Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  süper loto sonuçları bugün çekilen sayısal sonuçları sorgulama

  1 ziyaretçi

  süper loto sonuçları bugün çekilen sayısal sonuçları sorgulama Ne90'dan bulabilirsiniz

  Süper Loto Sonuçları

  Süper Loto Sonuçları

  Süper Loto 8 Aralık 2022 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde!

  Süper Loto 8 Aralık 2022 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde!

  Süper Loto 8 Aralık 2022 sonuçları ve bilet sorgulama millipiyangoonline.com adresinde!

  8 Aralık 2022 Süper Loto sonuçları 21 milyon 384 bin liralık devirli ikramiye tutarı bulunan şans oyununda bugünün kazandıran rakamlarını gösterecek. Şans oyunu tutkunları canlı çekilişte kazandıran sayıları öğrenebilecekler. Peki, Süper Loto 8 Aralık 2022 sonuçları ve bilet sorgulama ne zaman, saat kaçta millipiyangoonline.com sayfasında yer alacak?

  Haftanın ikinci Süper Loto oyunu çekilişinde gözler bugünün kazandıran sayılarında olacak. Talihli adayları canlı yayında tespit edilecek olan 6 talihli numarayı doğru olarak tahmin ederse büyük ikramiyenin sahibi olacaklar. İşte çekiliş öncesinde bilinmesi gereken tüm detaylar…

  8 ARALIK 2022 SÜPER LOTO SONUÇLARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

  Süper Loto çekilişi perşembe günü saat 21:30’da gerçekleşecek. Yaklaşık 5-6 dakika süren çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemleri “millipiyangoonline.com” adresinde olacak.

  SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

  Haftanın ikinci çekilişinde 2, 3, 4, 5 ve 6 bilenler ikramiye almaya hak kazanacaklar. Çekiliş sonrasında ise ikramiye detayları netleşmiş olacak.

  Çekilişe katılmak isteyen kişiler kolon başı 4 TL ödeyerek şans oyununu oynayabilirler. Oyunu oynamak için Milli Piyango bayileri, mobil uygulaması ve “millipiyangoonline.com” adresi kullanılabilir. 18 yaşından büyük herkes şans oyununa dilediği takdirde katılabilir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap