Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  star wars squadrons sistem gereksinimleri

  1 ziyaretçi

  star wars squadrons sistem gereksinimleri Ne90'dan bulabilirsiniz

  STAR WARS™: Squadrons Steam'de

  Star Wars: Squadrons Sistem Gereksinimleri Açıklandı

  Star Wars: Squadrons Sistem Gereksinimleri Açıklandı

  Lucasfilm ve EA, sanal gerçeklik (VR) destekli çok oyunculu uzay savaşı oyunu Star Wars: Squadrons'u kısa süre önce duyurmuştu. Motive Studios tarafından geliştirilen oyun, birinci şahıs perspektifte stratejik çok oyunculu gemi savaşlarının yanı sıra derin bir hikaye deneyimi de vadediyor.

  Star Wars: Squadrons, 2 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye gelecek. Uzayda pilotluk becerilerinizi sergileyerek düşmanarla it dalaşına girebileceğiniz oyunu, tercihinize göre VR ile birlikte de deneyimleyebileceksiniz. Bu sayede, Star Wars evreninde pilot olmanın ne anlama geldiğini sanal gerçeklikle daha derinlemesine hissedebileceksiniz.

  Star Wars: Squadrons birinci şahıs 'gemi savaşı' deneyimi sunacak

  Star Wars: Squadrons'un hikayesi, Galaktik İmparatorluğun son günlerinde geçiyor ve Star Wars: Return of the Jedi filminden sonraki olaylarla Yeni Cumhuriyet'in yükselişini konu alıyor. Direniş pilotu olarak oynayacağımız hikayede birincil şahıs açısından Asi Güçleri'ne ait olan X-Wing uzay gemilerini kullanacağız. Tüm bunların yanı sıra çok oyunculu savaşlar ve devasa filo savaşları da olacak.

  Star Wars: Squadrons, derin özelleştirme seçeneklerine ve sürükleyici oyun modlarına sahip olacak. Oyunda hem Yeni Cumhuriyet hem de İmparatorluk filolarının kokpitlerine adım atarak pilotluk hünerlerinizi sergileyeceksiniz. Düşman amiral gemisi yıkmak ve birinci şahıs çok oyunculu savaşı hissetmek için stratejik 5v5 çok oyunculu uzay savaşlarına katılacak ve Dogfights modunda mümkün olduğunca çok rakibi yenmeye çalışacaksınız.

  Star Wars: Squadrons, 279 TL'lik fiyatıyla Steam'de ön siparişe açıldı. Oyunu şimdiden satın alanlar New Republic Recruit ve Imperial Ace kozmetiklerini hediye olarak alabilecekler. Ayrıca EA, VR destekli yeni Star Wars oyunun sistem gereksinimlerini de açıkladı.

  Star Wars: Squadrons sistem gereksinimleri

  Minimum

  Önerilen / Minimum (VR)

  Önerilen (VR)

  Yazı kaynağı : www.webtekno.com

  STAR WARS: Squadrons, Epic Games'te 1 Aralık tarihine kadar ücretsiz oldu!

  Star Wars Squadrons Sistem Gereksinimleri (PC)

  Star Wars: Squadrons

  Star Wars: Squadrons

  Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

  Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

  Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

  Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

  Yazı kaynağı : www.merlininkazani.com

  Star Wars: Squadrons Sistem Gereksinimleri Açıklandı

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap