Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  pubg mobile yeni sezon ne zaman gelecek 2023

  1 ziyaretçi

  pubg mobile yeni sezon ne zaman gelecek 2023 Ne90'dan bulabilirsiniz

  PUBG Mobile M19 Royale Pass Başlıyor (RPM 19 Ödülleri)

  PUBG Mobile M19 Royale Pass Başlıyor (RPM 19 Ödülleri)

  PUBG Mobile yeni sezon M19 Royale Pass başlıyor!


  M19 Royale Pass'in başlamasına çok az bir zaman kaldı. En çok oynanan battle royale oyunlarından PUBG Mobile yeni sezon yaklaşırken oyuncular PUBG Mobile yeni sezon M19 royale pass ne zaman gelecek, PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri neler merak ediyor. PUBG Mobile M18 Royale Pass bugün sona erecek ve PUGB Mobile C4S10 sezonu başlayacak. Peki, PUBG Mobile M19 Royale Pass ne zaman gelecek, PUBG Mobile C4S10 sezonu, PUBG Mobile M19 Royale Pass ödülleri ve daha fazlası haberimizin devamında…


  PUBG Mobile UC satın almak için görsele tıklayın.


  Pubg Mobile Uc Satın Al


  PUBG Mobile M19 Royale Pass Başlıyor


  PUBG Mobile'ın 19. sezon ne zaman gelecek merak ediliyor. M19 Royale Pass yine oyunculara benzersiz ödüller sunacak. PUBG Mobile M19 Royale Pass yükseltme kartı için 360 UC, M19 Elite Pass yükseltme kartı için ise 960 UC sahibi olmanız gerekiyor. M19 RP ve Elite Pass Plus’a yükseltme sağlayarak anında 12 rütbe atlayabilir ve özel ödüller kazanabilirsiniz. 10/01/2023 - 16/01/2023 tarihleri arasında Grup Alışverişi Avantajları'ndan yararlanırsanız, M19 RP yükseltme kartı 360 UC yerine 290 UC, M19 Elit RP yükseltme kartı ise 960 UC yerine 870 UC olacak.


  Pubg Mobile M19 Royale Pass


  PUBG Mobile M19 Ne Zaman Gelecek?


  PUBG Mobile yeni sezon M19, 17 Ocak 2023 tarihinde oyuna eklenecek. PUBG Mobile 19. sezonun başlaması ile birlikte, C4S10 sezonu da aktif olacak.


  PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman?


  PUBG Mobile'ın yeni sezonu 17 Ocak 2023'te oyuna gelecek.


  PUBG Mobile Sezon Ne Zaman Bitecek?


  Pubg Mobile mevcut M18 sezonu 16 Ocak 2023 tarihinde bitecek.


  PUBG Mobile M19 Royale Pass Kaç UC?


  PUBG Mobile Yeni Sezon M19 RP Ödülleri


  PUBG Mobile'da bu sezon 50 RP seviyesinde yepyeni bir set göreceğiz. PUBG Mobile RPM 19 50. RP seviyesinde Dragonflame Berserker Set yer alacak. Diğer M19 Royale Pass ödülleri ise şu şekilde:


  PUBG Mobile Haberleri sayfasına girerek PUBG Mobile sezon haberlerini düzenli olarak takip edebilirsiniz. Oyun dünyasından daha fazla haber için buraya tıklayabilirsiniz.


  En uygun fiyatlarla PUBG Mobile UC satın al, sezona hazırlan!


  Pubg Mobile Uc Satın Al

  Yazı kaynağı : www.gamesatis.com

  PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman ?

  PUBG Mobile Yeni Sezon Ne Zaman ?

  PUBG Mobile, Tencent Games’in oyun dünyasına sunduğu mobil cihazlarda en çok oynanan oyun. Kendine adeta hayran bırakan ve bağımlılık yapan PUBG Mobile cihazında yüklü olan bir çok oyuncunun en gözde oyularından.

  PUBG Mobile yıl içerisinde birden çok sezon yapıyor, oyunu sürekli olarak oynayan ve oyunu adeta elinden düşürmeyen oyuncular her sezon farklı yenilikler, gelişmeler bekliyor. PUBG Mobile her sezon yeni gelişmeler ile kendini sürekli olarak yenileyerek oyuncuların bu beklentilerini oldukça iyi karşılıyor. Tabi bu yeniliklerden tamamiyle faydalanmak için her sezon Royale Pass paketleri çıkıyor. Royale Pass paketini satın almak için PUBG Royale Pass’a tıklayarak buradan sipariş verebilir ve hesabınıza direk olarak Royele Pass paketinizi yükletebilirsiniz.

  Gelelim asıl merak edilen soruya PUBG Mobile yeni sezonun ne zaman geleceğine ve yeni sezonun ne zaman başlayacağına. PUBG Mobile yeni sezon 18 Haziran 2022 tarihinde gelecek.

  Yazı kaynağı : www.bestsanal.com

  PUBG Mobile Yeni Sezon Başladı! | Perdigital

  PUBG Mobile Yeni Sezon Başladı! | Perdigital

  Yeni sezon başladı!

  PUBG Mobile'da yeni sezon 20 Aralık Salı günü başladı. Merakla beklenen ve birçok yeniliği barındıran M18 Royale Pass ise "Hayalet Rüyası" ismiyle eş zamanlı olarak oyuna eklendi.

  Royale Pass her zaman olduğu gibi bu sezonda da iki paket şeklinde oyunculara sunuluyor:

  Elite Pass ve Elite Pass Plus Fiyatları

  %2 bonus fırsatıyla PUBG Mobile UC satın al >>

  Yazı kaynağı : www.perdigital.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap