Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sivas diyarbakır arası kaç km

  1 ziyaretçi

  sivas diyarbakır arası kaç km Ne90'dan bulabilirsiniz

  Diyarbakır Sivas Otobüs Bileti

  Diyarbakır Sivas Otobüs Bileti

  Diyarbakır Sivas Arası

  Diyarbakır Sivas Online Otobüs Bileti
  Diyarbakır Sivas otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

  Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
  Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

  Arama motorumuz üzerinden Diyarbakır Sivas güzergahı için arama yapın, Diyarbakır - Sivas arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

  Diyarbakır ve Sivas Şehirlerinde Ulaşım
  Diyarbakır ve Sivas şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Diyarbakır Sivas seyahatinize başlamadan önce, Diyarbakır ve Sivas hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

  Neden NeredenNereye.com?
  NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

  İyi Yolculuklar Dileriz...

  Yazı kaynağı : www.neredennereye.com

  Diyarbakır Sivas Arası Kaç Km? Kaç Saat? Yol Tarifi

  Sivas Diyarbakır Arası Kaç Km? Kaç Saat? Yol Tarifi

  Diyarbakır - Sivas arası kaç km? 474 Km

  Kaç km? 474 Km

  Kaç saat? 5 saat 58 dakika

  Yazı kaynağı : www.illerarasimesafe.com

  SİVAS ile DİYARBAKIR arası kaç km?

  Sivas Diyarbakır arası kaç km - Sivas Diyarbakır arası kaç saat -

  Sivas Diyarbakır arası kaç km - Sivas Diyarbakır arası kaç saat -

  Diyarbakır ile Sivas İli Hakkında Genel Bilgiler

  Diyarbakır ili;

  Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan Diyarbakır ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip altıncı şehridir. Diyarbakır ili yüzölçümü yaklaşık 15,272 km2’dir. Diyarbakır ilinin coğrafi konumu ise 38.066°K 40.2715°D GPS koordinatlarıdır.

  Sivas ili;

  İç Anadolu bölgesinde yer alan Sivas ili, Türkiye’nin en fazla nüfusa sahip yirminci şehridir. Sivas ili yüzölçümü yaklaşık 3,488 km2’dir. Sivas ilinin coğrafi konumu ise 35°50’ ve 38°14’ doğu, 38°42’ ve 40°16’ kuzey GPS koordinatlarıdır.

  Diyarbakır Sivas Arası Kaç KM

  Diyarbakır Sivas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 km’dir. Diyarbakır Sivas arası mesafe havayolu ile yaklaşık 344 km’dir.

  Diyarbakır Sivas Arası Kaç Saat

  Diyarbakır Sivas arası kaç saat; Diyarbakır Sivas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 kilometre olup ortalama hızı 90km/saat olan bir araçla yaklaşık 5 saat 30 dakika sürmektedir. Diyarbakır Sivas arası mesafe otobüs ile yaklaşık 7 saat sürmektedir. Diyarbakır Sivas arası mesafe havayolu (uçak) ile yaklaşık 344 kilometre olup havayoluyla yaklaşık 1 saat sürmektedir.

  Özel araç ile;

  5 saat 30 dakika

  Otobüs ile;

  7 saat

  Uçak ile;

  1 saat

  Diyarbakır Sivas Arası Ne Kadar Yakıt Gider

  Diyarbakır Sivas arası mesafe karayolu ile yaklaşık 474 kilometre olup

  Dizel bir araç bu mesafede yaklaşık 27 litre (100 km de 5,5 litre dizel yakıt yakan araç için hesaplanmıştır)

  Benzinli bir araç ise yaklaşık 38 litre(100 km de 8 litre benzin yakıt yakan araç için hesaplanmıştır) yakıt tüketir.

  Diyarbakır Sivas Arası Kaç KM ve Yol Tarifi

  Diyarbakır Sivas arası yol tarifi için tıklayınız.

  Bulunduğunuz konumdan Diyarbakır’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Diyarbakır’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Bulunduğunuz konumdan Sivas’a yol tarifi oluşturmak için tıklayınız.

  Harita sayesinde konuma tıklayıp yol tarifi butonuna tekrar tıkladığınızda bulunduğunuz konumdan veya seçeceğiniz başka bir konumdan Sivas’a yol güzergahı oluşturabilirsiniz. 

  Ülkemizdeki tüm şehirlerin; Arası kaç km, arası kaç saat sürer, yol tarifi, ilçeleri-mahalleleri, posta kodu, plaka kodu, alan kodu vb. tüm bilgilere www.sehirsorgula.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

  Yazı kaynağı : sehirsorgula.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap