Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  sleepy reklamında nil karaibrahimgil ne diyor

  1 ziyaretçi

  sleepy reklamında nil karaibrahimgil ne diyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  Sleepy'nin Yeni Marka Yüzü: Nil Karaibrahimgil | Marketing Türkiye

  Sleepy'nin Yeni Marka Yüzü: Nil Karaibrahimgil | Marketing Türkiye

  Yenilikçi tarzı ve tavrıyla ayrışarak yıllardır milyonlarca müzik severin gönlüne taht kuran ünlü yorumcu, besteci ve söz yazarı Nil Karaibrahimgil, Sleepy Natural kadın pedinin yeni marka yüzü oldu.

  Bu iş birliği sonucunda ortaya çıkan reklam filminde, kadınların süreç içerisinde fikirlerinde, tercihlerinde ya da dış görünüşlerinde yaşadıkları değişim heyecanı yansıtılıyor. Bir müzik klibi tarzında olan reklam filminde sanatçı, kendi bestelediği özgün reklam müziği eşliğinde farklı karakterleri canlandırarak değişimin ve yenilenmenin getirdiği mutluluğu yansıtırken, “değişirken ben, hep yanımda kal” diyor…

  Reklam Künyesi

  Reklamveren: Eruslu Sağlık
  Marka: Sleepy Natural
  Ajans: İlancılık
  Reklamveren Sorumlusu: Bilge Yavuz Gürlesin
  Müşteri İlişkileri Sorumlusu: Atılay Bingöl
  Kreatif Direktör: Mithat Çalışkan
  Kreatif Ekip: Özlem Bingöl, Yılmaz Şahin, Duygu Yücel Akpınar, Hakan Şahin, Mithat Ergin
  Yönetmen: Serdar Erener
  Yapımevi: Ter Film
  Post Prodüksiyon: Sinefekt
  Müzik: Nil Karaibrahimgil

  Yazı kaynağı : www.marketingturkiye.com.tr

  Sleepy Black Reklamı - Şık mı? | Reklam Dedektifi

  Sleepy Black Reklamı - Şık mı? | Reklam Dedektifi

  Merhabalar. Sleepy Black reklamı ile buradayım. Gecikmeli olsa da. Daha önce de sayfamda yer alan bir marka (yazım buarada). Bakalım.

  Nil Karaibrahimgil kimdir?

  Sleepy Black Reklamı: Genel Bakış

  Sleepy Reklam 2022 Yorumlar

  Öncelikle şununla başlayalım. Ben kadınlara özel, özgü ve doğal olarak da pek istenmeyen bir duruma ilişkin ürünün neden şık olması gerektiğini ve trendy anlamadım. Bu özel dönemler ağrılı, hijyenden uzak ve başkaları tarafından bilinmemesi istenen dönemler. Şık olsam ne alaka?

  Hadi bunu geçtim siyah olması ne işe yarar ki? Beyaz kıyafetlerle mesela kullanamazsın. Siyah kıyafetlerle zaten ne renk olduğu dert değil. Bunu da anlamadım. Uzun lafın kısası anlam veremediğim bir reklam. Son olarak da sunum da garip. Tamam dans ediyorlar rahat yani bunu anlatmaya çalışmışsınız da disco ball ve o kostüm ve dans kareografisi ne alaka? Baştan aşağıya zor bir reklam olmuş ve çekici mi derseniz maalesef değil. Tam tersine.

  mesaj net mi? hayır çünkü ne dediği bile anlaşılmıyor Nil hanımın

  rakiplerden farkı? ilk kez bir firma bu tür bir ürünün şık ve trendy olmasına odaklanıyor.

  Tüketiciye fayda? Bilemedim sanırım kadınlar söyler.

  Gözden Kaçmayan Güzellikler

  10 üzerinden 3.

  Bulaşıcılık Analizi

  Firması 1 ay önce Youtube kanalına yüklemiş. 2.7 milyon izlenme. Bakalım:

  Peki nasıl oluyor da bu analizin tam tersi bir sonuç ortaya çıkıyor? Çok yüksek bulaşıcılık seviyesine ulaşmış. Öncelikle ünlü etkisini katmak gerek. Nil hanım yani. Sonra da tecrübem bana şunu işaret ediyor: Güçlü marka yeni ürün. Yani bulaşıcılık analizini güncellemem gerek sanırım. 2023 reklamlarında bu iki faktörü de ekleyelim derim.

  Sleepy Black Reklamı Aman Dikkat

  TİCARİ REKLAM VE HAKSIZ TİCARİ UYGULAMALAR YÖNETMELİĞİ – T.C.Ticaret Bakanlığı

  Teşekkürler. Görüşürüz.

  Yazı kaynağı : www.reklamdedektifi.com

  Sleepy Natural'in yeni marka yüzü "Nil Karaibrahimgil" | Campaign Türkiye

  Sleepy Natural'in yeni marka yüzü

  Yenilikçi tarzı ve tavrıyla ayrışarak yıllardır milyonlarca müzik severin gönlüne taht kuran ünlü yorumcu, besteci ve söz yazarı Nil Karaibrahimgil, Türkiye’nin hijyenik ürünler alanındaki yenilikçi markası Sleepy’nin marka yüzü oldu.

  Bu iş birliği sonucunda ortaya çıkan reklam filminde, kadınların süreç içerisinde fikirlerinde, tercihlerinde ya da dış görünüşlerinde yaşadıkları değişim heyecanı yansıtılıyor. Bir müzik klibi tarzında olan reklam filminde sanatçı, kendi bestelediği özgün reklam müziği eşliğinde farklı karakterleri canlandırarak değişimin ve yenilenmenin getirdiği mutluluğu yansıtıyor.

  Saf suyla dokuma, doğal bambu, organik pamuk gibi ürün içerikleriyle sektöründe fark yaratan ve kısa sürede milyonlarca kadının tercihi haline gelen yeni Sleepy Natural kadın pedi, sevilen sanatçı Nil Karaibrahimgil ile gerçekleştirdiği reklam kampanyasıyla, yenilenmenin verdiği yaşam enerjisine inanan tüm kadınları değişime davet ediyor.

  Yazı kaynağı : www.campaigntr.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap