Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  revolution forever flawless far paleti bird of paradise

  1 ziyaretçi

  revolution forever flawless far paleti bird of paradise Ne90'dan bulabilirsiniz

  Revolution Revolution Forever Flawless Bird Of Paradise Far Paleti Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

  Revolution Forever Flawless Palette Bird of Paradise Far Paleti

  Revolution Forever Flawless Bird of Paradise Far Paleti

  Revolution Forever Flawless Bird Of Paradise Far Paleti

  revolution forever flawless bird of paradise far paleti

  revolution forever flawless bird of paradise far paleti

  1. Yıllardır aşırı renkli far sevdamın birikmesiyle bu hafta dayanamayıp hem bu paleti hem de nyx brights'ı almış böylelikle karşılaştırma imkanına da sahip olmuş oldum. Yazının geri kalanını okumak istemeyenler için birini seçecek olsam bu revolution olurdu bunu söyleyeyim, şimdi gelelim detaylarına:

  İlk başta ben Türkiye'de ne yüksek fiyatlı ne de düşük fiyatlı çok fazla renkli özellikle pastel veya renkli paletlere denk gelemedim ama genel olarak youtube'taki reviewlardan anladığım kadarıyla renkli far paleti her türlü açık bir baz rengine ihtiyaç duyuyor. Bunun da yapışkan bir kapatıcı veya far bazıyla yapılması lazım. Yapışkan kapatıcının göz çizgilerine dolma ihtimali çok fazla tabi o yüzden sanırım en iyi bir far bazı ama ben renkleri wet n wild'ın photo focus kapatıcısıyla swatchladım göze uygulamasını da öyle yaptım şimdiden belirteyim. Bazsız uygulamada revolution nyx'den daha iyi bazlı uygulamada nyx bir anda pigmenti patlarken revolution'da fark daha az.

  -Mavi renkler revolution'da daha iyi ama renk seçeneği nyx'teki kadar yok.

  -Açık yeşil rengi revolution'da daha neon nyx'te daha pastel, koyu yeşilin renkleri birbirine benzer.

  -Nyx'in lilası daha sıcakken revolution'ın baya soğuk ikisi de güzel ama nyx'inkini açık olive tenime daha çok yakıştırdım.

  -Menekşe gibi olan renk nyx'te baya pigmentliyken revolution'da o kadar da iyi değil ama diğer renklerde genel olarak revolution daha iyi ya da benzerler.

  -Sarı renk skalası nyx'in daha geniş, Revolution'da ağırlık turuncuların aynı zamanda revolution'da kırmızı yok.

  Revolution paletteki hot tropic rengi fenty'nin diamond bombu yapısında sanki aynı zamanda duruşları da yapı olarak benzer, renk olarak daha pembe revolution.

  Glitterları sert geldi bana biraz, başka revolution paletim olmadığı için karşılaştıramıyorum diğerleriyle; güzel transfer oluyor ama.

  Cockatoo isimli beyaz renkle diğer renkleri karıştırınca pastelleştirebiliyorum ama keşke revolution morphe pony collab'ındaki gibi pastel tonlu bir paletle gelse.

  Genel olarak güzeldi paletin ağırlığı aynası vs de güzel fiyatına değiyor bence.

  Not: Son olarak şunu söylemem lazım palette pressed pigment'ler var özellikle pembeler silindiğinde arkasında bi' tint bırakıyor ama 3 5 gün kalıcı bir şey değil tabi ki ertesi güne geçiyor.

  Yazı kaynağı : www.suslusozluk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap