Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  seninde öğretmenler günün kutlu olsun komik

  1 ziyaretçi

  seninde öğretmenler günün kutlu olsun komik Ne90'dan bulabilirsiniz

  öğretmenler günün kutlu olsun. ben öğretmen değilim ki. ama kahpeligi senden öğrendik kanks dayı ikinci video, ilki... - Guldum.net - Caps arama motoru

  öğretmenler günün kutlu olsun. ben öğretmen değilim ki. ama kahpeligi senden öğrendik

  kanks dayı ikinci video, ilki https://t.co/sW8Zmp3ham https://t.co/QXUTmTcRCq

  Yazı kaynağı : guldum.net

  komik öğretmenler günü mesajları

  Mutlu Öğretmenler Günü, sevgili öğretmenim! Sıkıcı dersleri canlandırdın ve dersleri ilginç olmaya zorladın! Hayır, yardım edemeyiz ama dikkat edin!

  Sınıfımızın bir balık pazarı olmadığını her zaman hatırlattığınız için teşekkür ederiz. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgili öğretmenim. Uzun yaşasın!

  Sevgili öğretmenim, en yaramaz sınıfla uğraştığınız ve hala burada işinize devam ettiğiniz için bir zam hak ediyorsunuz! Seni bunun için seviyoruz! Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

  Ailem her zaman senin bir sihirbaz olduğunu düşünürdü. Çünkü senden başka kimse ödevimi bana yaptıramaz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

  Bana ev ödevlerinin biz yaşlandıkça kaybolmadığını, sadece daha zor ve daha uzun hale geldiğini fark ettirdin. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

  Hayal edebileceğimiz en büyük öğretmenin Öğretmenler Günü kutlu olsun! Size sürpriz bir hediye olarak bugün tüm sınıf ödevlerini getirdi!

  Sevgili Öğretmenim, Sizin de Öğretmenler Gününüz kutlu olsun! Bize her zaman cömert olmayı öğrettin, o halde bugünün derslerini atlayıp günü kutlamaya ne dersiniz?

  Bermuda Şeytan Üçgeni'nde ödevlerimizi kaybettiğimiz için bize zorluk çıkarmadığın için teşekkürler, bu yüzden çoğu zaman eksik kalıyor!

  Sevgili öğretmenim, gerçekte olduğumdan daha akıllı olduğuma inandığınız için çok teşekkür ederim - sayende buna hala inanıyorum! Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

  Okulda bir polisten daha çok korktuğumuz tek öğretmenimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Neşeli bir gününüz olsun!

  Onları asla geri alamayacağını bilmene rağmen bize her zaman okul malzemeleri verdiğin için sana şerefe; Bize olan sevginizi takdir ediyorum, öğretmenim!

  Mutlu Öğretmenler Günü, sevgili öğretmenim! Her zaman yaramazlıklarımıza katlandığınız ve bizi hak ettiğimiz tutuklamalardan kurtardığınız için teşekkür ederiz! Sen en iyisin!

  Bana ödev yapmamanın dünyadaki en büyük suç olduğuna inandıran en muhteşem öğretmenin öğretmenler günü kutlu olsun.

  Dikkatimizi size çekmek için çok uğraşan rock yıldızı olduğunuz ve ara sıra adınızın söylendiğini duyduğunuz için teşekkür ederiz!

  Seni çok rahatsız ederken bile arkamı kolladığın için teşekkür ederim! Çok teşekkür ederim öğretmenim! Sana karşı kalbimde büyük bir saygı ve sevgi biriktiriyorum.

  Yazı kaynağı : tr.happy10words.com

  24 Kasım öğretmenler günü kutlu olsun :) | Komik, Karikatür, Öğretmenler

  Öğretmenler Günü mesajları komik 24 Kasım yazıları

  Öğretmenler Günü mesajları komik 24 Kasım yazıları

  Bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü. Bilgi, birikim ve tecrübeleri ile her zaman yolumuza ışık tutan öğretmelerimizin günü. Bu anlamlı günde en güzel öğretmenler günü mesajlarını, resimli kısa ve öz 24 kasım mesajlarını ve Atatürk'ün sözlerini sizler için derledik.

  24 Kasım öğretmenler günü 2019 yılında pazar gününe denk geldi. Yolumuza yılmadan ışık tutan öğretmenlerimizin bu özel günü için en güzel öğretmenler günü mesajları, resimli 24 kasım mesajları ve Atatürk'ün öğretmenler ile ilgili en güzel sözleri derlemesi haberimizde.

  Ögretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur. Ögretmenler Günün Kutlu Olsun! - Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  - Bir Ulusun çağdaş ülkeler düzeyine erişebilmesi; Eğitim ve ögretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile ancak mümkün olabilir. Ögretmenler Günün Kutlu Olsun!

  - Dünyanın en degerli varlıkları olan siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun!

  - Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren sizlere çok borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. - Siz Ögretmenler "sevgi Elcileri" Siniz. Sınıfta yasama sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları arasında demokratliğin Simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

  - Sen bahçemde tek gül, kalbimde tek cansın. Sen sevdiren öğretensin öğretmenler gününüz kutlu olsun canım öğretmenim. - Dünyanın en kutsal vazifesini yapan tüm öğretmenlerimin öğretmenler gününü canı gönülden kutlar ellerinden öperim.

  - Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutlulukl diler, ellerinizden öperim. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun -Biricik öğretmenim canım öğretmenim iyiki varsın iyiki benimlesin. Sağol varol öğretmenler günün kutlu olsun.

  -Tüm bildiklerini bize öğrettin, millete faydalı bireyler ettin, kalemi kılıçtan çok keskinlettin, çareler ürettin sen öğretmenim. Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

  -Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Ögretmenler Gününüz kutlu olsun! -Okumayı yazmayı hızlı düzgün saymayı her an dürüst olmayı sen öğrettin öğretmenim…

  -Sevgiyle, bilgiyle yoğurdun bizi, bu azimle aştık cahillik denizini, barışın güvercini, doğruluk hazinesi, inan ki sensin, can öğretmenim…

  -Öğretmenim, bu mutlu ve özel gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim

  -Canım öğretmenim, bu özel gününüzde sizlere sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim.

  Yazı kaynağı : www.internethaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap