Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada hoşlandığı erkeği görmek

  1 ziyaretçi

  rüyada hoşlandığı erkeği görmek Ne90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Hoşlandığın Erkeği Görmek Nedir? Beğendiğin, Sevdiğin Ve Seni Seven Erkeği Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada Hoşlandığın Erkeği Görmek Nedir? Beğendiğin, Sevdiğin Ve Seni Seven Erkeği Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyalar, kimi zaman özlem giderdiğimiz, kimi zaman yaşantımıza dair ipuçları veren kimi zamanda insana uyarı niteliğinde olan, uyku halindeyken görülen kısa kesitlerdir. Rüya tabirleri ise bu görülen olayların anlamlandırılması için yardımcı olan açıklamalardır. Rüyada hoşlanılan bir erkeği görmek de gelecek hakkında mesaj verebilecek rüyalar arasındadır. Anlamını ve rüyada görülen şekilde farklı yorumlarını sizler için derledik.

  İnsan, uykusu sırasında tek bir rüya görürken bazen de birden fazla rüyayla karşılaşabilir. Hatta rüya içinde rüya bile görülebilir. Eğer sabah uyandığınızda gördüğünüz riyayı hatırlıyorsanız ya da etkilendiğiniz bir rüya gördüyseniz anlamına bakabilirsiniz.

  Rüyada Hoşlandığın Erkeği Görmek

  Rüyasında hoşlandığı erkeği gören kişi, özlem yaşıyordur. Rüya sahibi, sevdiği bir kişiden haber bekliyorsa kısa zamanda güzel haberler alır. Eğer sevdiği ile ayrılık yaşıyorsa, küslük, kırgınlık varsa yeniden görüşmeye işarettir.

  Beğendiğin, Sevdiğin ve Seni Seven Erkeği Görmek

  Rüyada sevilen ve seni seven bir erkeği görmek, yakın zamanda hayırlı bir iş için kapısının çalınacağına, hayırlı bir kısmet olacağına delalet eder.

  Rüyada Hoşlandığın Erkekten Mesaj Geldiğini Görmek

  Rüya sahibi kişi, hoşlandığı bir erkekten mesaj aldığını görürse karışık olaylar yaşayacağına, küçük sıkıntılara işarettir.

  Rüyada Hoşlandığın Erkek ile Buluştuğunu Görmek

  Rüyasında hoşlandığı erkek ile buluştuğunu gören kişi, yakın zamanda dünya evine girer. Çevresinde evlilik hazırlığı yapan bir var ise ayrılık ile tabir olur. Rüyada hoşlandığı erkekle bir araya gelen kişi gerçek hayatta da sevdiğine sadık kalır ve sevdiği tarafından da büyük bir sadakat görür. Güven ve sevgiyi de işaret eder.

  Hoşlandığın Erkek ile Evlendiğini Görmek

  Hoşlandığı erkek ile evlendiğini gören, ilişkisinde hayırlı olaylara adım atacağına delalet eder. Sevdiği kişi ile mutlu bir yuva kurabilir, birlikte çıkılacak güzel bir süreci işaret eder.

  Rüyada Sevdiğin Erkeği Bir Başkasıyla Evlenirken Görmek

  Böyle bir rüya gören kişi için sıkıntılı günlerin yaklaştığı, hayatında olumsuzlukların yaşanacağı anlamını ifade eder. Bir borcun katlanarak artacağına, verilen bir sözden dönüleceğine işaret eder. Ayrıca kişinin geçmişte yaşadığı üzücü olayların yeniden yaşanmasına, psikolojik olarak çöküntü durumu yaşanacağı anlamına da gelmektedir.

  Sevdiğin Erkek ile Yemek Yediğini Görmek

  Rüyasında sevdiği erkek ile yemek yediğini gören yakın zamanda beklenmedik bir durumla karşılaşır. Uzun zamandır görmediği erkek ile yeniden bir araya gelme fırsatını bulur. Sadakat ve hasretin sona ermesiyle de yorumlanır.

  Rüyada Sevdiğin Erkeği Aldatmak

  Rüyada sevilen erkeği aldatmak nankörlükle yorumlanır. Karşı tarafa bir haksızlık edileceğine, kötü günler yaşayacağına işaret eder. Aldatan kişi, yoksunlukla sınanır. Olumsuzluklar peşini bırakmaz.

  Sevdiğin, Hoşlandığın Erkeği Ağlarken Görmek

  Sevilen bir erkeğin ağladığını görmek hastalıkla tabir olur. Yakın zamanda aile fertlerinden birinin fena bir hastalığa tutulacağına, beraber çekilecek üzüntü ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibi kişinin sevdikleri tarafından üzülerek gözyaşı dökeceği anlamına da gelir.

  Rüyada Hoşlandığın Erkekle Kavga Ettiğini Görmek

  Rüyada hoşlandığı erkek ile kavga ettiğini gören kişi, sevdiği tarafından terk edilir. Nazar ve kem gözle de yorumlanan bu rüya, kişinin içine düştüğü zor durumlara rağmen yaşam gücünü kaybetmeyeceğine, umutsuzluklardan uzaklaşacağına işaret eder.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek ne anlama gelir? Rüyada hoşlandığın erkeği veya kadını görmek tabiri ne demek?

  Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek ne anlama gelir? Rüyada hoşlandığın erkeği veya kadını görmek tabiri ne demek?

  Birbirinden hoşlanan kişiler beraber vakit geçirmeye başladıkça birbirlerinin gecesi gündüzü olurlar ve birbirlerini rüyalarında dahi görmeye başlarlar. İnsanın hoşlandığı kişiyi rüyasında görmesi her zaman rüyayı gören kişi için merak edilen bir konu olmuştur.

  RÜYADA HOŞLANDIĞIN KİŞİYİ GÖRMEK

  Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek rüya sahibi için hayra yorulacak rüyalardandır. Kişinin başarı ve mutluluk kapılarını açacağı, önündeki engelleri aşıp başarıya ulaşacağı anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi bekârsa eğer mutlu bir evliliğin, mutluluk basamaklarını tırmanacağının da müjdecisidir. Rüyada hoşlandığın kişiyi görmek kişinin gerek iş hayatında gerekse kişisel hayatında istediği başarıyı elde edeceği bu başarı ile çevresindeki herkesi mutlu edeceği anlamına da gelmektedir.

  RÜYADA HOŞLANDIĞIN ERKEĞİ GÖRMEK

  Bir kadının rüyasında hoşlandığı erkeği görmesi gönül ferahlığına kavuşacağı, çevresine enerji ve mutluluk saçacağı anlamına gelir. Aynı zamanda bir kadının rüyada hoşlandığı erkeği görmesi mal varlığına, âşık olup evlenmeye ve mutlu bir gelecek kurmaya da işaret etmektedir. Rüyada hoşlandığı erkeği gören kadın uzun süredir ertelediği ve görmezden geldiği şeyleri görecek ve her konuda muradına erecektir.

  RÜYADA HOŞLANDIĞIN KADINI GÖRMEK

  Rüyayı gören erkek için evlilik kapısının açıldığına işarettir. Bir erkek rüyasında hoşlandığı kadını görüyorsa bu aslında duygularının daha yoğun olduğu ve ciddi bir birliktelik yaşayabileceği anlamına da gelmektedir. Bu rüya bu hoşlantı ve birlikteliğin evlilikle devam edeceğinin de işareti olarak yorumlanabilir.

  RÜYADA HOŞLANDIĞIN KİŞİ İLE KONUŞMAK

  Rüyayı gören kişinin rüyada hoşlandığı kişi ile konuşması rüya sahibinin alması gereken nasihatler olduğu anlamı taşır. Bu rüyayı gören kişi içinde bulunduğu sıkıntıları aldığı nasihatler ve çevresinde onu seven insanların desteği ile atlatacaktır. Ayrıca rüyada hoşlandığın kişi ile konuştuğunu görmek kişinin içinde bulunduğu sıkıntıları kısa zamanda hayatından atacağı ve eski huzuruna kavuşacağı anlamına da gelmektedir.

  RÜYADA HOŞLANDIĞIN KİŞİYE SARILMAK

  Rüyada hoşlandığın kişiye sarılmak gerçek hayatta da hoşlanılan kişi ile uyumlu olunduğuna ve yakalanan bu uyumun arada bir sıcaklık yarattığına işarettir. Aynı zamanda rüyada hoşlandığın kişiye sarılmak rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu sıkıntılardan güçlü ve ayakta çıkacağının, her zaman yanında sevdiği insanları bulacağının ve bu insanların her zaman ona destek olacağının da işaretidir. Kişinin rüyada hoşlandığı kişiye sarılması bolluk ve bereket kapılarının da açıldığı anlamına gelmektedir.

  RÜYADA KARŞILIKSIZ SEVDİĞİN KİŞİYİ GÖRMEK

  Kişinin rüyasında karşılıksız sevdiği kişiyi görmesi kişinin içinde bulunduğu yolun doğru olduğuna ve yaptığı şeylerin herkes tarafından takdir edileceğine işarettir. Rüyada karşılıksız sevdiği kişiyi gören kişi yaptığı ve onu rahatsız eden pişmanlıklarından sıyrılacağı ve kendine daha iyi mutlu bir hayat kuracağı anlamına da gelir. Kişinin rüyasında karşılıksız sevdiği kişiyi görmesi hayırlı rüyalardandır. Kişinin alacağı bir destek ile çok istediği bir duruma kavuşacağı ve bu durumun hiç beklemediği bir müjde ile ona geleceğinin de işaretidir.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Rüyada Hoşlandığın Kişiyi Görmek Ne Demek? Rüyada Sürekli, Eskiden, Platonik Aşkını Görmenin Tabiri

  Rüyada Hoşlandığın Kişiyi Görmek Ne Demek? Rüyada Sürekli, Eskiden, Platonik Aşkını Görmenin Tabiri

  Rüyada hoşlandığınız kişiyi görmek, hayatınızda ilerleme kaydetmeden önce uzlaştırılması gereken iki karşıt sembole sahiptir. 

   Rüyada Hoşlandığınız Kişiyi Görmek 

   Rüyada hoşlandığınız kişiyi görmek, ilk olarak önce tamamladığınız biri ile erken başlayan bir sevgili hayatı yaşamaya ya da sevgiliniz varsa onunla bir sonraki adıma hızlı bir şekilde geçmeye yorumlanır. Ancak hoşlandığınız kişiyi direkt olarak rüyanızda görmeniz bu hızlı girişimin pek yerinde bir karar olmayacağının göstergesidir. 

   Rüyada Hoşlandığınız Kişiyle Sevgili Olmak 

   Rüyada hoşlandığınız kişiyle sevgili olmak, olumsuz bir anlam taşır. Ne yazık ki, hayal kırıklığı ve komplikasyonlara işaret ediyor. İkili ilişkilerinizi başarılı bir şekilde yürütmenizi zorlaştıracak bazı beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca birinin yakında beklenmedik bir şekilde günlük rutininizin bir parçası olabileceğini haber veren haber niteliğindedir. 

   Rüyada Sürekli Hoşlandığınız Kişiyi Görmek 

   Rüyada sürekli hoşlandığınız kişiyi görmek, kendi umutsuzluğunuzun ve kontrol eksikliğinizin bir göstergesidir. Evinizde işler kontrolden çıkıyor ve işleri nasıl daha iyi hale getireceğinize dair hiçbir fikriniz yok. Bu aynı zamanda, özellikle büyük bir karar vermeniz gerekiyorsa, kafa karışıklığını da gösterir. Örneğin, yeni bir ev satın almak, bir teklifi veya fırsatı kabul etmeye karar verirseniz, önünüzdeki mutluluk ve refahı temsil eder. Karışıklık, yasallıktan veya bu fırsata bağlı olan iplerden kaynaklanabilir. Daha yüksek bir gelir veya daha fazla güç için bütünlüğünüzü feda etmeye istekli değilsiniz demektir. 

   Rüyada Eskiden Hoşlanılan Kişiyi Görmek 

   Rüyada eskiden hoşlanılan kişiyi görmek, endişe duymak, kendinizi ifade edememeniz veya birinin etkisi altındayken özgür olamamanızla ilgili korkularınızın veya endişelerinizin bir yansıması olabilir. Bu kişi veya kişiler, fikrinizi söyleyemediğinizde veya kişisel kararlar alamadığınızda mevcut durumunuzda boğulmuş hissetmenize neden olabilir. Bu şartlar altında kontrol altına alınmak veya kısıtlanmak, geleceğinizde olumsuz sonuçlara yol açabilir, bu nedenle bilinçaltınız sizi bu soruna bir çözüm bulmaya çağırıyor. 

   Rüyada Eskiden Aşık Olduğunuz Birini Görmek 

   Rüyada eskiden aşık olduğunuz birini görmek, bildiğiniz ve yapmak istediğiniz şey arasında bir ikiliği temsil ediyor gibi görünüyor. Daha spesifik olmak gerekirse, rüyanızdaki eski aşkınız vicdanınızın tezahürüdür. Çoğu durumda, bu sembol size yakın birinin garip veya olağandışı davranışlarıyla ilişkilendirilir. Sözleri veya eylemleri sizi şaşırtabilir ve kelimeler için bir kayıp verebilir. Duruma nasıl tepki vereceğiniz konusunda iyi bir fikriniz olmayabilir, bu da işleri sizin için çok zorlaştırır. 

   Rüyada Platonik Aşkını Görmek 

   Rüyada platonik aşkını görmek, biraz kişisel zamana ihtiyaç olduğunu gösterebilir. Özellikle, kendinizi bazı kişisel gelişmelere adayabilmeniz için biraz yalnız zaman geçirme ihtiyacı duyuyor olabilirsiniz. Örneğin, fiziksel görünümünüzü veya duygusal durumunuzu iyileştirmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda, bu tür görevlerin diğer insanların huzurunda başarılmasının kolay olmayacağı hissine kapılırsınız. Aradığınız cevapları ancak kendi başınıza ve tek başınıza bulabileceğinizi düşünürsünüz. 

   Rüyada Hoşlandığın Kişiyle Evlenmek 

   Rüyada hoşlandığın kişiyle evlenmek, bir mucizeye tanık olmaya delalettir. Yani, size derinden dokunabilecek ve sizi harekete geçirebilecek olağanüstü ve hayal edilemez bir olaya yaklaşan maruz kalma olasılığını tercüme edebilir. 

   Rüyada Platonik Aşkınla Evlenmek 

   Rüyada platonik aşkınla evlenmek, genellikle olumlu bir işarettir. İlişkinize karşı duyduğunuz endişeyi temsil etse de bu aslında iyidir. Yani, rüyalar yalnızca sizin şefkatli doğanızdan, ilişkide olduğunuz kişiye karşı duyduğunuz sevgiden ve onun iyiliğiyle meşgul olmanızdan bahseder.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap