Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  spotify discordda gözükmüyor

  1 ziyaretçi

  spotify discordda gözükmüyor Ne90'dan bulabilirsiniz

  Spotify'ın Discord'da Görünmemesini Düzeltmenin 4 Yolu 🎮

  Spotify'ın Discord'da Görünmemesini Düzeltmenin 4 Yolu 🎮

  Spotify'ın Discord'da Görünmemesini Düzeltmenin 4 Yolu (09.22.22)

  Spotify, dünyadaki en popüler müzik akışı hizmetlerinden biridir. Spotify aracılığıyla, kullanıcıların sayısız şarkı ve müzik dinlemelerine izin verilir. Kendi şarkı kitaplıklarını oluşturabilir ve bunları diğer kullanıcılarla paylaşabilirler.

  Dahası, kullanıcıların dinledikleri şarkı türüne göre sık sık öneriler almasıdır. Daha sonra bunları favorilerinize ekleyebilir ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca kullanıcısı var. Ancak Spotify her bölgede bulunmayabilir.

  Popüler Uyuşmazlık Dersleri

  Bu pek bir şey yapmasa da yine de buna değer. deniyor. Hem Spotify'ı hem de Discord'u tekrar yüklemeyi denemenizi öneririz. Ayrıca hesaplarınızdan çıkış yapıp tekrar oturum açmayı deneyin.

  Bu, Discord'un kullanıcı durumunu düzgün göstermemesine neden olabilecek gereksiz hataları ortadan kaldırmalıdır. Her iki durumda da, sorununuzun gerçekten garantili bir çözümü yoktur, ancak denemekten zarar gelmez. Hiçbir şey yapmazsa, bir sonraki adıma geçin.

  Büyük ihtimalle bağlanmamışsınızdır. Spotify hesabına itiraz et. Eğer yapmadıysanız, o zaman yapmanız gerekecektir. Sol alt köşede bulunan dişli çark simgesini tıklayarak Discord ayarlarına gitmeniz yeterlidir.

  Artık bir dizi ayar göreceksiniz. Bağlantılar'a gidin. Spotify'ı hesabınıza bağlamadıysanız, hesapları birbirine bağlama seçeneğini görmelisiniz. Spotify'ı seçin ve hesabınıza giriş yapın. Hesapları zaten bağladıysanız, bu hesapları kaldırıp yeniden bağlamanızı öneririz.

  Bu, düzeltmeye yardımcı oldu birçok kullanıcı için sorun. Basit bir deyişle, yapmaları gereken Spotify hesaplarını Discord Connection ayarlarından kaldırmaktı. Ardından hem Discord'dan hem de Spotify'dan çıkış yapmak zorunda kaldılar. Şimdi, tarayıcınızın tüm önbelleğini ve şifrelerini temizleyerek devam edin.

  Hem Discord'u hem de Spotify'ı yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun. Bu hesapların her ikisine de giriş yapın. Şimdi, bir kez daha Bağlantı ayarlarına giderek Spotify'ı Discord'a tekrar bağlayın. Bu işlem için tarayıcınızda Discord'u kullanmayı denemenizi öneririz.

  Kullanıcıların çoğu devre dışı bırakmayı sever. onların durumu. Çeşitli nedenlerle, o anda oynadıkları programın veya oyunun durumunu devre dışı bırakabilirler. Ayrıca, durumlarını çevrimdışı veya benzeri bir şeye ayarlayan oyuncular, uygun durumu göstermezler.

  Önce Discord ayarlarına gidin ve durum gösterme ayarlarının etkin olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca Discord'un Spotify'ı algıladığından emin olun. Bazen bir yazılımı veya oyunu durumunuz olarak göstermeden önce manuel olarak algılamanız gerekebilir. Son olarak, durumunuzun çevrimiçi olarak ayarlandığından emin olun.

  Son Söz

  Bunlar, Spotify'ın Discord'da görünmemesini düzeltmenin en kolay 4 yolu. Bu adımların her birini uyguladığınızdan emin olun. Makalenin sonuna geldiğinizde, sorunu kolayca giderebilir ve kalıcı olarak çözebilirsiniz.

  Yazı kaynağı : tr.purelysandy.com

  Spotify Discord'da Durumunuz Olarak Gösterilmediğinde Nasıl Düzeltilir - Geek Geeky

  Spotify Discord'da Durumunuz Olarak Gösterilmediğinde Nasıl Düzeltilir - Geek Geeky

  Spotify ve Discord hesabınızı bağlamak, kanal arkadaşlarınızın akış sırasında hangi müzikten keyif aldığınızı görmelerini sağlar. Oyun stratejilerini tartışırken en sevdiğiniz müzikal reçelleri sizinle birlikte dinleme seçeneğine sahipler. Ancak, Discord’un bir Listening to Spotify iki hesap birbirine bağlı olsa bile durum. Bu genellikle Spotify parolasının değiştirilmesinden veya Discord’daki oyunun çalışma durumuyla çakışmasından kaynaklanır. Bu makalede, mobil cihazlarda ve PC’lerde bu sorunu çözmek için iki yaygın düzeltmeden bahsedeceğiz.

  Spotify, Android’de Discord’da Gösterilmiyor

  Android cihazınızda Discord aracılığıyla Spotify durumunuzu görmüyorsanız, mobil uygulamada değil masaüstünüzde Spotify kullanırken durumun yalnızca Discord’da gösterileceğini unutmayın.

  Bağlantıyı Yenilemeyi Deneyin

  Spotify şifrenizi yakın zamanda değiştirdiyseniz, bu değişiklik iki hesap arasındaki bağlantıyı bozmuş olabilir. Ancak, değiştirmemiş olsanız bile, yine de Discord’daki hesapların bağlantısını kaldırıp yeniden bağlamayı deneyin. Birçok kullanıcı bunu yaparak sorunu çözdüğünü bildirdi. Android cihazınızda Spotify ve Discord arasındaki bağlantıyı nasıl yenileyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  Discord Oyun Durumunu Devre Dışı Bırakmayı Deneyin

  Bu olabilir Display currently running game as a status message Discord’da Spotify durumuyla çelişiyor. Ayarı devre dışı bırakmak için şu adımları izleyin:

  Spotify, iPhone’da Discord’da Gösterilmiyor

  bu Listening to Spotify durum, Spotify’ı bir bilgisayardan kullanıyorsanız yalnızca iPhone’unuz aracılığıyla Discord’da gösterilecektir.

  Bağlantıyı Yenilemeyi Deneyin

  Spotify şifrenizi yakın zamanda değiştirdiniz mi? Bu durumda, hesaplar artık entegre olmayabilir. Ancak kullanıcılar, Discord’daki hesapların bağlantısını kesmenin ve yeniden bağlamanın sorunu çözebileceğini bildirdi. Bağlantıyı yenilemek için şu adımları izleyin:

  Discord Oyun Durumunu Devre Dışı Bırakmayı Deneyin

  bu Display currently running game as a status message Discord’da Spotify durumuyla çakışıyor olabilir. Discord’daki ayarı devre dışı bırakmak için bu adımları izleyin.

  Spotify, iPad’de Discord’da Gösterilmiyor

  bu Listening to Spotify durum yalnızca Spotify’a mobil uygulamadan değil, bir masaüstü bilgisayardan eriştiğinizde Discord’da gösterilecektir.

  Bağlantıyı Yenilemeyi Deneyin

  Spotify hesap şifrenizi yakın zamanda güncellediyseniz, bu hesaplar arasındaki bağlantıyı etkilemiş olabilir. Parolanızı değiştirmemiş olsanız bile, yine de hesapları yeniden bağlamayı deneyin. Bunun sorunu çözdüğü biliniyor. Spotify ve Discord entegrasyonunun bağlantısını nasıl kaldıracağınız ve ardından yeniden nasıl bağlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  Discord Oyun Durumunu Devre Dışı Bırakmayı Deneyin

  Eğer Display currently running game as a status message Discord’da etkinleştirildiyse, Spotify durumuyla çakışıyor olabilir. Ayarı devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları kullanın:

  Spotify Bilgisayarda Discord’da Görünmüyor

  bu Listening to Spotify profil durumu, yalnızca bilgisayarınızdan Spotify müziği dinlerken Discord’da görüntülenecektir.

  Bağlantıyı Yenilemeyi Deneyin

  Spotify hesap şifrenizi yakın zamanda değiştirdiniz mi? Bu, hesaplar arasındaki bağlantıyı etkileyebileceği için önemli olabilir. Yapmamış olsanız bile, bazen sorunu çözdüğü bilindiğinden, bağlantıyı yine de yenilemeye çalışmanın bir zararı yoktur. Spotify’ı Discord ile yeniden entegre etmek için bilgisayarınızdan şu adımları izleyin:

  Discord Oyun Durumunu Devre Dışı Bırakmayı Deneyin

  Eğer Display currently running game as a status message Discord etkinse, Spotify durumuyla çakışıyor olabilir. Ayarı devre dışı bırakmak için PC’nizde şu adımları izleyin:

  Discord’da Spotify Dinlemek

  Spotify hesabınız Discord’a bağlandığında, Discord durumunuz gösterilir Listening to Spotify Spotify’a masaüstünden eriştiğin zaman. Bu harika özellik, oyun oynarken veya arkadaşlarınızla sohbet ederken en sevdiğiniz parçaların arka planda çalması için harika.

  Ancak, Spotify durumunun Discord’da görünmediği zamanlar vardır. Tipik nedenler arasında Spotify durumunun Discord’un oyun durumuyla çakışması veya hesaplar arasındaki entegrasyonun bozulması sayılabilir. Her iki olası neden, sırasıyla Discord’un oyun durumunu devre dışı bırakarak ve hesapları yeniden bağlayarak kolayca düzeltilebilir.

  Discord’dayken ne tür müzik dinlemeyi seversin? Belirli etkinlikler için belirli türler dinliyor musunuz? Bize yorum kısmında anlatın.

  Yazı kaynağı : geekgeeky.com

  Discord ve Spotify

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap