Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  recep ivedik 7 ne zaman vizyona girecek

  1 ziyaretçi

  recep ivedik 7 ne zaman vizyona girecek Ne90'dan bulabilirsiniz

  Recep İvedik 7 Disney+'ta yayınlanacak

  Recep İvedik 7 Disney+'ta yayınlanacak

  The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+ 14 Haziran’da Türkiye’de yayın hayatına başlıyor. Platformun en büyük sürprizlerinden biri Recek İvedik 7 oldu. Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran komedi serisinin yedinci filmi, sinema salonlarına uğramadan, doğrudan Disney Plus üzerinden izleyici ile buluşacak. Hali hazırda çekimleri devam eden Recep İvedik 7'nin ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil. 

  2008 tarihli ilk Recep İvedik filmi ile başlayan komedi serisinin her filmi gişede büyük başarı gösterdi. Serinin son filmi Recep İvedik 6, 2019 yılının sonbaharında vizyona girdi. İzleyiciler tarafından, serinin önceki filmleri kadar beğenilmeyen altıncı film,  toplamda yaklaşık 4 milyon izleyiciye ulaşmasına rağmen, serinin diğer filmlerinin gerisinde kaldı.

  Tüm zamanların en çok izlenen yerli filmleri sıralamasında ilk sırada 7 milyon 434 bin seyirci ile Recep İvedik 5, ikinci sırasında 7 milyon 369 bin seyirci ile Recep İvedik 4 yer alıyor. Serinin en az izlenen filmi Recep İvedik 3 ise 3 milyon 326 bin seyirciyle 29. sırada yer alıyor.

  Öte yandan Disney+ kanalında, Engin Akyürek’in başrolünü üstlendiği Kaçış’ın yanı sıra, Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy’un başrollerini paylaştığı Dünyayla Benim Aramda, Timuçin Esen’in başrolde olduğu Gri ve Pınar Deniz’in başrolde olduğu Avcı adlı diziler ile Kral Şakir Geri Dönüşüm filmleri yayına girecek. 

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Recep İvedik 7 için geri sayım... Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? İşte vizyon tarihi

  Recep İvedik 7 için geri sayım... Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? İşte vizyon tarihi

  Recep İvedik 7 merakla bekleniyor. Serinin ilk filmi 2008 yılında, son filmi ise 2019 yılında izleyiciyle buluşmuştu. Başrolde Şahan Gökbakar'ın yer aldığı Recep İvedik 7'nin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor. İşte konuyla ilgili bilgiler...

  RECEP İVEDİK 7 NE ZAMAN ÇIKACAK?

  Recep İvedik 7'nin ne zaman vizyona gireceği konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

  Ancak başrollerinde Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler ve Nurullah Çelebi'nin yer aldığı Recep İvedik 7'nin 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? İşte filmden son gelişmeler

  Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? İşte filmden son gelişmeler

  Recep İvedik 7 için geri sayım başladı. Togan Gökbakar'ın yönettiği ve senaryosunu Şahan Gökbakar ile birlikte yazdığı, Başrollerinde Şahan Gökbakar, Öznur Serçeler ve Nurullah Çelebi'nin yer aldığı Recep İvedik 7, çekimlerin sona ermesinin ardından vizyona girecek. İşte, Recep İvedik 7'den son bilgiler...

  2008 yılında ilk filmiyle sinemalarda izleyiciyle buluşan Recep İvedik serisinin son filmi için çekimler başladı.

  2019 yılında gösterime giren serinin en güncel filmi Recep İvedik 6, 3,97 milyon kişi tarafından izlenmişti.

  Recep İvedik 7 filminin de 2023 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap