Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada küçük erkek çocuğu görmek ne anlama gelir

  1 ziyaretçi

  rüyada küçük erkek çocuğu görmek ne anlama gelir Ne90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada erkek çocuk görmek nasıl yorumlanır? Rüyada erkek çocuk görmenin tabiri

  Rüyada erkek çocuk görmek nasıl yorumlanır? Rüyada erkek çocuk görmenin tabiri

  Rüyada erkek çocuk görmek, güvenilir dosta ve herkes tarafından saygı ile karşılanmaya işaret eder. Evlerin neşesi çocuk, rüyada da sevinci, bolluğu bereketi sembolize eder. Rüyada görülen erkek çocuk kısmetin, rızkın genişliği demektir. Başka bir tabire göre rüyada erkek çocuk gören bekar kıza hayırlı bir kısmet gelecektir. Bu rüya işleri kötüye gidenin işlerinin düzelmesine, hasta olanın iyileşmesine kısacası sıkıntısı olanın o sıkıntıyı def etmesine işarettir. Peki, rüyada erkek çocuk görmenin farklı durumlardaki yorumu nedir? İşte, rüyada erkek çocuk görmenin ayrıntılı tabiri...

  Rüyada erkek çocuk sahibi olmak; bu rüyayı gören kişi müjdeli bir haber alacaktır, bu haberle hayatı temelden değişecektir. Hayırlı biri olmanın ve kendi evlatlarından da hayır görmenin işareti olan rüya, iş açısından yükselişe geçmenin, özellikle yasal mecralarda sonuçların her zaman kişinin lehinde olacağının haberini verir. Geçici bir hastalığın, kısmetlerin ve nasibin artacağının da tabiri olan rüya, güzel bir insanla tanışarak hayırlı bir evlilik yapılacağına işaret eder. 

  Rüyada erkek çocuk sevmek; rüya sahibinin büyük bir düşmanı olduğu ve onun zayıf düşmesini beklediği, zayıf düştüğü anda saldıracağı şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada sevilen erkek çocuk kısa ve esmer ise düşman zengin ve tehlikeli; uzun ve beyaz tenli ise düşman gizlidir. Rüyada erkek çocuğun öpüldüğünü görmek gerçek hayatta büyük bir huzura işarettir.

  Rüyada erkek çocuk doğurmak, hamile bir kimsenin rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görmesi gerçekte kız çocuğu olacağına işaret eder. Başka bir yoruma göre rüyasında erkek çocuk doğurduğunu gören kadının ailesinde huzursuzluk çıkar, bu kadın hasta ise vefat eder. 

  Rüyada Çocuk Görmek

  Rüyada erkek çocuk emzirmek; rüyasında erkek çocuk emzirdiğini gören kadın bir kız çocuğuna sahip olacaktır. Rüyasında kendi oğlunu emzirdiğini gören kadının evladı ileride çok başarılı, hayırlı olacaktır. Bir kadının yabancı birinin erkek çocuğunu emzirdiğini görmesi riyakarlık ve düşmanlığın göstergesidir. 

  Rüyada erkek çocuk yıkamak; ferahlık anlamına gelir. Genç bir kadının bu rüyayı görmesi kız çocuğuna sahip olması demekken, yaşlı bir kadının görmesi ecelinin yaklaştığına işarettir. Yıkanan çocuktan çok fazla kir çıktığını görmek, sıkıntılardan kurtulmak, kötülüklerden arınmak anlamına gelir. 

  Rüyada erkek çocuk kaybetmek;Sokakta veya kalabalık bir ortamda erkek çocuk kaybettiğini görmek büyük bir fırsatı kaçırmak, üzüntüden ağlamak ve günlerce kendine gelememek demektir. Kişinin büyük bir hata yapacağını da bildiren rüya, duygusal kararlar vermenin yarattığı olumsuzluklara da dikkat çeker. 

  Rüyada Bebek Görmek

  Rüyada esmer erkek çocuk görmek; Dara düşmenin, bir anda borçlanacak kadar harcama yapmanın ve mali konularda yanlış adımlar atmanın kişiye sonrasında büyük pişmanlıklar yaşatacağının ifadesidir. Esmer erkek çocuk, gebe bayanlar için ikiz bebek anlamına da gelir. Yaşlı biri bu rüyayı görürse, çok sayıda torun sahibi olur ve ölmeden önce mutlu bir hayat sürer.

  Rüyada sarışın erkek çocuk görmek; Aydınlığa ve esenliğe çıkmaya, problemlerden uzak bir hayat sürmeye, şifa bulmaya ve adakların gerçek olmasına alamettir. Hayırlı kısmeti olan genç kızların iyi bir evlilik yapacaklarını, bekar erkeklerin ise ailelerinin desteği ile kendilerine iş yeri açarak genç yaşta evleneceklerini bildirir. Bayanlar için gebelik manasına da gelen rüya, kişinin her konuda şansının yaver gideceğinin müjdesini verir. 

  Rüyada İkiz Erkek Görmek

  Rüyada ikiz erkek çocuk görmek; İkiz erkek çocuk görenin evinde darlık olmaz ve her zaman ailesinde sevgi daim olur. Sofradan bereketin eksik olmayacağını, kişi ne iş yaparsa yapsın her zaman hakkıyla ve alnının teriyle kazanç elde edeceğin, kısmetlerinin bolluğu kadar, şansının da yaver gideceğini ve tüm dertlerinden arınacağını bildirir. İyi insanlarla karşılaşmak, güçlükler yaşamadan rızk elde etmek, hayır duası almak ve ailesinin desteği ile güçlü biri haline gelmek demektir.

  Rüyada Erkek Çocuk Görmek

  Yazı kaynağı : www.haber7.com

  Rüyada Erkek Çocuğu Görmek Ne Demek? Erkek Çocuğunu Sevmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada Erkek Çocuğu Görmek Ne Demek? Erkek Çocuğunu Sevmek Ne Anlama Gelir? - Rüya Tabirleri

  Rüyada erkek çocuk görmek genel olarak hayra yorulmaktadır. Güzel bir rüya olan erkek çocuk; rüya sahibinin mutluluğa, feraha ve sevince ulaşacağına işaret eder. Rüyada erkek çocuğu görmek ne demek? Rüyada erkek çocuğunu sevmek ne anlama gelmektedir? İşte rüyada görülen erkek çocuk ve erkek çocuk ile ilgili görülen detayların tabirciler tarafından yorumu.

  Rüyada erkek çocuğun görülmesi genel olarak olumlu şekillerde yorumlanmaktadır. Genelde rüyayı gören kişiye gelecek olan müjdeli bir habere ve gelecek olan bu müjdeli haber ile birlikte kişinin hayatının bambaşka yöne doğru değişeceğine işaret eder.

  Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

  Rüyada görülen erkek çocuk hayırlı olan bir müjdeli habere yorumlanmaktadır. Rüyada görülen Erkek çocuğu hayırlı olan müjdeli bir habere yorumlanmaktadır. Rüya tabircileri ne göre rüyada erkek çocuğu görmek evli olan bir çiftin çocuk özlemini ve çektikleri çocuk Hasretine kısa zaman içinde giderecek bir biçimde çocuk sahibi olabileceklerini yorumlanmaktadır. Rüyada erkek kişinin doğacak gelmesidir. Kişi için hayırlı evladın doğacağına ve takvalı, maneviyatı yüksek olan imanlı bir çocuğun dünyaya geleceğine işaret eder. Rüyada erkek çocuğunun görülmesi ana ve babaya bağlı olan, onlara karşı sevgisi ile düşkün olan hayırlı bir evlada işaret etmektedir.

  Rüyada Erkek Çocuğu Sevmek

  Rüyada erkek bir çocuk sevmek, eğer rüyada sevilen bebek yeni doğmuş erkek bir çocuk ise kişinin çok sevineceğim bir haber alacağına, yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, zenginlik, bereket ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine işaret eder. Genel anlamda rüyada bir erkek çocuğu sevmek kişinin sağlıklı bir kız çocuğu olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüyada bir erkek çocuğun görülmesi ve bu çocuğun sevilmesi kişinin güvenebileceği dostlarının olduğuna ve hem iş hayatında hem de akrabalık ilişkilerinde kişinin saygı duyulan biri olduğuna işaret eder.

  Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

  Rüyada bir erkek bebeği emzirmek rüya gören kişinin hayırlı bir iş yapacağına çevresindekiler tarafından yaptığı bu hayırlı iş nedeniyle takdir kazanacağına, kişinin kendisi ile gurur duyacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin, büyük rütbeye ve büyük bir makama gelecek olmasına alamettir. Genel anlamda rüyada erkek bebek emzirmenin tabiri kişinin hanesine bereketinde bolluğun gireceğini, kişinin feraha ereceğine tabir edilmektedir.

  Rüyada Başkasının Erkek Çocuğunu Sevmek

  Bekâr olan birinin rüyasında bir başkasının erkek çocuğunu sevmesi; bir evliliğinden çocuğu olan adam ile evlilik yapmasına ya da bir bebeği evlat edinmesine tabir edilir. Evli olan bir kişinin bu rüyayı görmesi ise, ikinci ya da üçüncü çocuğun planlanmasına işaret etmektedir. Aynı zamanda bir hastalığı bulunan kişi içinde hastalık sürecinin iyiye doğru gideceğini müjdesini verir. Genç olan kişilerin ise sorumluluk alabilecek yaşa geldiğini düşünmesi, artık kendisinin de evlenip kendi ailesini oluşturmak ve çocuk sahibi olabilmek istediğini gösterir.

  Rüyada Büyük Erkek Çocuk Sevmek

  Kişinin rüyasında yaşça büyük olan erkek bir çocuğu sevmesi, kişinin olgunluk dönemine girdiğine ve artık hatalardan uzak kalıp düzgün bir hayat yaşayacağına işaret eder. Kişinin yaşamak istediği düzenli hayatına emin adımlar ile ilerleyecek ve hayatını güzelleştirebilmek için çevresinde bulunan diğer kişiler ile işbirliği yapacağını ve içine girdiği bu dönemde iş hayatı ile ilgili yapacağı değişikliklere olumlu şekilde baksana işaret eder.

  Rüyada Erkek Çocuk Sahibi Olmak

  Kişinin Bu rüyayı görmesi kendisine Müjdeli Haber geleceğine, kendisine gelen bu müjdeli haber ile birlikte hayatının kökten değiştirebileceğini işaret eder. Kişinin hayırlı bir insan olmasına ve Kendi çocuklarından da hayır görmesine işaret eden bir rüyadır. Kişinin açısından yükselişe geçmesine, bilhassa yasal olan yerlerdeki işleri kendisinin lehinde sonuçlanacağına işaret eder. Aynı zamanda geçici bir hastalık durumu olmasın ha, kişinin da sevinen ve kısmetinin artacağına tabir olunan bir Rüyadır. Güzel bir insan ile tanışıp Hayırlı bir evlilik yapacağına da işaret eder.

  Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

  Hamile olan bir kadının rüyasında bir erkek çocuğu doğurması gerçek hayatta da bir kız çocuğunun olacağına işaret eder. Bir başka rüya tabircisi ne göre; kişinin rüyasında bir erkek çocuğu doğurduğunu görmesi, rüyayı gören kadının kendi ailesiyle bir huzursuzluk çıkacağına ve hasta olan birinin vefat edeceğine işaret eder.

  Rüyada Erkek Çocuk Yıkamak

  Ferahlık anlamına gelen bir rüyadır. Genç bir hanımın böyle bir rüya görmüşse bir kız çocuğuna sahip olacağı anlamına gelir. Fakat yaşlı olan bir kadının bu rüyayı görmesi ise kendisinin ölümünün yaklaştığını işarettir.

   Rüyada Erkek Çocuğu Görmek ile ilgili diğer yorumlar

  Rüyasında henüz ergenlik çağına girmiş bir erkek çocuk görmek, şeref ve kuvvete ermeye işarettir. Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu gör­mek, izzet ve kuvvete işârettir. Rüyada, evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu görmek, dünyada erişeceği ilerle­meye, sıhhat, emniyet ve izzete işârettir. Bazı tabircilere göre, bekar olan bir kimse, rüyasında kü­çük bir erkek çocuğu olduğunu görse, bu onun dünya işle­rinde yükseleceğine, sağlık ve sıhhatine, emniyet ve gü­venlikte olduğuna işaret eder denmiştir. Rüyada görülen küçük erkek çocuklar, küçük üzüntülere işarettir. Bazı tabirciler, rüyada görülen erkek çocuklar, mal, hanım ve birbiri ardınca meydana çıkacak çok hayırlara işaret eder demişlerdir. Rüyada erkek çocuk görmek, müjdeye işârettir. Rüyada bir oğlan doğurduğunu görmek, üzüntü ve kedere düşmeye ya da hastalığa yakalanmaya işârettir. Rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklenip taşıdığını görmek, üzüntü ve kedere işârettir. Hâmile kadının rüyada erkek çocuğu do­ğurduğunu görmesi, doğacak çocuğun kız olacağına işâret eder. Bunun tersine, kız do­ğurduğunu görse, bu kere de oğlan çocuk ile müjdelenir. Kur'ân okumayı önceden bilen bir kimse­nin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tevbe etmesine işârettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere işârettir. Bazı tabircilere göre, oğlan çocuklarını görmek, mal, hanım ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işârettir. Rüyada birden çok oğlan çocuğu görmek, mala, hanıma ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işârettir.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Rüyada Erkek Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada Erkek Çocuğu Görmek Ne Anlama Gelir?

  Bakınız; Çocuk. Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir. Ailenize yeni bir sevilen kişi girerek, ailenizin büyümesine neden olacak.

  Rüyada erkek bir çocuk görmek, çevrenizde güvenebileceğiniz dostlara sahip olduğunuzu ve çevrenizde saygı göreceğinize yorulur.

  Rüyada erkek çocuk görmek ""A, müjde, dedi, iste bir civan.i"" mealindeki ayetin isaret ettigine göre, müjdeye isarettir. Rüyada bir oglan dogurdugunu gören kimse, üzüntü ve kedere düser veya hastaliga yakalanir.

  Rüyada küçük bir oglan çocugunu sirtina yüklendigini gören kimse, üzüntü ve kedere düser. Hamile olan bir kadin rüyada bir erkek çocuk dogurdugunu görse, o kadin kizla müjdelenir.

  Kiz dogurdugunu görse, oglan çocugu ile müjdelenir. Baa tabirciler de erkek bir çocugu olur demislerdir. Rüyada bulug çagma ermis çocugu görmek, izzet ve kuvvete isarettir. Kur an okumayi önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocugu oldugunu görmesi, günahindan tevbe etmesine isarettir.

  Bazi tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocugu oldugunu gören kimsenin, dünyada erisecegi ilerlemeye, sihhat, emniyet ve izzete isarettir. Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere isarettir. Kucaginda baginp çagiran bir çocugun bulundugunu gören kimsenin, ud çalacagina isarettir. Bazi tabirciler, oglan çocuklarim görmek, mal, hanim ve birbiri ardinca çikacak çok hayra isarettir.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap