Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada hamile olduğunu görmek imam nablusi

  1 ziyaretçi

  rüyada hamile olduğunu görmek imam nablusi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada hamile olduğunu görmek imam nablusi

  Rüyada hamile olduğunu görmek imam nablusi

  Rüyada hamile olduğunu görmek imam nablusi türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına tabir olunur.

  Rüyada bekar kızın hamile olduğunu görmek imam nablusi hayatının zorlaşacağına, kimseyle konuşmaz olacağına işaret etmektedir.

  Rüyada hamile görmek imam nablusi hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, üzülmeye veya keder içinde bulunmaya yorulmaktadır.

  Rüyada kendisini hamile görmek imam nablusi maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine delalettir.

  Rüyada hamile kadın görmek imam nablusi attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına alamet eder.

  Rüyada hamile olmak imam nablusi sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, birçok kişinin hayallerini süsleyen mutlu ve huzurlu yuvaya sahip olunacağına işarettir.

  Rüyada hamile kadının hamile olduğunu görmek yapacağı girişimlerin ve alacağı kararların kendisine çok olumlu neticeler sağlayacağına, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, yeni ve daha hayırlı kararlar verilmesi gerektiğine ve böylece işlerin sevinç ve mutluluk getireceğine inanılır.

  Rüyada hamile birinin hamile olduğunu görmek yorgunluktan ve uzun zamandan beri aynı işi yapmaktan ötürü çok sıkıntılı olacağı, bu yüzden dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, atılan adımların ferahlığa çıkacağına işaret eder.

  Yazı kaynağı : www.halisruyalar.com

  Rüyada Gebelik görmek (İmam Nablusi)

  Rüyada Gebelik görmek (İmam Nablusi)

  Rüyada Gebelik görmek (İmam Nablusi)

  Ensar2
  GEBELİK

  Rüyada kadının kendisinin gebe olduğunu görmesi, kendi işlerine devam ederek bundan dolayı malının artmasına, övülmeye, izzet ve övgüye kavuşmaya yorumlanır.

  Erkeğin, kendisini gebe olduğunu görmesi, insanlardan gizlenen ve fazlalaşıp ortaya çıkmasından korkulan ağır bir üzüntü ve kedere yorumlanır.

  Gebelik, gerek erkek gerek dişi olsun, rüyayı gören kimse için dünyaca olan fazlalığa yorumlanır.

  Erkeklerin gebeliği, alim için ilminin fazlalığına, sanatkar için hiç kimsenin yap amay acağı bir şeyi yapmasına yorumlanır. Bazen de erkeğin gebeliği, onun üzüntü ve kederine ve düşmanıyla komşuluğuna yorumlanır. Bazen de gebelik, aşk ve muhabbete yorumlanır.

  Gebelik gerek kadın gerekse erkek için her halde iyidir.

  Dul kadın ve genç kızın kendilerini gebe görmeleri, evlenmelerine yorumlanır.

  Cevap: Rüyada Gebelik görmek (İmam Nablusi)

  İLGİN
  Rüyada kendini gebe olduğunu görmek içinde bulunduğunuz işleri yapmaya devam ederek daha çok kazanacağınıza yada erkeğin kendini hamile olduğunu görmüş ise herkesten gizlemiş olduğunuz bir şeylerin gün geçerek içinde fazlalaşarak ortaya çıkacağı korkusu ile yaşayacağına işaret eder.

  Yorum: Rüyada Gebelik görmek (İmam Nablusi)

  Kayıtsız Üye
  Ruyamda bir akrabamizin gelininin hamile oldugunu ogreniyorum çok seviniyorum ve onu tebrik ediyorum yine ayni rüyada onun kardesini de goruyorum bana ait olan kabarik beyaz ve güzel bir gelinlik var elinde ben giymek için almaya calisiyorum ondan ama bana vermiyordu yorumlarsaniz sevinirim

  arifselim
  Bu rüyanın her bir bölümü de güzel anlamları vardır. Birincisi o kişi için kavuşacağı güzel şeyler ve dilekleri anlamındadır. Ayrıca senin içinde dilek ve isteklerine ulaşmaya tabir edilir. Her zaman Allah’tan hayırlısını dilemek gerekir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Hayirli günler..
  Bi yakınım rüyasında benim hamile olduğumu görmüş bende biraz üzüntülüymüşüm sonra bebek doğmuş. Erkek bir bebekmis ve çok güzelmiş. Bende bir kaç gün önce annesi ölen erkek bir bebeği alıp sahiplendiğimi gördüm rüyamda. Evli değilim ve bu aralar çok sıkıntılıyım. Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum. Yorumlarsanz sevinirim.

  arifselim
  Hayırlı günler. Erkek bebek doğurduğunun görülmesi genellikle psikolojik anlamları olan ve gören kimsenin içerisinde bulunduğu sıkıntılı zamanlara delalet eder. Allah’a havale et ve hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Ruyamda kardeşimle beraber bir kamyona biniyorıuz çok korkuyorm hızlı gittigi için bide ben bekarım rüyamda hamileydim nedir

  arifselim
  İnsan hayatındaki önemli gelişmelere işarettir. Bekar bir kızın kendisini hamile olarak görmesi önemli bir dönemden geçeceğine ve Allah’ın izniyle kısmetinin açık olacağına tabir edilir. Korku ve endişelerin geçici olması anlamında da açıklanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Rüyamda hamile olduğumu gördüm. Bebeğim karnimda tekme atıyordu sonra o halimle de bir kız ile kavga ettim, saçlarını çektim. Evin balkonu su olmuştu kıza yardım ederken saçlarını yolmaya başladım

  arifselim
  Rüyanın tüm yönleri hayırlıdır. Hem hamile olduğunu görmen hemde kavga etmen çok hayırlı anlamda yorumlanır. Dileklerin kabulü ile birinden yardım görmeye veya birisine yardımda bulunmaya tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Son zamanlarda bir kaç kişi beni rüyasında hamile görüyor kürtaj olmadan önce bir akrabama rüyasında hamile olduğumu soyle isim o zaman hamile olduğumu bilmiyordu ama kürtaj oldum başka bir akrabam kürtaj olduğumu bilmeden rüyasında beni hamile görmüş geçen hafta kocamın is yerinde bir arkadaşın rüyasında hamileymisim ve beni hastahaneye getiriyorlarmis en son benim arkadaşım rüyasında önceki gün hamile olduğumu görmüş bu sabah namazdan sonra bende rüyamda ayaklarında bembeyaz çorap giyinmisim ayakkabisiz evime onlarla gidiyordum ama coraplarimdan birinin yürümekten sağ topugu yırtılmış ve bu çorapları 4-5 gundur giyiniyormusum ve rüyamda kendi kendime hiç kirlenmemisler diye düşünüyordum anlamı nedir acaba

  arifselim
  Seni hamile olarak görmeleri çok hayırlıdır. Yeniliklere, sevinmeye ve mutlu olmaya alamet eder. Bir çok kişinin benzer rüyalar görmesi de kötü değildir. Senin gördüğün rüyan ise, hastalıklardan ve huzursuzluktan kurtulmaya ve şüphelerden uzaklaşarak huzurlu olacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Hayırlı akşamlar arkadaşım rüyasında beni görmüş.dershanedeki arkadaşlarla bir yere gidiyormusuz ağaçlık bir yolda akşam vakti.daha sonra arabadan iniyormusuz.arkadaşım cantalariyla uğraşırken yanına ben gelmisim.üstümde füme bir elbise varmış.ağzım kulaklarımda çok mutluymuşum kendi etrafımda dönüyormuşum karnımda burnumda.arkadaşımda şaşırıyormuş bende yeni öğrendim bende diyormusun.bir süre sonra beni soruyormuş arkadaşlara nerde diye meğer ben yokmuşum o gün gitmemişim.yorumlarsanız sevinirim bu rüyadan yaklaşık bir hafta sonra kavga ettik ve 1 aydır ayrı yaşıyoruz

  arifselim
  Hayırlı günler. Rüyada birisini hamile olarak gören kimse bu rüya çok farklı şekilde yorumlanabildiği için tek bir yorumu yoktur ve o kişiye özel yorumlanmalıdır. Genel olarak hayırlı haber almasına, maddi kazanca ve kısmetinin açılacağına işarettir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  selamun aleyküm rüyamda sürekli kendimi suda yüzerken görüyorum ve suyun seviyesi hep az oluyor en sonundada daglık bir yere gidip kar topluyorum

  arifselim
  Aleykum selam. Bu rüya sahibi için gelişmek istediği bir konuda yada ulaşmak istediği hedeflerine karşı içinde bulunduğu eksikliklere ve geride kalmasına yorumlanır. Kış mevsiminde kar kar görmek ise sevineceğine ve hayatında iyi şeylerin olacağına işaret eder. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Selâmün aleyküm ben rüyamda hamile olduğumu gördüm baya büyümüş Karnım ve gorumcemin balkonunda oturuyormusum önümde birsuru dolu meyvenin oldugunu gördüm herçeşit vardı ve ben dut yiyordum sonra birdenbire balkon yıkıldı karışık bir ruyaydi Allah razı olsun

  arifselim
  Aleykum selam. Hem gebelik, hem çeşit çeşit meyveler ile balkonun yıkılması da çok iyi ve hayırlıdır. Beklentilerinin gerçek olacağına, mutlu olacağı gelişmelere ve sevinçlere alamet olarak tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Selamün aleyküm rüyam biraz karışık di aklımda kalanlar akrabalar ike biraradaydik birden fuar alanı gibi bir yerdeyiz Nihat Hatipoğlu gelmiş bakıyorum hamile soruyorum gerçekten hamilemi diye evet doğum yaklaşmış dediler uyandım. Allah razı olsun

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Rüyanız tam anlaşılmıyor. Eğer gördüğünüz rüyadaki hamile olan kişi bir erkekse bu, bir sorununun baş göstereceğine delalet eder. Hayatınızın herhangi bir alanında işte, rızkta zorluk çekeceğinizi gösterir. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır elbette.

  Rba
  Selamun Aleyküm. Çok araştırdım ama gördüğüm rüya ile ilgili bir şey bulamadım fazlasiyla etkilendim ve merak ediyorum. Rüyamda hamileydim ve birileri tarafindan korunuyodum zarar verecek olan siyah bir hayvan benzeri bir şey vardi ben yurumeye başlayınca o da arkamdan geldi koruyanlardan biride pesinden geldi kır gibi bir alanda yasli bir teyze de beni korumak için yerdeki bozuk paralari gösterip toplamasına yardımcı olmami istedi o hayvana benzettigim seyden beni uzaklastirdi.daha sonra yanima geldiler karnimdaki cocugun Peygamber Efendimiz (sav) olduğunu söylediler

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Zor ve meşakat dolu günleri geride bırakarak daha aydınlık ve güzel günlere kapı aralayacaksın. Müjdeli ve beklemediğin bir gelişme ile yatırım ve iş konusunda atılım gerçekleştireceksin. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.

  Kayıtsız Üye
  Selâmün aleyküm hayırlı günler bekar bir kızım rüyamda hamileydim bir merdivenden çıkarken karnıma bakıyordum kıyafetim genişti karnım çok görünmüyordu 5 6 aylık gibiydi doğum vakti nasıl geldi diyordum sonra doğum yapıyordum ama acı bağırmak tarzı şeyler yoktu yani doğum anı yoktu bebeğim hemen doğuyordu kapıdan biri bebeğimi getiriyordu erkek bir bebekti ama 2 yaşında çocuk gibi görünüyordu çıplaktı saçları kahverengi teni bembeyazdı bana hiç benzemiyordu ama çok tatlı bir bebekti hemen gülüyordum koltuk altından tutuyordum sağ koltukaltı söküktü. Sökük derken hani kazağımız koltuk altından sökülür ya o şekilde bir söküktü. Bir parmağın genişliğinden biraz daha fazlaydı. Ama korkmuyordum anneme veriyordum yeni doğduğu için hassas diyordum. Annem babam kardeşlerim çok seviniyorlardı. İçimden neden babası kim bu çocuk kimden demiyorlar diyordum. Sonra uyandım yorumlarsanız mutlu olurum. Teşekkür ederim Allah razı olsun sağlıcakla kalın.

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Rüyanın tabiri ferahlıktır. Bir nedenden dolayı canını sıkan, üzülmene yol açan bir durumun geride kalacağını, huzurlu bir şekilde yaşayacağına , rahatlayacağına delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  İyi günler rüyamda karnımda kımıldayan bir şey hissedip doktora gidiyorum hamile olduğumu öğreniyorum karnım hareket ettikçe bebeği görebiliyorum ve hastanede yatıyorum daha sonra kanama olduğunu fark ediyorum doktor normal olduğunu söylüyor bu arada evliyim ve bir oğlum var yorumlarsanız sevinirim.

  arifselim
  Hayırlı günler. Evli bir kadının bu şekilde bir rüya görmesi gerçekte de evlat sahibi olacağına işarettir denilmiştir. ayrıca sevindirici güzel gelişmelere veya beklentilerinin gerçekleşmesine tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Rüyamda annemin hamile olduğunu yeni öğrendim. Annem bebeği istemediğini söylüyordu. Ben anne hayır öyle söyleme diyordum.
  Başka bir rüyamda kardeşim ve anneannemin asansörde bayılmış halde olduğunu gördüm.Bu 2 rüyam ne anlama geliyor?

  Hayırlı günler. Rüyamda annemin hamile olduğunu öğrendim ve annemin bu bebeği istemediğini bana anlattı. Ben de anneme hayır anne .bu düşüncen çok yanlış dedim. Ve uyandım.
  Diğer rüyamda asansörde anneannem ve kız kardeşim bayılmış ben de

  Tohat
  İlk rüyan beklemekte olduğun bir habere ve bu haberin sana ulaşması ile rahat nefes almana, var olan sıkıntını gidermene delalettir. İkinci rüyan ise maddi konularda dikkatli olma gerektiğini gösterir. Madden düşeceğin sıkıntılar neticesinde borçlanmaya gidebilirsin. Bu nedenle doğru karar verme aşamasında olabileceğini gösterir. Hakkıyla bilen Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Selamün aleyküm. Ben bekar biriyim. Şu an için evlilik gibi bir düşüncem yok ama Dün gece sabah namazına yakın bir vakitte uyuyakalmisim. rüyamda kendimin hamile olduğunu gördüm annem buna çok sevindi. birde kan gibi biseyler vardı. Yorumlar misiniz? Kandil gecesi olmasi sebebiyle çok etkilendim bu rüyadan.

  arifselim
  Aleykum selam. Bekar bir kimse için hamile olduğunu görmesi de hayırla yorumlanır. Maddi ve manevi açıdan hayırlara, kısmetinin açık olmasına ve içinde bulunduğu bir sıkıntı varsa Allah’ın izniyle bunların geçeceğine işaret olarak tabir edilir. Sende gördüğün rüyanın hayrını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Selamûn aleyküm.
  Ben eşinden ayrı ve 3 yaşında kızı olan bir kadınım. Rüyamda 5 aylık kadar hamile olduğumu ve erkek bebeğimin olacağını gördüm ama doğum yapmadım. Rüyanın devamında 4,5 aylık kız yeğenimi gördüm. Onunla oynarken kova gibi küçük bir kabın içine koyduğumu ve onun dengesini sağlayamayarak devrildiğini ve hemen kaldırdığımı gördüm. Sonrasında yeğenimi annemin kucağında ve alt tarafı çıplak bir şekilde gördüm. Hayır olsun. Yorumu nedir acaba?

  arifselim
  Aleykum selam. Bu tür rüyalar kişiye yani durumuna bakılarak tabir edilirse daha isabetli olabilir. Gene olarak rüya sahibinin çektiği dert, sıkıntı ve maddi sorunların aşılacağına işaret olarak tabir edilir. Verilen emeğin en sonunda karşılığı görüleceğine ve isteklerine ulaşacağına yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah’tır.

  canyoldasim
  Selamün aleyküm,

  Rüyamda bir odadaydım,üzerimde bir gelinlik vardı ve hamileydim.Bir köpek vardı,beni kovalıyor ve sonra saldırıyordu.Sonra çocuk düştü her yerim kan oldu.
  Yardım istiyordum,yardım eden yoktu ve köpek saldırmaya devam ediyordu.
  En son babam geldi.

  (Rüyayı gören arkadaşım,sormamı istedi ben de buraya sormak istedim.Arkadaşımın ailesi ile sorunları var ve onlar tarafından iftiraya uğradı…Belki bu durumla alakalı bir rüyadır)

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Rüya sahibinin hayırlı, iç açıcı ağız tadını yerine getirecek güzel olaylara gebe olduğunun bir göstergesidir. Maddi ve manevi olarak sıkıntı veren kendisini çekemeyen kimselerin zarar vermesinden uzaklaşarak rahat nefes almasına delalet etmektedir. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allah’tır.

  Kayıtsız Üye
  Selamün aleyküm hocam. Ben rüyamda (öğrenciyim ) hastanedeki asistan ablamızı gördüm. Bugün de onun olduğu bölümün sınavına giricem. Bu ablam hamile. Rüyamda sanki elinde kahve var da balkona çıkıyor. Ben onu görünce -elimde bir şeyler var- ona meyveli kek uzatıyorum. Sonra vazgeçip Hindistan cevizli olanı uzatıyorum, bu daha iyi gider kahvenin yanında diyorum. O da gerek yok filan gibi bir şey dedi ama zorlamadan kabul etti. Bugün sınava giderken de ona kek götüreceğim 🙂 Allah razı olsun, vesselam….

  Tohat
  Ve aleyküm selam. İş hayatın ile ilgili çizdiğin yolda projelerinin başardı göstermesi, çalışmalarının meyvesini alman, gösterdiğin emek insanların özellikle çevrenin dikkatini çekeceğine ve övgülere mazhar olacağına buna bağlı olarak manevi olarak güç kazanıp moralini depolayabileceğine delalet eder. Allah en iyisini bilendir elbette.

  Kayıtsız Üye
  Selamun aleykum

  Ben evli birisiyim rüyamda karnımda bebek olduğunu öğreniyorum annem kaç aylık olduğunu sorunca altı aylık olduğunu söylüyorum karnımdaki bebek o kadar hareketli ki eşim karnıma elini koyuyor maşaAllah çok hareketli bir bebek diyor bu kadar orada da uyandım zaten hayır olsun inşALLAH

  Tohat
  Ve aleyküm selam. Karnının büyüklüğüne göre değerlendirilmekle birlikte rızk, nimet ve eline geçecek mal mülk olarak tabir edilir. Hayırlı bir rüyadır. Ve olabileceklerin hakkında dünya nimetleri bakımından çok iyi olacağına, yüzünü güldürecek ve sevinç duyacağın türden olacağına, bu nedenle şükredeceğin bir çok nedenin olabileceğine delalet etmektedir. Allah doğrusunu bilendir.

  Kayıtsız Üye
  Selamün Aleyküm, ben rüyamda gerçek hayatta da üç çocuğu olan yengemi görüyordum ve üçüz doguruyordu bizim akrabalar çok şaşkın ve nazarla bakıyordu ve bana söylüyordu hem üç cocugu var hemde üçüz doğurdu diye bnde nasip diyordum …

  2.Rüyam ise ben hamileyim hiç sancı çekmeden, karnım kendiliğinden açılıyor ve bebeği karnimdan çıkarıyorum sonra hastaneye gidip bu şekilde doğurduğunu söylüyorum ve sancı cekmedigim için çok şaşkınım .bu rüyaları ayrı zamanlarda gördüm ben bekarım yorumlarsanız sevinirim.. Allah razı olsun.

  Tohat
  Ve aleykum selam. İlk rüyanın tabiri çok uzun zaman bekleyip sabırla olmasını sitedigin bir durum varsa bu sabrın meyvesini en iyi şekilde alma ihtimaline ve kat ve kat mutlu olmana işaret eder.
  İkinci rüyanın tabiri ise hem olumlu bir gelişmeye işarettir. Bir konuda karar verme durumunda olabilirsin, hayırlı bir kısmetin önüne çıkması söz konusu olabilir, hamilelik beklenip hayırlı gelişmenin olmasıdır bu nedenledir ki tabiri de bu manaya gelmektedir. Allah hakkıyla bilendir

  rüyada hamile kadın görmek imam nablusi, rüyada hamile olduğunu görmek imam nablusi, imam nablusi rüyada hamile olduğunu görmek

  Yazı kaynağı : www.forumduasi.com

  Rüyada Kendini Hamile Görmek İmam Nablusi Görmek , Rüyada Kendini Hamile Görmek İmam Nablusi Görmek ne demek, Rüyada Kendini Hamile Görmek İmam Nablusi Görmek ne anlama gelir? Kendini Hamile Görmek İmam Nablusi Görmek ile ilgili rüya tabirleri diyanet

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

  Rüyada hamile olduğunu görmek, genel olarak birden fazla şekilde yorumlanır. Eğer bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise o zaman uzun zamandır sevmiş olduğunuz kişi ile en sonunda evleneceğinize , hayatınızı sevdiğiniz kişi ile birleştirip mutlu bir yaşam süreceğinize delalet eder.

  Eğer yaşlı bir kadın gördüyseniz , uzun zaman boyunca çekmiş olduğunuz para sıkıntısının artık son bulacağına , yokluğun biteceğine ve hayatınızı bolluk içerisinde yaşayacağınıza yorulur.

  Bu rüyayı gören kişi erkekse o zaman saklamış olduğu sırlarının yakın zaman içerisinde ortaya çıkacağına ve bu ortaya çıkan sırdan sonra çok üzüleceğinize alamet eder.

  Bunun haricinde iş hayatınızda başarılar elde edeceğinize , çok büyük paralar kazanacağınıza , mal ve mülk satın alarak servetinize servet katacağınıza delalet eder.

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek İhya

  Rüyada hamile olduğunu görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanmaz. Mutsuz bir şekilde evlilik yapacağınıza, kendinizi her zaman hem mutsuz hem de üzgün hissedeceğinize , büyük sıkıntılar içerisinde olacağınıza delalet eder. Doğuma ne kadar çok yaklaştıysanız sıkıntılardan o kadar kısa süre de kurtulmuş olursunuz.

  Eğer doğum yaparsanız o zaman bütün sıkıntılardan ve dertlerden kurtulursunuz. Rüya sahibi gerçek yaşam da hamile ise o zaman sorunsuz bir şekilde doğum yapacağına ve sağlıklı bir çocuk dünyaya getireceğine işaret eder.

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Diyanet

  Rüyada hamile olduğunuzu gördüyseniz , hem mal hem de mülk bakımından zengin olacağınıza , uzun süre boyunca çekmiş olduğunuz sıkıntılardan kurtulacağınıza , bolluk içerisinde yaşam süreceğinize alamet eder. Bazı rüya tabircilerine göre , rüyayı gören kişinin karnı ne kadar büyük olursa dert ve sıkıntıları da o kadar büyük olur şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Hamile Olmak

  Rüyada Hamile Olmak

  Rüyada Hamile olmak, sürprizlere, kişinin malının artacağına, övüleceğine, sevineceğine, sevindirici haberler alacağına işarettir. Rüyada hamile olduğunu gören genç kız ise, sevdiği kişiyle evlilik konusunda anlaştıklarına ve en kısa zaman içerisinde hayatlarını birleştirerek mutlu olacaklarına işaret eder. Rüyada hamile olduğunu gören erkek, hakkında İmâm-ı Nablusi (r.a) demiştir ‘ki; uzun zamandır çektiği sıkıntıdan kurtulacağına yorulur. Rüyada hamile olmak doğum yapmak, rüyayı görenin iş hayatında üstün başarı göstereceğine yorumlanır.

  İslam alimlerine göre de rüyada hamile olduğunu duymak ile ilgili olarak farklı yorumlara açık olacak anlamlara gelir. Caferi Sadık (r.a) buyurmuştur ki; bu tür rüyalar bazı durumlarda bilinçaltında kalan rüyalardır. Kişinin sürekli bebek beklediğine yorumlanmaktadır. Evli olmayan bir kişi kendisini hamile olarak görüyor ise evde bazı sıkıntılar yaşanacağına delalettir.

  Rüyada hamile olmak , rüyayı gören kişi ister erkek isterse de kadın olsun karnınızın büyüklüğü kadar dünya nimetlerine sahip olacağına işaret eder.

  Fakat olumlu olarak bakarsak yakın zaman içerisinde alacağınız müjdeli bir haber ile çok sevineceğinize yorulur.

  Öncelikle bilinmesi gereken; rüyayı gören kişinin uyandığında gördüğü rüya hakkında yaptığı ilk yorum rüyanın anlamını etkilemektedir. Bu sebeple tüm rüyaların iyiye yorulması gerekir.

  Rüyada hamile olduğunu ya da hamile birini görmek çok farklı şekilde yorumlanmaktadır. Bu nedenle hamilelik ile ilgili görülen rüyaların detaylarına inilmesi gerekir. Örneğin hamile birini gören ya da kendisini hamile olarak gören bir kadın henüz evli değil ise çok yakın bir zamanda evlilik ile ilgili bir karar alacağına yorumlanmaktadır.

  Eğer rüyasında hamile birini gören ya da kendini tuhaf bir şekilde hamile olarak gören bir erkek ise sakladığı sırların ortaya çıkacağına işaret etmektedir. Kendini ya da başkasını hamile olarak gören yaşlı kimse maddi olarak sıkıntı çekiyor demektir. Bu kimse kısa sürede bu sıkıntılarından kurtulacaktır.

  Rüyada Hamile Olmak İhya

  Rüyada Hamile Olmak İhya

  Rüyada hamile olmak , rüyayı gören kişi ister erkek isterse de kadın olsun karnınızın büyüklüğü kadar dünya nimetlerine sahip olacağına işaret eder.

  Rüyada Hamile Olduğunu Bilmek Ne Demektir?

  Rüyada hamile olduğunu bilmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Yani bu rüya kişi için güzel değildir.

  Rüyada Hamile Olduğunu Hissetmek

  Rüyada Hamile Olduğunu Hissetmek Neye Yorumlanır? Ne Demek?

  Rüyada hamile olduğunu hissetmek , genel olarak birden fazla şekilde yorumlanır.

  Fakat genel olarak kişinin mal varlığının artacağına işaret eder.

  Yani böyle bir rüya gördüğünüz zaman endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü bu rüya her zaman iyiye ve hayra yorumlanır.

  Rüyada Hamile Görmek

  Rüyada hamile görmek , hem kadın hem de erkek için bu rüya her zaman iyiye ve hayra yorumlanır. Genel olarak şan ve şöhret olarak tabir edilir.

  Rüyada sancılı bir şekilde hamilelik süreci geçirmeniz ile mutlu bir şekilde doğum yapmak aynı anlama gelmemektedir. Bu nedenle rüyalar değerlendirilirken anlamlarının iyi yorumlanması gerekir.

  Rüyada Hamile Görmek

  Rüyada Hamile Görmek İhya

  Rüyada hamile görmek , genel olarak hayra yorumlanır fakat birden fazla anlamı bulunmaktadır.

  Rüyada Hamile Birini Görmek

  Rüyada hamile birisini gördüyseniz , iş hayatınızda çok başarılı olduğunuz için herkes tarafından sayılan biri olacağınıza , mevki olarak yüksek yerlere geleceğinize ,

  övüleceğinize ve önemli başarılara imza atıp yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize delalet eder.

  Rüyada Hamilelik Testi Yapmak Ne Anlama Gelir?

  Rüyada hamile testi yaptığınızı gördüyseniz , isteklerinizi zorlayacağınıza , arzularınıza kavuşmak için büyük çaba sarf edeceğinize alamet eder. Bunun yanı sıra hem malınızın hem de paranızın artacağına , istemediğiniz olaylarla karşı karşıya kalıp kısa süreliğine sıkıntı içerisine gireceğinize işaret eder. Bunun haricinde istek ve arzularınıza yavaş yavaş kavuşacağınıza yorulur.

  Rüyada Hamile Erkek

  Rüyada kendinizi hamile görmeniz ya da hamile bir erkek görmeniz sıkıntı olarak yorumlanır. Rüya sahibi bir erkek ise sakladığı sırların çıkmasından dolayı endişe taşıdığını ve bu sırların rüya sahibinde büyük bir sıkıntı yaratacağını işaret etmektedir. Yine rüya sahibi erkek ise bu sıkıntılarından dolayı bir takım sağlık sorunu yaşayabilir.

  Rüyada Erkeğin Hamile Olması

  Rüya gören kişi bir erkek ise ve kendini hamile olarak görmüş ise bu rüya sıkıntı olarak yorumlanır. Aynı zamanda erkeğin hamile olduğunu görmek rüya sahibinin pek çok kimseden sakladığı önemli bir sırrın ortaya çıkmasına da işaret etmektedir. Rüya sahibi sakladığı sırların altında ezilmektedir. Bu nedenle onu sıkıntılı günler beklemektedir.

  Rüyada Bekar Kızın Kendini Hamile Olarak Görmesi

  Rüyada Bekar Kızın Kendini Hamile Olarak Görmesi

  Farklı şekillerde yorumlanan rüya kimi zaman sıkıntı olarak ifade edilse de kimi zaman hayırlı kısmet anlamı taşımaktadır. Rüyada hamile olduğunu sevinçle karşılayan kimse ufak bir hayal kırıklığı yaşayabilir.

  Hamileliğinden dolayı tedirgin olan bekar kimse yakın zamanda alacağı sevinçli bir haberle hayatına yön verecektir. Bekar kimsenin hamile olduğunu görmesi kimi zamanda hayatındaki kimse ile evlilik kararı alacağına yorumlanmaktadır. Rüyada genç kızın hamile haberi alması müjde olarak yorumlanmaktadır. Bu kimse kısa süre içerisinde evlilik kararı alacak ve aradığı kısmeti bulacaktır.

  Rüyada Bekarın Hamile Olması

  Bekar kimse kendini hamile olarak görmüş ise bu alacağı kısmetli haberlere işaret eder. Rüya sahibi bekar bir kız ise ve kendini hamile olarak görmüş ise hayırlı bir kısmet ile tanışır evlenme kararı alacağına işaret etmektedir. Kendini hamile gören genç kız hayalini kurduğu kişi ile mutlu bir yuva kuracaktır.

  Rüyada Hamilelik Anlamları

  Rüyada Yaşlı Kimseyi Hamile Olarak Görmek

  Gerçek hayatta hamile kalması imkansız olacak kadar yaşlı bir kimsenin hamile olduğunu görmek hayra yorumlanmaz. Bu kimsenin önünde geçim sıkıntısı olduğuna işaret etmektedir. Genellikle insan doğasına aykırı rüyaların görülmesi olumsuz anlam taşıdığından dolayı hayra yorumlanmamaktadır.

  Rüya Sahibinin Cinsiyeti Ve Medeni Halinin Rüya Yorumuna Etkisi

  Eğer hamile olduğunu gören kişi bekar ise gerçek hayattaki eylemlerini gözden geçirmesi ve yaptıklarını sorgulaması gerektiği ortaya çıkmaktadır. Fakat rüyayı gören evli bir kadın ise çok yakında hamile kalacağı anlamına gelmektedir. Eğer rüyayı gören kimse erkek ise bir günah istediğine ve günahından kurtulması gerektiğine işarettir.

  Rüyada Hamile Kalınan Bebeğin Cinsiyetinin Rüya Yorumuna Etkisi

  Rüyada hamile olduğunu görmek, kişinin bebeğinin cinsiyeti de görülen rüyanın yorumuna yön verebilir. Örneğin eğer rüya sahibi rüyasında erkek bebeğe hamile ise yakında parasal anlamda müjdeli bir haber alacağına işarettir. Eğer rüyada kız çocuğuna hamile ise rüya sahibinin çok temiz niyetli olduğuna ve herkese güven verdiğine işarettir.

  Sonuç olarak rüyada görülen hamilelik genellikle iyi yoruma sahiptir. Fakat gerçek hayatta bebek sahibi olmak için sürekli olarak tıbbi destek altında çaba sarf eden ve kafasını sürekli olarak hamilelikle meşgul eden bir bayanın gördüğü hamilelik rüyası, maalesef bilinçaltının rüyaya yansıması olup, bunun hiçbir yoruma işaret olmadığını ve sahih bir rüya olmadığını belirtmek gerekir. Bu bakımdan görülen rüyaların yorumuna bakmadan önce görülen rüyanın gerçek hayatta yaşananlarla bir alakası olup olmadığına bakmakta fayda vardır.

  Rüyada İkiz Bebeğe Hamile Olmak

  Rüyada ikiz bebeğe hamile olmak, rüyayı gören kişinin hayırlı ve güzel bir haber alarak, mutlu olacağına, zahmetsiz olarak bir kazanç elde edip, çok zengin olacağına işaret eder.

  Rüyada Üçüzlere Hamile Olmak

  Rüyada üçüzlere hamile olmak, arzu edilmiş olan güce, beklenilen hayırlara ve kısmetlere delalettir. Bunun yanında rüyada hamile olmak, uzun süredir beklenilmiş olan şeylere en kısa süre içinde kavuşulup, mevki olarak yükselmeye yorumlanır.

  Rüyada Kız Bebeğe Hamile Olmak

  Rüyada kız çocuğa hamile olmak, bereket ve refah seviyesinin yükseleceğine işaret eder. Bunun yanında mutlu haber almak ya da istenen bir olayın gerçekleşmesine de yorumlanır.

  Rüyada Erkek Bebeğe Hamile Olmak

  Rüyada erkek çocuğa hamile olmak, yakın zamanda rüyayı gören kişinin güleceğine ve zahmetsiz bir şekilde bol kazanç elde edeceğine delalet eder.

  Rüyada Hamile Olduğunu Saklamak

  Rüyada hamile olduğunu saklamak, kişinin ekmeğinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, geçiminin her zaman kolaylaşacağına, hayatta çok rahat edeceğine ve hayırlı işler yapacağına yorumlanır.

  Rüyada Hamile Olduğunu Öğrenmek

  Rüyada hamile olduğunu öğrenmek, kişinin talihinin tamamen açılması anlamına gelir. Kısa zamanda yeni gelişmeler yaşanacağı ve bu gelişmelerin kişiyi mutlu edeceğine yorulur. Rüyayı gören kişi bir yatırımda bulunur. Yapılacak olan bu yatırım kişiye oldukça büyük katkı sağlayacaktır. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise yapılacak olan iyiliklerdir.

  Rüyada Hamile Olan Birini Görmek

  Rüyada hamile olan birini görmek, kişinin sıkıntılarının azalacağına, en kısa zamanda bütün sıkıntılarının son bulacağına ve hayatı boyunca rahat olacağına yorumlanır. Kişi bir süredir yaşamış olduğu sıkıntıları atlatır. Para sıkıntısı sona erer.

  Rüyada Hamile Olan Kadın Görmek

  Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

  Rüyada hamile olan kadın görmek, kişinin müjdeleyici bir haber alacağına yorulur. Rüyayı gören kişi bir şey niyet edip yatıyor ise niyet ettiği şeyin olacağına işarettir. Bekar kişiler için hayırlı kısmet anlamındadır. Eğer görülen kişinin karnı ne kadar büyük ise kişi o kadar fazla mal mülk elde eder. Bu rüya bazen de tam tersi olarak yorumlanmaktadır. Kötü haber almak, sıkıntılı bir döneme girmiş gibi de tabir edilebilir.

  Rüyada hamile olduğunu bilmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Yani bu rüya kişi için güzel değildir.

  Gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz sıkıntıların biraz uzun süreceğine , hem maddi hem de manevi olarak bazı olumsuzluklar yaşayıp moralinizin çok bozuk olacağına ve beklediğiniz yardımı alamayınca büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağınıza delalet eder.

  Bir dedikoduya karışarak güvenmiş olduğunuz insanlar tarafından çok üzüleceğinize , evlilik kararı alacağınıza fakat evlilik istediğiniz gibi olmayacağına , iş hayatınızda yatırımlar yapıp kaybedeceğinize yorulur.

  Rüyada Bebek Beklemek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

  Yazı kaynağı : islamiruyalar.org

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap