Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  redmi note 9 pro miui 13 güncellemesi

  1 ziyaretçi

  redmi note 9 pro miui 13 güncellemesi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesi aldı - ShiftDelete.Net

  Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesi aldı - ShiftDelete.Net


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Redmi Note 9, MIUI 13 güncellemesi aldı - ShiftDelete.Net

  Redmi Note 9, MIUI 13 güncellemesi aldı - ShiftDelete.Net


  Nil Ticaret Merkezi – Giriş Katı
  Yeşilce Mah. Yunus Emre Cd. No:8
  34418 – Kâğıthane/İstanbul

  [email protected]

  Yazı kaynağı : shiftdelete.net

  Xiaomi bir cihaza daha MIUI 13 güncellemesi verdi!

  Xiaomi bir cihaza daha MIUI 13 güncellemesi verdi!

  Akıllı telefonların işletim sistemlerinin güncellemelerine ek olarak markaların sunduğu güncellemeler de var. Bu sayede cihazları kişiselleştirmek mümkün hale geliyor. İşte kişiselleştirme ve özel güncellemeler sunmak denildiğinde ise akla Xiaomi’nin MIUI arayüzü geliyor.

  En son MIUI 13 güncellemesi kullanıcılara yavaş yavaş ulaşmaya başladı. Bu kapsamda listeye yeni bir telefon daha girdi: Redmi 9T. Söz konusu güncelleme geçen hafta duyurulduğu kadarıyla Redmi Note 9, Redmi 9, Redmi 9T ve POCO M3 modelleri için zaten gelecekti.

  MIUI 13 güncellemesini alacak Xiaomi cihazların tamamı:

  Redmi K40 Gaming Edition

  Redmi K30 S Ultra

  Redmi-Note 10 Pro 5G

  Xiaomi CVI

  Xiaomi Mi 10/Mi 10 Pro/Mi 10S

  Xiaomi-Mi 11 i / Mi 11 Lite / Mi 11 Lite 5G

  Xiaomi Mi 11X/Mi 11X Pro

  Xiaomi Mi 10T/Mi 10T Pro

  Redmi K30 4G/K30 5G/K30i 5G/K30 Pro/K30 Zoom/K30 5G Speed Edition

  Xiaomi Mi 11T/Mi 11T Pro

  POCO F2 Pro

  POCO F3 / F3 GT

  POCO X3 Pro/X3 GT

  Xiaomi 11 Lite 5G NE

  Xiaomi Mi 10 Lite / Mi 10 Lite Zoom / Mi 10i / Mi 10T Lite

  Xiaomi- Pad 5/Pad 5 Pro/Pad 5 Pro 5G

  Redmi 10/10 Prime

  Redmi Note 10 / Note 10S / Note 10 5G (bugün aldı)

  Redmi-Note 10T

  Redmi Note 11 / Note 11T / Note 11 JE (Japan) / Note 11 Pro / Note 11 Pro + (China)

  POCO M4 Pro 5G

  POCO X2

  Redmi K30 Ultra

  Redmi K20/K20 Pro/K20 Pro Premium Edition

  Xiaomi Mi 9 / Mi 9 SE / Mi 9 Lite / Mi 9 Pro 5G

  Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro

  Xiaomi-Mi CC 9/Mi CC 9 Pro

  Xiaomi Mi Note 10 / Mi Note Pro / Mi Note 10 Lite

  Redmi Note 8 2021

  Redmi-Note 9 4G/Note 9 5G/Note 9 Pro/Note 9 Pro Max

  Redmi-Note 9T 5G

  Redmi Note 9S

  Redmi-Note 10 Pro/Note 10 Pro Max

  Redmi 9 A/9AT/9i/9A Sport/9i Sport/9C/9C NFC

  Redmi 9/9 Activ / 9 Prime

  Redmi-10X 4G

  Redmi 9T

  Redmi 9 Power

  Redmi-10X 5G/10X Pro

  Redmi Note 8 / Note 8? / Note 8 Pro

  Redmi Note 9

  POCO X3 / X3 NFC

  POCO M3 /M3 Pro

  POCO M2/M2 Pro/M2 Reloaded

  POCO C3

  POCO C31

  Xiaomi MIX FOLD

  Yazı kaynağı : www.cumhuriyet.com.tr

  MIUI 13 Güncellemesiyle İlgili Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

  MIUI 13 Güncellemesiyle İlgili Bilgiler Gelmeye Devam Ediyor

  MIUI 13 Güncellemesi ile ilgili meraklı bekleyiş devam ediyor. Bilindiği üzere Xiaomi şirketi, geçtiğimiz dönemlerde MIUI 12 güncellemesini tanıtmış ve oldukça uzun bir süre bu güncellemeyi iyileştirerek kullanıcılarına sunmuştu. MIU12 Güncellemesinin ardından bu kez gözler MIUI 13 güncellemesine çevrildi.

  Her ne kadar şu an için yeni güncellemeyle ilgili resmi bir bilgi olmasa da ortaya atılan iddialar oldukça dikkat çekici. Yenilenen arayüzü ile birlikte 2022 yılının başlarında kullanıma sunulması beklenen MIUI 13 güncellemesi, Android 11 işletim sisteminin yerine geçecek. Peki, yeni sunulacak MIUI 13 güncellemesiyle birlikte hangi özellikler gelecek? Hangi model cihazlar MIUI 13 güncellemesi alabilecek?

  MIUI 13 güncellemesiyle gelecek olan özellikler

  2021 Kasım ayı içerisinde tanıtılması beklenen yeni güncelleme ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Android 11 işletim sisteminin üzerine kurulacak olan yeni güncelleme ile birlikte başta tasarımsal değişikler olmak üzere son derece dikkat çeken yenilikler olduğu söylenebilir.

  İşte, gelen ilk bilgilere göre MIUI 13 güncellemesinin özellikleri

  Görsel tasarıma yönelik değişimler

  Yeni gelecek olan güncelleme ile birlikte widget tasarımı da baştan sonra değişecek. Ana ekran görünümünde biraz daha özgür ve şık tasarımlar yapabileceksiniz. Ana ekran üzerine ekleyebileceğiniz widgetlar sayesinde hem kullanımı kolay hem de daha kişiselleştirilmiş akıllı cihaz kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

  Widget tasarımının yanı sıra temalar ve diğer görsel öğelerde değişime uğrayacak. Birbirinden güzel ana ekran temalarını kullanma imkanı elbette ki MIUI 13 güncellemesi alacak telefonlar için mümkün olabilecek.

  Performans ve güç arttıran değişimleri

  MIUI 13 Güncellemesi sayesinde artık kullanıcılar daha fazla telefonlarını kullanabilecek. Performans ve pil ömrünü uzatacak olan bu güncelleme, kullanıcılara yeniden tasarlanmış güç tasarruf modunu sunacak.

  Akıllı telefonlarda yaşanan en büyük sorunlardan biri olan hızlı pil tüketiminin bu yeni gelecek olan güncelleme ile bir nebzede olsa azalacağı gelen sızıntılar arasında yerini almış.

  Xiaomi, Redmi ve Poco cihazlarında yeni dosyalama sistemleri olacak. Belgelerinizi ve resimlerinizi çok daha kolay erişilebilir ve düzenli bir dosyalama sistemi içerisinde kullanabileceksiniz.

  MIUI 13 güncellemesi alacak olan telefonlarda şu an için AOD desteği yok. Ancak AOD desteği, piyasaya çıkan yeni telefonlarla birlikte sunulacak.

  MIUI 13 güncellemesi ile gelecek olan diğer özellikler

  Animasyon efektlerine yönelikte çalışmalar yeni güncelleme içerisinde yapılmış. MIUI 13 güncellemesini alacak olan telefonlarda güncellemesiyle birlikte animasyon efektleri de tamamen değişecek.

  Daha hassas bir dokunmatik özelliğine kavuşmak yeni gelecek olan bu güncelleme ile mümkün olabilecek. Parmaklarınızın adeta uçarcasına ekran üzerindeki dokunuşlarını hissetmeye hazır mısınız? MIUI 13 güncellemesi ile birlikte çok yakında…

  MIUI 13 güncellemesi ile Xiaomi, Redmi ve Poco akıllı cihaz sahipleri için uçak modunda da düzenlemeler geleceği söyleniyor. Fakat uçak modunda ki değişimin ne şekilde olacağı yönünde her hangi bir sızıntı şu an için yok.

  Fotoğraf ve videolar için özel olarak oluşturulan düzenleme filtresi eklenecek olan özellikler arasında yerini almış. Cep telefonlarının artık aktif olarak kamera işlevi görmesi sebebi ile kullanıcıları memnun edecek bir değişim olacaktır.

  Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, daha hızlı bir sosyal medya deneyimi ile karşılaşmaya hazır olsunlar. Hız, performans ve güç içeren MIUI 13 güncellemesi için cihaz uyumluluğunu kontrol etmenizi öneririz.

  Yukarıda bulunan özellikler sadece sızıntılardan ibarettir. İlerleyen haftalar içerisinde düzenlenecek olan etkinlik kapsamında yeni güncellemenin de tüm özellikleri kullanıcılar ile paylaşılacaktır.

  MIUI 13 ne zaman tanıtılacak?

  Xiaomi şirketinin geliştirdiği yeni işletim sistemi MIUI 13, bilindiği üzere Android 11 işletim sisteminin yerini alacak. Kasım ayı içerisinde tanıtılması beklenen yeni işletim sistemi ile ilgili diğer kapsamlı bilgiler ise, Xiaomi şirketi tarafından düzenlenecek olan etkinlikte açıklanacak.

  MIUI 13 ne zaman gelecek?

  MIUI 13 çıkış tarihi ile ilgili Xiaomi şirketi tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat bazı uzmanlara göre yeni işletim sistemi, Kasım ayı içerisinde tanıtılacak ve Beta sürümü olarak kullanıcılara sunulacak. Yeni işletim sisteminin tam sürümünün ise 2022 yılının Ocak içerisinde kullanıcılara sunulması bekleniyor.

  MIUI 13 güncellemesi alacak telefonlar ve modelleri

  MIUI 13 Güncellemesi, çok kısa bir süre içerisinde tanıtılacak. Kasım ayı içerisinde tanıtılacak olan yeni güncellemenin hangi cihazlara geleceği ise kısmen belli oldu. İşte, MIUI 13 güncellemesi alacak olan cihazlar

  MIUI 13 güncellemesi alacak Redmi telefon modelleri

  MIUI 13 güncellemesi alacak Xiaomi telefon modelleri

  MIUI 13 güncellemesi alacak Poco telefon modelleri

  MIUI 13 güncellemesi almayacak telefonların listesi

  MIUI 13 Güncellemesi bekleyen kullanıcılar için üzücü bir haber geldi. Yapılan açıklamalara göre kasım ayında tanıtımı yapılması ve 2022 ocak ayında da gelmesi planlanan MIUI 13 Güncellemesini alamayacak telefon modelleri de belli dolu.

  Yazı kaynağı : www.tamirciabi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap