuş'un evine ve sokağına Türk bayrakları asıldı. 3 aylık nişanlı olduğu öğrenilen Şehit Serkan Erkuş'un cenazesi, yarın öğle vakti düzenlenecek törenle toprağa verilecek.

  Yazı kaynağı : www.yenisafak.com

  Acı haber! Mağara operasyonunda yaralanan Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  Irak'ın kuzeyinde sürdürülen Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde düzenlenen mağara operasyonunda hain teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu. Serkan Erkuş'un şehadet acı haberi Malatya'nın Battalgazi ilçesindeki baba ocağına ulaştı.

  Pençe-Kilit Harekatı'nda Düzhi Tepe Bölgesi'nde mağara operasyonu esnasında çıkan çatışmada yaralanan Malatyalı Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş yapılan tüm müdahalede rağmen şehit düştü. Şehit Serkan Erkuş'un acı haberi ise memleketi Malatya'da baba ocağına iletildi.

  Battalgazi ilçesi Sancaktar Mahallesi'nde ikamet eden şehidin ailesi acı haberle birlikte yıkılırken, sokağa dev Türk bayrağı asıldı. Nişanlı olduğu öğrenilen Şehit Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş'un Malatya'da defnedileceği aktarıldı.

  MİLLÎ SAVUNMA BAKANLIĞI'NDAN AÇIKLAMA

  Millî Savunma Bakanlığı'ndan (MSB) yapılan açıklamada, “Pençe Kilit operasyonu bölgesinde kahraman silah arkadaşımız P.Ütğm Serkan Erkuş, şehit olmuştur" ifadeleri kullanıldı.

  Resim

  Acı haber! Mağara operasyonunda yaralanan Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  Acı haber! Mağara operasyonunda yaralanan Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  Acı haber! Mağara operasyonunda yaralanan Piyade Üsteğmen Serkan Erkuş şehit oldu

  Yazı kaynağı : www.memleket.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap