Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  ptt 180 yılına özel devlet posta desteği nedir

  1 ziyaretçi

  ptt 180 yılına özel devlet posta desteği nedir Ne90'dan bulabilirsiniz

  PTT 180. yıl dönümü devlet posta desteği gerçek mi?

  Dolandırıcılar bu kez de 'PTT 180. yıl dönümü devlet posta desteği' mesajı ile ağa düşürüyor

  PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki nedir, doğru mu, dolandırıcı mı?

  PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki nedir, doğru mu, dolandırıcı mı?

  PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki nedir, doğru mu, dolandırıcı mı?

  Cep telefonlarındaki anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla gönderilen "PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki" linki, pek çok kullanıcı tarafından araştırma konusu oldu. Telefonlarına gelen mesajın doğruluğu internet üzerinden sorgulanıyor. İşte konuyla ilgili detaylar…

  PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki hediyesi doğru mu, dolandırıcılık mı merak ediliyor. Sabah saatlerinden itibaren binlerce vatandaşın cep telefonuna PTT'den gönderildiği ileri sürülen bir mesaj geldi. Söz konusu mesajda, 2000 TL olarak hediye çeki verildiği ve bu mesajı 20 kişiye gönderen herkese ödeme yapılacağı ileri sürüldü.

  PTT 180. YIL 2 BİN TL HEDİYE ÇEKİ NEDİR?

  Daha önce farklı kurumların isimlerini kullanarak "hediye" dağıttığını ileri süren dolandırıcıların yeni yöntemi PTT oldu. PTT ile hiçbir bağlantısı olmayan "PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki", anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla yayılmaya başlanınca, doğruluk ve gerçeklik durumu internet üzerinden sorgulanmaya başlandı. Linke tıklanmasının akabinde belirli aşama ilerlemenin ardından cihazlara virüs bulaşmasına neden olabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  PTT 180. yıl dönümü devlet posta desteği doğru mu, PTT 180. yılına özel hediye çeki 2000 TL devlet posta desteği nedir?

  PTT 180. yıl dönümü devlet posta desteği doğru mu, PTT 180. yılına özel hediye çeki 2000 TL devlet posta desteği nedir?

  PTT 180. yıl dönümü devlet posta desteği için yapılan aramalar arttı. PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki hediyesinin doğru olup olmadığı sorgulanıyor. Peki, PTT 180. yıl dönümü devlet posta desteği doğru mu?

  PTT 180. yıl dönümü devlet posta desteği doğru mu?

  PTT ile hiçbir bağlantısı olmayan "PTT 180. yıl 2 bin TL hediye çeki", anlık mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla yayılmaya başladı. Linke tıklanmasının akabinde 20 kişi ile paylaşılması halinde hediye kazanma şansının yakalanacağının belirtildiği oltalama sistemi, belirli aşama ilerlemenin ardından cihazlara virüs bulaşmasına neden olabiliyor.

  Yazı kaynağı : www.gazetevatan.com

  PTT 180. yılına özel hediye çeki mi dağıtıyor? PTT vatandaşlara 2 bin lira mı verecek?

  PTT 180. yılına özel hediye çeki mi dağıtıyor? PTT vatandaşlara 2 bin lira mı verecek?

  Son birkaç gündür PTT'nin vatandaşlara mesaj atarak kuruluşunun 180. yıl dönümü dolayısıyla 2 bin lira hediye çeki dağıttığı öne sürülüyor. Peki mesajdaki hediye çeki haberi gerçek mi yoksa dolandırıcıların kendilerine kurban yaratmak için yeni yöntemi mi? İşte detaylar...

  Vatandaşlar, PTT tarafından gönderildiği öne sürülen hediye çeki iddiaları nedeniyle heyecana kapıldı. Gönderilen mesajlarda 2 bin lira hediye çeki verildiği ve bu mesajı 20 kişiye gönderen herkese ödeme yapılacağı bilgisi yer alıyordu. Bu mesajları alan vatandaşlar arama morotlarına girerek, "PTT hediye çeki veriyor mu? PTT 2 bin lira mı veriyor? PTT 180. yıla özel hediye mi dağıtıyor?" gibi aramalar yapmaya başladı.

  PTT 2 BİN LİRALIK HEDİYE ÇEKİ Mİ VERİYOR?

  PTT'nin vatandaşlara bu şekilde mesajlar göndermediği açıklandı. Söz konusu mesajlar dolandırıcılık olup, bu mesajlardaki yönergelerinin kesinliklikle uygulanmaması gerekmektedir. PTT vatandaşlara hediye çeki dağıttığına dair bir bilgilendirme yapmadı.

  Yazı kaynağı : www.odakhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap