Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sehit omer halisdemir anadolu imam hatip ankara

  1 ziyaretçi

  sehit omer halisdemir anadolu imam hatip ankara Ne90'dan bulabilirsiniz

  ANKARA / YENİMAHALLE - ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

  ANKARA / YENİMAHALLE - ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ

  24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

  ŞİİR YARIŞMASI BİRİNCİSİ ÖĞRENCİMİZE ÖDÜLÜNÜ BAKAN...

  DÖGM ERDEM PROGRAMI KAPSAMINDA KIRIKKALE'DEN ZİYARETÇİLERİMİZİ...

  UMRE KAYITLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

  DÖGM BAŞARILI ÖRNEKLER SERGİSİ

  Yazı kaynağı : sehitomerhalisdemirihl.meb.k12.tr

  Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yenimahalle nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yenimahalle nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Yenimahalle şehrinde Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna Toplu Taşıma

  Yenimahalle, Türkiye'deki Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: 21801 - İbrahim Karakoç Parkı; 21495 - İbrahim Karaçol Parkı; 20506 - Kosgeb; 20151 - Uzayçağı 1. Durak; 20571 - Sayha Konutları; Batı Merkezi.

  Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 216, 220-7, 240, 297-7 Metro: M1-M2-M3

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi için yol tarifi alın.

  Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Yenimahalle konumundaki kullanıcılar dahil 930 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Şehit Ömer Halisdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap