Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  seren serengil söylemezsem olmaz programından neden ayrıldı

  1 ziyaretçi

  seren serengil söylemezsem olmaz programından neden ayrıldı Ne90'dan bulabilirsiniz

  Seren Serengil'den açıklama geldi: Söylemezsem Olmaz'dan neden ayrıldı?

  Seren Serengil'den açıklama geldi: Söylemezsem Olmaz'dan neden ayrıldı?

  Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Seren Serengil, canlı yayında rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı ve şuurunun bulanık olduğu öğrenilmişti. Sağlık durumu merak konusu olan Seren Serengil günler sonra açıklama yaptı.

  NEDEN AYRILDI?

  Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan ünlü isim, "Uzun zamandır süregelen birtakım olaylarla birlikte her sabah Beyaz TV'de yorumculuğunu yapmakta olduğum 'Söylemezsem Olmaz' isimli programdan bu sabah itibarıyla tüm yasal haklarımı saklı tutarak ayrılmış bulunmaktayım. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından uğradığım sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarının, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım" dedi.

  "OLANLARA TAHAMMÜLÜM KALMADI"

  "Kanal yönetimine, daha önce programda kalmam konusunda ısrarcı olan ve ayrılma kararımdan beni vazgeçiren, kendisine duyduğum saygı, bazı şeylerin değişeceğine duyduğum güven ve kendisinin hatırı için bir süre daha bu duruma katlandığım kanal sahibimiz Sayın Osman Gökçek'e ve siz değerli seyircilerime teşekkür ediyorum" diyen Serengil, "Her şeye , tüm mobbing ve baskılara rağmen bütün özverim, iyi niyetim ve anlayışımla devam ettiğim programda, uzun zamandır Beyaz TV dışında başkaca bir çalışma hayatı olmamış kişileri, yapımcıyı ve diğer arkadaşlarımı da düşünerek bundan sonra başka bir yerde iş bulma imkanlarının piyasa koşulları gereği zor olduğunu bildiğimden kimsenin kazancıyla, çalışma hayatıyla ve en önemlisi de ekmeğiyle oynamak gibi bir düşüncem olamayacağından bugüne kadar birçok farklı projede yer almış birisi olarak tarafımın böyle endişeleri bulunmadığından hiç kimseyi bir tercih yapmaya zorlamaksızın sulhen çözüm üretmek için çok çabalamış olsam da katlanmak zorunda kaldığım, her gün dozu daha da artan ve son aşamada şahsıma, aileme yapılan hakaretler ve kişilik haklarıma yapılan ihlaller ile tüm bunlara yapım ekibi tarafından da göz yumulması sebebiyle daha fazla olanlara tahammülüm kalmadığından aynı zamanda bu durumdan sağlığımın da kötü yönde etkilenlenmesi üzerine programdan ayrıldığımı beni seven, soran, hatır bilen tüm değerli seyircilerim ve takipçilerim ile paylaşırım" ifadelerini kullandı.

  Seren Serengil, sözlerini "En yakın zamanda sizin de beni görmek isteyeceğiniz, iş, emek ve enerjimi hak eden, saygı koşullarının korunduğu, vizyonuma uygun farklı projelerde görüşmek üzere. Şimdilik sizden kısa bir müsaade istiyorum. Anlayışınız ve desteğinin için teşekkür ederim" diye noktaladı.

  Yazı kaynağı : www.ntv.com.tr

  Seren Serengil neden yok? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz'da neden yok? Söylemezsem Olmaz bitti mi? Seren Serengil programdan ayrıldı mı?

  Seren Serengil neden yok? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz'da neden yok? Söylemezsem Olmaz bitti mi? Seren Serengil programdan ayrıldı mı?

  Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan neden ayrıldı? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan ayrıldı mı?

  Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan neden ayrıldı? Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’dan ayrıldı mı?

  SEREN SERENGİL SÖYLEMEZSEM OLMAZ'DAN AYRILDI MI?

  'DAHA FAZLA TAHAMMÜLÜM KALMADI'

  Sosyal medya hesabından ayrılık açıklaması yapan Serengil, olanlara daha fazla tahammülü kalmadığını söyledi. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing sebebiyle kişilik haklarının, kamuoyu önündeki itibarının, isminin marka değerinin ve izleyicinin gözündeki varlığının zarar görmemesi için ayrılık kararı aldığını belirten Seren Serengil, ''Uzun zamandır süregelen birtakım olaylarla birlikte her sabah Beyaz TV2de yorumculuk yapmakta olduğum Söylemezsem Olmaz isimli programdan bu sabah itibariyle tüm yasal haklarımı saklı tutarak ayrılmış bulunmaktayım.' dedi.

  SEREN SERENGİL SÖYLEMEZSEM OLMAZ'DAN AYRILDI

  Uzun bir süredir Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının yorumcuları arasında olan Seren Serengil'in programdan kovulduğuna dair iddialar gündemden düşmezken son iki gündür programa çıkmayan ünlü ismin akıbeti merak konusu olmuştu. Herkes ünlü sunucunun Söylemezsem Olmaz programına ne zaman geri döneceğini merak ederken Seren Serengil'den konuyla ilgili şok eden bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından ayrılığı duyuran Serengil, mobbinge uğradığını iddia etti ve programdan ayrıldığını açıkladı.

  Yazı kaynağı : www.sabah.com.tr

  Seren Serengil neden yok, ayrıldı mı? 12 Ocak 2023 Söylemezsem Olmaz'da Seren Serengil kararı!

  Seren Serengil programdan ayrıldı mı, neden yok? Ünlü sunucudan ortalığı karıştıracak açıklama!

  Seren Serengil programdan ayrıldı mı, neden yok? Ünlü sunucudan ortalığı karıştıracak açıklama!

  SEREN SERENGİL NEDEN YOK?

  Ünlü sunucu sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı ve programdan ayrıldığını söyledi:

  "Uzun zamandır süregelen birtakım olaylarla birlikte her sabah Beyaz TV'de yorumculuğunu yapmakta olduğum 'Söylemezsem Olmaz' isimli programdan bu sabah itibarıyla tüm yasal haklarımı saklı tutarak ayrılmış bulunmaktayım. Programdaki diğer yorumcular ve yapımcı tarafından uğradığım sözlü, psikolojik şiddet ve mobbing nedeniyle kişilik haklarının, kamuoyu önündeki itibarımın, ismimin marka değerinin ve siz sayın izleyicilerimin gözündeki varlığımın zarar görmemesi adına bu kararı almış bulunmaktayım"

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap