Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  recep ivedik 7 full izle türkçe dublaj jet film

  1 ziyaretçi

  recep ivedik 7 full izle türkçe dublaj jet film Ne90'dan bulabilirsiniz

  Recep İvedik 7 izle Sansürsüz 1080p

  Recep İvedik 7 izle

  Recep İvedik 7 izle - DiziFilmPRO

  Recep İvedik 7 izle - DiziFilmPRO

  Recep İvedik 7 izle, Film projeleri ve siyasi yorumlarıyla gündemden düşmeyen Şahan Gökbakar, müjdeli haberi resmi Instagram hesabından paylaştı. Ünlü komedyen, yayınladığı bir dakikalık videoyla hayranlarına Recep İvedik serisinin yedinci filmi için bilgisayara gittiğini bildirdi. Peki Recep İvedik 7 seyirciyle ne zaman buluşacak? İşte daha fazla ayrıntı.

  Son zamanlarda zekasıyla gündem yaratan Şahan Gökbakar, yeni projesini hayranlarıyla paylaşıyor. Bu nedenle sevilen komedyen Recep İvedik 7 filmi için çalışmalara başladı. Yedinci filmle ilgili herhangi bir ipucu paylaşmayan Gökbakar, müjdeli haberi resmi Instagram hesabından yayınladığı kısa bir videoyla paylaştı. Sorulardan biri de Recep Akşam 7 filminin seyirciyle ne zaman buluşacağı. Ancak bu konu hakkında henüz bir bilgi yok.

  Recep İvedik 7 filminin konusu hakkında herhangi bir bilgi yok ancak Şahan Gökbakar’ın daha önceki paylaşımları filmin Uzakdoğu’da geçen ihtimallerini pekiştiriyor. Bir önceki filmde Survivor’dan olimpiyatlara giden Recep Yvedic karakterinin ilginç ve eğlenceli hikayesine tanık oldu. Bu nedenle Uzak Doğu’da yeni inşaatların yapılması kimseyi şaşırtmıyor.

  Yazı kaynağı : dizifilm.pro

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Jsiejekek 14 Gün önce
  0

  Shhzys83ieuejjp)) 00kubhn

  Yorum yap