Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sağlık bakanlığı eski hükümlü kura sonuçları

  1 ziyaretçi

  sağlık bakanlığı eski hükümlü kura sonuçları Ne90'dan bulabilirsiniz

  Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları isim listesi! Temizlik görevlisi kura çekimi sonuçları kaçta açıklanacak?

  Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları isim listesi! Temizlik görevlisi kura çekimi sonuçları kaçta açıklanacak?

  Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları isim listesi! Temizlik görevlisi kura çekimi sonuçları kaçta açıklanacak?

  İŞKUR üzerinden başvuruları tamamlanan 1.468 Eski Hükümlü/TMY statüsünde sürekli işçi alımı için beklenen kura günü geldi. Peki, Sağlık Bakanlığı temizlik görevlisi kura çekimi sonuçları kaçta açıklanacak? İşte, Sağlık Bakanlığı personel işçi alımı kura çekimi sonuçları ve isim listesi sorgulama ekranı…

  Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden 26 Aralık-30 Aralık 2022 tarihleri arasında alınan Sağlık Bakanlığı 1.468 Eski Hükümlü/TMY statüsünde sürekli işçi alımı başvuru sürecinin ardından gözler kura sonuçlarına çevrildi. Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışacak bin 468 işçi alımı kura sonuçlarının tamamlanmasının ardından belirtilen saatte isim listesi halinde açıklanacak.

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

  Kura çekilişine Bakanlığın Merkez Teşkilatı ile başladı, daha sonra illerin trafik koduna göre sıralı şekilde, her bir il ve meslek için ayrı ayrı yapıldı. İl ve mesleklere göre ilan edilen kadro sayısı kadar asıl ve asıl sayı kadar da yedek aday için kura ile yerleştirme işlemi, Türkiye Noterler Birliği çekiliş programı ile noter huzurunda 12 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00'da Sağlık Bakanlığı'nın Bilkent Yerleşkesi'nde gerçekleştirildi. Kura çekilişi Bakanlığın YouTube kanalı üzerinden (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi) canlı olarak yayınlandı. 

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

  Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları aynı gün saat 17:00'den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden ilan edilecektir.

  Yazı kaynağı : www.cnnturk.com

  Sağlık Bakanlığı 1468 Temizlik Görevlisi Alımı Kura Sonuçları 12 Ocak? Kura Başladı!

  Sağlık Bakanlığı 1468 Temizlik Görevlisi Alımı Kura Sonuçları 12 Ocak? Kura Başladı!

  Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı işçi alımı ilanı ile temizlik görevlisi alımı yapılacağını bildirmişti. Bu kapsamda Kura çekimi ile belirlenecek adaylar için canlı yayın başladı.

  Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 26 - 30 Aralık 2022 tarihleri arasında alınan Temizlik Görevlisi alımı için adaylar kura sonuçlarını bekliyor.

  Kura İşlemleri Başladı!

  Sağlık Bakanlığı 1468 temizlik Görevlisi alımı kura işlemleri başladı. Daha önce de 12 Ocak 2023 tarihinde yapılacak kura işlemleri için az önce kuralar başladı. Adaylar kura işlemlerini canlı yayında izleyebilecekler. Kura işlemleri tek gün içerisinde yapılcak.

  KURA ÇEKİMİ CANLI YAYIN: https://www.youtube.com/watch?v=1wwPgwVKuMM&ab_channel=T.C.Sa%C4%9Fl%C4%B1kBakanl%C4%B1%C4%9F%C4%B1

  Kura Sonuçları ne Zaman?

  12 Ocak 2023 tarihinde yapılacak kura işlemleri için sonuçlar aynı gün açıklanacak. Adaylar kura işlemlerine 12 ocak 2023 tarihi saat 22:00 itibari ile ulaşabilecekler.

  SONUÇLARDNA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

  İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

  İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

  Android Uygulama için >>>> BURAYA

  Sağlık Bakanlığından Duyuru Geldi!

  Sözlü Sınav Yapılacak!

  İŞKUR tarafından gönderilecek Nihai listeye göre akanlık kura çekimi gerçekleştirecek.

  ura usulü ile belirlenen sınava alınacak adayların listeleri (asıl ve yedek aday listeleri ile önceliklilerin asıl ve yedek aday listeleri), ilgili İl Sağlık Müdürlüğüne gönderilecek olup taşra teşkilatına başvuru yapan adaylar başvuru belgelerini il sağlık müdürlüklerine, Bakanlık merkez teşkilatına başvuru yapan adaylar ise başvuru belgelerini Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Genel Evrak Birimine belirtilen tarihler arasında teslim edeceklerdir. Bakanlık merkez teşkilatı ve il sağlık müdürlükleri tarafından ilgili belge kontrolü yapılarak talep şartlarına uygun adaylar sınava alınacaktır. Bakanlıkça kura sonucu asıl olarak belirlenen adaylardan süresi içerisinde başvuru yapmayanlar veya süresi içerisinde başvuru yapıp da başvuru şartlarını taşımayanlar ile sınava katılmayanların yerine kura sonucu belirlenen yedek listenin ilk sırasındaki kişiden başlamak suretiyle sınava alınacaktır.

  Uygulanacak sınavın yöntemi; “Sözlü Sınav” olup ölçme ve değerlendirme ise adayların başvurdukları hizmet alanına ilişkin meslekî bilgi ve becerilerle yürütmekle yükümlü olacakları vazifelerdeki yetkinliklerini ölçmeye uygun olarak yapılacaktır.

  Sözlü sınavda tüm adaylar 100 (yüz) tam puan üzerinden değerlendirilecek olup adayların atanmaya esas başarı puanı ve başarı sıralaması bu puan üzerinden tespit edilecektir.

  Yazı kaynağı : www.isinolsa.com

  Sağlık Bakanlığı kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları belli oluyor

  Sağlık Bakanlığı kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları belli oluyor

  Sağlık Bakanlığı kura sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura sonuçları belli oluyor

  Sağlık Bakanlığı eski hükümlü/TMY statüsünde 1468 sürekli işçi alımı için kura sonuçları 12 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00'da noter huzurunda belli olmaya başladı. Sağlık Bakanlığı kura sonuçları YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak, aynı gün saat 17:00’den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden ilan edilecek.

  Sağlık Bakanlığının merkez ve taşra teşkilatında “temizlik görevlisi” olarak istihdam edilmek üzere 1468 eski hükümlü/TMY statüsünde sürekli işçi alımı gerçekleştirilecek. Adaylar başvuru işlemlerini 26-30 Aralık tarihleri arasında Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) “esube.iskur.gov.tr” adresinden tamamladı.

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

  Sağlık Bakanlığı işçi alımı kura çekimi işlemi, Türkiye Noterler Birliği çekiliş programı ile Noter huzurunda 12 Ocak 2023 tarihinde saat 10:00’da Bakanlığın Bilkent Yerleşkesinde gerçekleştirilecek.

  Kura çekilişine Bakanlığın Merkez Teşkilatı ile başlanacak olup, daha sonra illerin trafik koduna göre sıralı şekilde, her bir il ve meslek için ayrı ayrı yapılacak.

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURA ÇEKİMİ NASIL İZLENİR?

  Kura çekilişi Bakanlığımız YouTube kanalı üzerinden (https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi) canlı olarak yayınlanacağından, kuraya katılımcı alınmayacaktır.

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

  SAĞLIK BAKANLIĞI KURA SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

  Kura sonuçları aynı gün saat 17:00'den sonra https://iscisonuc.saglik.gov.tr internet adresinden ilan edilecektir.

  Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli hakkına sahip başvuran aday sayısı münhal kadro sayısının dört katını geçmediğinden, bu adaylar doğrudan sözlü sınava katılabileceklerdir.

  Sınava alınacak adayların listesi; İŞKUR'un gönderdiği ve talep şartlarına uyan öncelikli statüsü dışındaki başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle münhal kadronun dört katı asıl ve dört katı yedek aday noter huzurunda kura ile belirlenecektir.

  Sonuçlar açıklandığı andan itibaren yukarıda yer alan linkten sorgulama yapabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : www.sozcu.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap