Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  rüyada kadının alt tarafını açık görmek diyanet

  1 ziyaretçi

  rüyada kadının alt tarafını açık görmek diyanet Ne90'dan bulabilirsiniz

  Rüyada Avret yeri Görmek

  Rüyada Avret yeri Görmek

  Bakınız; Üreme Organları.

  Rüyada kendinizin veya bir baskasinin avret yerini görmek bir çok sekilde yorumlanir. Bu rüyayi görüs sekline göre, kötü bir seyle karsilasmak, ecelinin yakin olmasi, büyük bir tehlike içinde bulunmak, yakinlarindan birinin ölümü veya bulundugu yerde büyük bir bela ve felaketin meydana çikmasi ile tabir olunur. Genel olarak avret yeri görmek, zenginlige de yorumlanacagi gibi, çok evlat sahibi olmaya da tabir edilmektedir. Rüyada bir kadinin avret yerini görmek uzun ömre delalet eder. Bir kadinin bir erkegin avret yerini görmesi ise, kötü bir haber alacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada elbisesinin açilip avret yerinin göründügünü gören kimse, utanmazdir. Avret yerinin açildigini ve bundan utandigini gören kimse, düsmani sevinecegi bir hataya düser. Avret yerinin açikta oldugunu ve bu durumdan da utanmadigini, hiç bir kimsenin de ona bakmadigini gören kimse, içinde bulundugu sikinti ve mesakkat veya bir hastaliktan kurtulur. Eger borçlu ise, Allah (C.C.) ona, borcunu ödemeyi kolaylastirir. Korku içinde ise, emin olur.

  Rüyada elbisesinin açılıp edep yerinin görülmesi, hayasızlığa işarettir. Rüyada avret yerinin açık olduğunu ve bundan da utanmadığını, kendisine hiç bakan kimse bulunmadığını görmek, içinde yüzdüğü sıkıntı ve meşakkatten ve hastalıktan kurtulmaya delâlet eder. Eğer borçlu ise, Allahu Teâlâ ona, borcunu ödemeyi kolaylaştırır ve kendisine bir çıkış kapısı açar. Korku içinde ise, selâmet bulur.

  Rüyada avret almak, yani kadın almak, zengin olmaya; onu
  öptüğünü görmek, murada ermeye delâlet eder.

  Yine rüyada güzel bir hanımı görmek, hayra ve rahatlığa işarettir. Bu rüya aynı zamanda gelecek iyi bir seneye delâlet eder.

  Rüyada avret yeri görmek, zenginliğe, çok evlât sahibi olmaya, uzun ömre, murada nailiyete işarettir.

  Kadının avret yerini görmek, gam ve gussadan halâs olmağa; bekâr için evliliğe delâlet eder.

  Yazı kaynağı : www.diyadinnet.com

  Rüyada Kadının Alt Tarafını Açık Görmek

  Rüyanın Özeti

  Rüyada kadının alt tarafını açık görmek giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine, kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket ihsan olunacağına, geçimini daha rahat sağlayacağına, manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, aydınlanacağına delalet ettiğine inanılır.

  Rüyanın Geniş Tabiri

  Rüyada kadının alt tarafını açık görmek çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, iyilik ve güzellik göreceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

  Rüya yorumları lugatına göre karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, büyük kazanç elde edeceğine, işlerinin yolunda gideceğine, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine, üzüntü, kırgınlık ve sıkıntılarının son bulacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

  Rüyada kadının alt tarafını açık görmek parasının, malının ve aşının çoğalacağına, kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket ihsan olunacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, iyi şeyler yaşayacağına yorulmaktadır.

  Ulemaya göre geçimini daha rahat sağlayacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine işaret etmektedir.

  Rüyada kadının alt tarafını açık görmek manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, servet sahibi olacağına, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, kazancının iki kat artacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine delalet etmektedir.

  Rüya yorumları kitabına göre aydınlanacağına, en yukarılara çıkacağına, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, eğitim hayatında büyük atılımlar yapılacağına, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, borçları varsa ödeyeceğine delalettir.

  Genel anlamıyla Rüyada alt tarafını açık görmek hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, ün sahibi olacağına delalettir. Devamını Oku …

  Yazı kaynağı : www.hayirlitabir.com

  Rüyada Belden Aşağısını Açık Görmek Nedir? Kendinin Belden Aşağısını Açık Olarak Görmek - Rüya Tabirleri

  Rüyada Belden Aşağısını Açık Görmek Nedir? Kendinin Belden Aşağısını Açık Olarak Görmek - Rüya Tabirleri

  Sık yaşanan rüyalardan biri de belden aşağısını çıplak görmektir. Böyle rüyalar görüldüğü vakit pek çok kişi ne anlama geldiğini merak eder. Peki rüyada belden aşağısını açık görmek nedir? Kendinin belden aşağısını açık olarak görmek üzerine merak edilenler.

  Herkes mutlaka rüyasında belden aşağı çıplak olduğunu görebilir. Bu rüyalar tamamen doğaldır. Ancak aynı zamanda beli başlı bazı olasılıkları gelecek üzerine sunar. Hayatınız ile ilgili bunları öğrenebilmek için ise, rüya alimlerin yorumlarına bakabilirsiniz.

  Rüyada Belden Aşağısını Açık Görmek

  Rüyada belden aşağısını görmek rüya sahibinin anne ve babasının hayır duası ile beraber desteğini alacağı yönünde yorumlanır. Bu sayede hem iş hem de eğitim hayatında önemli başarılar göstereceğine rivayet edilir. Maddi ve manevi yönden arzu ettiği noktaya geleceğine delalet eder.

  Rüyada Kendini Belden Aşağısını Açık Olarak Görmek

  Rüyada kendini belden aşağısını açık olarak görmek, rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceği üzerine yorulur. Başka rüya alimlerine göre ise kişinin hayatındaki saygınlığını kaybedebileceği üzerine delalet eder. İş hayatında yönetici bir noktaya gelebileceği ve iyi bir kazanç elde edebileceğine yorulur.

  Rüyada Bir Başkasının Belden Aşağısını Açık Olarak Görmek

  Rüyada bir başkasının belden aşağısını açık olarak görmek, rüya sahibinin müjdeli ve güzel bir haber alacağı yönünde yorumlanır. Bu habere ailece çok sevinecekleri ve maddi manevi iyi bir kazanç elde edecekleri üzerine yorulur.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap