Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada beyaz araba görmek ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  rüyada beyaz araba görmek ne anlama gelir Ne90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Beyaz Araba Almak Ve Sürmek Tabiri

  Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Anlama Gelir? Rüyada Beyaz Araba Almak Ve Sürmek Tabiri

  Rüyada beyaz araba görmek, birçok farklı duyguyu temsil eder. Güveni, gücü, açıklığı, saflığı, temizliği veya anlayışı ifade eder.

  Rüyada Beyaz Araba Görmek

  Rüyada beyaz araba görmek, en başta saf ve temiz duyguları ifade eder. Rüyanızda bembeyaz bir araca binmiş olmanız ne denli iyi niyetli bir insan olduğunuzu ve bu dünyada yaptığınız iyiliklerin kısa zamanda karşılık bulacağına yorumlanır. Öyle ki bazen siz bile bu kadar iyi niyetli olmaktan yorulmuş ve kendinizle kavga etmektesiniz. Fakat bu tutumunuzdan asla vazgeçmemelisiniz. Çünkü rüyanızda görmüş olduğunuz beyaz arabaya binişiniz yaptığınız iyiliklerin ödülü olarak karşınıza çıkmaktadır.

  Rüyada lüks bir beyaz araca binmiş olmanız, gücü temsil etmektedir. Yine kendi çabalarınızla yaptığınız işlerden büyük bir güç ve kazanç elde edeceksiniz demektir. Diğer yandan bir ilişkiniz varsa bu ilişkinizde açık ve net olmanızın sağlayacağı faydalara yorumlanır. Anlayışlı davranmanız gerektiğine ve bu anlayış sayesinde ilişkiye yön veren kişinin siz olacağınıza da yorumlanır.

  Rüyada Beyaz Araba Almak

  Rüyanızda beyaz bir araba almışsanız kendi çabalarınız ve helal kazanç sayesinde büyük işler başaracağınıza yorumlanır. Beyaz araba temizliği sembolize ederken, satın aldığınız bu araç emeklerinizin karşılığında çok iyi yerlere geleceğinize ve çok başarılı olacağınıza da delalet eder. Diğer yandan evlenme gibi bir arzunuz varsa, beyaz araba bu isteğinize yönelik bir adım atmanız gerektiğine yorumlanır.

  Rüyada Beyaz Araba Sürmek

  Rüyanızda beyaz bir araba sürüyorsanız, sizin için çok hayırlı bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir. Bu yolculuk yurt dışı olabilir. Yaşadığınız maddi sorunların üstesinden gelmeye, manevi olarak huzur bulmaya, aile ve arkadaş çevrenizde sevilen, sayılan ve değer verilen biri olmanıza yorumlanmaktadır. Diğer yandan bekar bir kadınsanız beyaz arabayı sürmeniz kendi ayaklarınız üzerinde durmanız gerektiğine, huzuru bir erkekte aramamanıza, iyi işler başaracak potansiyeliniz olduğuna yorumlanır. Fakat bir erkekseniz ve rüyanızda beyaz bir araba sürüyorsanız o halde artık evlenme vaktiniz gelmiş demektir. Karşınıza çıkan hayırlı kısmetlere yüz çevirmek yerine artık bir aile babası olmayı kabullenmeli ve kendinize çeki düzen vermelisiniz. Bu sorumluluğun altına girmek ve bir aile yaşamına dahil olmak zorundasınız demektir.

  Rüyada Beyaz Bir Arabadan İnmek

  Rüyada beyaz bir arabadan inmiş olmanız, sizin için oldukça hayırlı bir kısmeti kaçırmış olduğunuza yorumlanır. Bunun bir gönül ilişkisi olduğu ve bu gönül ilişkisinden kaçarak kendi kısmetinizi teptiğiniz anlamına gelir. Kısaca kendi ruh ikizinizin elinizden kaçırmışsınız demektir. Beyaz arabadan indikten sonra aracın hala orada beklediğini görmüşseniz o halde bu sizin için bir işaret olabilir. Geç olmadan ve o araç gitmeden önce kapıyı açın ve yeniden binin.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Demek? Lüks Beyaz Arabaya Binmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Beyaz Araba Görmek Ne Demek? Lüks Beyaz Arabaya Binmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Beyaz renk ile ilgili insanlar farklı rüyalar görür. Bu rüyalar birçok değişik nesne ve eşyayı kapsayabilir. Özellikle beyaz araba görmek insanların ortak rüyaları arasında yer alır. Peki, rüyada beyaz araba görmek ne demek? Lüks beyaz arabaya binmek ne anlama gelir? İşte bu rüyalar hakkında okumanız gereken farklı yorumlar.

  Genel olarak rüyada beyaz araba görmek olumlu şekilde rüya alimleri tarafından tabir edilmektedir. Toplumda genelde sevgi ve saygı üzerinden ele alınan buraya, aynı zamanda farklı başarılar konusunda yorumlanmaktadır. Beyaz araba üzerinden siz de gördünüz rüyaların farklı yorumlarını okuyarak anlamlı hale getirebilir ve gelecek hakkında bazı tahminler öğrenebilirsiniz.

  Rüyada Beyaz Araba Görmek

  Rüyada beyaz araba görmek rüya sahibinin toplumda itibarlı biri olduğunu anlatmaktadır. Aynı zamanda sevgi ve saygı ile anılan bir kişilik olacağı üzerine rivayet edilir. Ayrıca ailesinden hem maddi hem de manevi açıdan destek alacağına dair bir işarettir. Alacağı destek ile beraber kişi çok daha önemli başarılar elde edecek ve iyi bir makam sahibi olacağı üzerine delalet eder.

  Rüyada Lüks Beyaz Arabaya Binmek

  Rüyada lüks beyaz arabaya binmek rüya sahibinin yapacağı iş üzerinden iyi bir kazanç elde edeceği üzerine yorulur. Özellikle lüks bir yaşama uzanacak kadar güçlü bir maddi kaynak sağlayacağını rivayet edilir. Ancak kişi kazanacağı bu yüksek miktar üzerinden yardıma muhtaç birçok insana destek olacağı üzerine de işaret etmektedir. İyi bir insan olacağına ve çevresindeki birçok insana destek vererek onları zor durumundan kurtaracağı üzerine yorulur. Bu da şansını, maddi kazancını ve kısmetini daha da artıracağına daire yorulur.

  Rüyada Beyaz Araba Sürmek

  Rüyada beyaz araba sürmek rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına ve bu yolla iyi bir kazanç elde edeceğine yorulur. Emeklerin boşa çıkmayacağına ve ailesi ile beraber lüks bir yaşam süreceğine delalet eder. Aynı zamanda kişinin gösterdiği çabalar üzerinden iyi bir mevki sahibi olacağına dair bir işarettir.

  Rüyada Beyaz Araba Satın Almak

  Rüyada beyaz araba satın almak en hayırlı rüyalar arasında geçmektedir. Rüya sahibinin yüksek bir kazanç elde edeceği döneme gireceğine, şans ve talihin ondan yana olduğuna rivayet edilir. Hayırlı bir kısmet ile evlenip çoluk çocuğa karışacağına, geleceğinin parlak olacağına ve huzurlu bir aile ortamının habercisi şeklinde ifade edilir.

  Rüyada Beyaz Araba Çalmak

  Rüyada beyaz araba çalmak rüya sahibinin aile yaşamında huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine rivayet edilir. Ayrıca rüya sahibinin yaşantısında bazı sebeplerden dolayı üzülebileceğine işaret eder. Moral bozukluğunu ailesine yansıtmamak için mücadele edeceğine, neticede bu konuda başarılı olacağına delalet eder.

  Rüyada Kaza Yapmış Beyaz Araba Görmek

  Rüyada kaza yapmış beyaz araba görmek rüya sahibinin yaşamında gerçekleştirdiği bazı olaylar nedeniyle pişmanlık duyacağına rivayet eder. Ancak bu pişmanlık için artık geç kalındığına, rüya sahibinin mutlaka kendisine toplaması gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır. Bazı durumlar karşısında kişinin zarar edeceğine ve bu zarara karşı birilerinden yardım alacağı üzerine işarettir.

  Rüyada Beyaz Araba Temizlemek

  Rüyada beyaz araba temizlemek kişinin çevresindeki insanları dikkatli şekilde seçtiğine işaret etmektedir. Ayrıca çevresinde tanınan biri haline geleceğine ve ailesinin isteklerini yerine getireceği üzerine yorulur. Hayatında güzel gelişmelerin onu beklediğine dair rivayet edilir.

  Rüyada Beyaz Araba Anahtarı Görmek

  Rüyada beyaz araba anahtarı görmek rüya sahibinin emellerine ulaşabilmesi için çok çalışması gerektiğini anlatmaktadır. Bunun neticesinde başarılı olacağına ve ailesi ile mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine rivayet eder. Ayrıca iyi bir kazanç elde edeceği üzerine yorulur.

  Rüyada Lüks Beyaz Araba Aldığını Görmek

  Rüyada lüks beyaz araba aldığını görmek rüya sahibinin yeteneklerini kullanarak, başarılı işlere imza atacağı üzerine yorumlanır. Özellikle iş dünyasında başarılı bir dönem geçirerek İyi bir kazanç elde edeceğine yorulur. Daha önce başarısız olduğu işleri bir kenara bırakarak, sabırlı davranmak suretiyle yüksek mevkilere uzanacağına delalet etmektedir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Araba Görmek

  Rüyada Araba Görmek

  Rüyada araba görmek; rüyanın detaylarına bağlantılı olarak farklı anlamlara gelmektedir. Rüyada araba geçim hususunda tedbirlere işarettir. Arabalarla ilgili rüyaların görülmesi oldukça yaygındır. Rüyada araba maddiyatla ilgili endişenin işareti olabilir. Birden fazla otomobilin rüyalar içinde görülebilmesi, iş yaşantınız veya kaygınızla ilişkilidir. Rüyalarda, arabalar genellikle sizi temsil eder ve hayatın nasıl geçtiğinizi gösterir.

  Genel olarak, bu tür rüyalar kendinizi güvensiz hissettiğinizde ortaya çıkar. Mesela rüyadaki arabalı trafik kazası, güven eksikliği olduğunu gösterebilir. Bazende rüyada araba maddi kaygılarınızın olduğu anlamına gelir. Ekonomik açıdan tedbire işaret eder.

  İmam Nablusi'ye Göre Rüyada Araba Görmek Ne Demektir?

  Nablusi: Araba rüya sahibinin geçimi için aldığı tedbiri gösterir. Çünkü araba, birçok parçadan meydana gelir. Çeşitli şeyler yüklenilerek bir yerden diğer yere nakleder. Bir kime rüyada arabaya bindiğini ve arabanın kolları altında da birtakım insanlar olduğunu görse; rüya sahibinin onlara hükümdar olmasına veya hayırlı evlat sahibi olacağına rehberlik eder.

  Eğer bu rüyayı yolculuk yapma arzusunda olan bir kimse görse, yolculuğunun geri kalmasına ve işinin ağırlaşmasına delalet eder. Rüyada arabaya binen kimse için, bir sultan tarafından gelecek izzet veya yüksekliğe veya erişilecek şerefe delalet eder. Bazen de rüyada araba görmek büyük mal elde etmeye yorumlanır.

  Bineceği arabaya yapışmış veya onun arkasına düştüğünü gören kimse, sultana uyar ve arabaya yapışarak aldığı kuvvet miktarı sultandan kuvvet alır. Bir kimse ağır yük yüklenmiş bir bindiğini, halbuki o arabanın şekli binilecek bir şeyden başka bir şekilde olduğunu görse; o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.

  Renk ve Özelliklerine göre Otomobillerin Görülmesi

  Beyaz araba görmek hayırlıdır, ekonomik açıdan tedbire işaret eder. Dolmuş yâda minibüs çok iyi geçecek bir iş seyahatinin habercisidir. Kırmızı araba görmek başarı demektir. Kaza yapmış araba hayırlı anlamdadır. Mevkiinizin artacağına yorulur. Yuvarlanmış araba, övülmeye şayan ve kendisinden iyilik ümit edilen hayırlı bir işe delâlet eder. Bazen siyah araba kısa süreli kederle yorumlanır.

  Rüyada araba görmek iş yaşamında kazanılacak paralara ve alınacak yeni kararlara yorulur. Siyah araba aile içinde yaşayacağınız ufak tefek maddi sıkıntılara işaret eder. Beyaz araba iş hayatında yapılacak atılımları belirtir. Rüyayı görenin yapacağı atılımlar sonucu ticaretinde yapacağı kazanca delalet eder. Beyaz arabalar iş yerinde yapacağı başarılı çalışmalar sonucu büyük sürprizlerle karşılanacağına yorumlanır.

  Rüyada çok sayıda araba görmek iş yaşamındaki sorunlara karşı alınacak tedbirlere işaret eder. Rüyayı sahibi maddi konuda sıkıntılar yaşıyorsa sorunların çözümü konusunda daha çok çaba sarf etmesini ifade eder. Alacağı tedbirler sonucu bu sıkıntılardan kısa sürede kurtulacağına delalet eder.

  Kırmızı araba iş hayatında başarılı olmak demektir. Yapacağı başarılı çalışmalar sonucu büyük kazançlar elde edeceğini belirtir. Beklentilerinin olumlu bir şekilde sonuçlanacağına yorulur. Çok güzel gelişmelerin yakında vuku bulacağını gösterir. Uçan araba hayırlı, bereketli ve sağlıklı bir yolculuk yapacağınıza yorulur.

  Rüyada araba kaybetmek: çok ilgi duyduğunuz bir gelişmeyi öğrenmeye çalıştığınıza, fakat bu gelişmeyi öğrenemeyeceğinize tabir edilir.

  Rüyada araba yıkamak: Rüyasında arabasını yıkadığını gören sevdiklerine kavuşur, sıkıntılarından kurtulur, bir dileği varsa, vasıl olur. borcu varsa borcunu ödeyeceğine tabir edilir.

  Rüyada Arabanın Çalınması: Mal ve servet arzusu içinde olduğunuza aynı zamanda sağlığınıza daha çok dikkat etmeniz gerektiğine ifade eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap