Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  survivor taner intiharı son dakika

  1 ziyaretçi

  survivor taner intiharı son dakika Ne90'dan bulabilirsiniz

  'Survivor Taner Tolga Tarlacı cezaevinde intihara kalkıştı' iddiası!

  'Survivor Taner Tolga Tarlacı cezaevinde intihara kalkıştı' iddiası!

  2011 yılında katıldığı 'Survivor Ünlüler Gönüllüler'de farklı kişiliği ile kısa sürede adını geniş kitlelere duyuran Taner Tolga Tarlacı, yarışma sonrası 'Taner Firar'da programını da sunmuştu. Türkiye'de işlediği suçlardan dolayı Güney Kıbrıs'a kaçan Taner'in, burada da gasp suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildiği ortaya çıkmıştı.

  BİLEKLERİNİ KESTİ!

  Onur Akay'ın iddiasına göre, Survivor'ın eski yıldızı, cezaevinde intihar girişiminde bulundu ve son anda gardiyanlar tarafından kurtarıldı. Bileklerini kestiği Rum gardiyanlar tarafından fark edilen Tarlacı'ya, ilk müdahaleyi cezaevi doktoru yaptı. İki gün müşahede altında tutulan Tarlacı, daha sonra tekrar koğuşuna geçti.

  Uzun süredir ortalıkta gözükmeyen Taner Tolga Tarlacı'nın, Haziran 2022'de kesici aletle gasp etme suçu sebebiyle cezaevine girdiği ortaya çıkmıştı. Kendisine '3T' lakabını takan Tarlacı, kelepçeli fotoğrafı ile gündeme gelmişti.

  TANER TOLGA TARLACI KİMDİR?

  2 Eylül 1984 tarihinde Hamburg’da dünyaya gelen Taner Tolga Tarlacı, sekiz yaşına kadar Almanya’da eğitim aldıktan sonra ailesi ile Mersin’e taşındı. Aslen Kayserili olan, 2005'te Güney Kıbrıs’a yerleşen Taner, Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunudur. 2010'da katrıldığı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye birinci turda veda eden Tarlacı, 2011'de mücadele ettiği Survivor'ı ise üçüncü olarak tamamladı.

  Yazı kaynağı : www.milliyet.com.tr

  Survivor Taner Tolga Tarlacı intihar etti! Cezaevine girmişti

  Survivor Taner Tolga Tarlacı intihar etti! Cezaevine girmişti

  Survivor yarışmasında ilginç hareketleriyle adından sıkça söz ettiren Taner Tolga Tarlacı, yarışma sonrasında Acun Ilıcalı ile tartışmaya girmişti. Ilıcalı'nın gözde yarışmacıları arasında yer alan Tarlacı'nın Ilıcalı'ya küfür etmesinden sonra hakkında dava açılmıştı. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Tarlacı'nın cezaevinde olduğu ortaya çıktı. Ünlü yarışmacı hakkında intihar iddiası da yayınlandı.

  whatsapp-image-2022-10-18-at-12-50-07.jpeg

  SURVİVOR TANER CEZAEVİNE GİRDİ

  Paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Taner Tolga Tarlacı, uzun süredir paylaşım yapmıyordu. Barış Durak'ın haberine göre; Survivor yarışmasıyla adını duyuran Taner Tolga Tarlacı'nın Güney Kıbrıs Rum kesiminde cezaevinde olduğu öğrenildi. Kesici aletle gasp suçundan cezaevine giren Tarlacı'nın cezaevinde intihara kalkıştığı ortaya çıktı.

  maxresdefault-1.jpg

  İNTİHARA KALKIŞTI

  İddialara göre; Tarlacı, cezaevinde bileklerini keserek intihara kalkıştı.

  x1080.jpg

  Gardiyanların durumu far etmesinden sonra doktor müdahalesi ile kurtarılan Tarlacı'nın sağlık durumu hakkında henüz bilgi yok. Eski Survivor yarışmasının şu an müşehade altında olduğu öğrenildi

  Yazı kaynağı : www.karar.com

  Taner Tolga Tarlacı intihara kalkıştı

  Acun Ilıcalı’ya küfürler etmişti intihara kalkıştı! Survivor Taner Tolga Tarlacı bileklerini kesti! İntihara kalkışan Taner Tolga Tarlacı... - Galeri - Takvim

  Taner Tolga Tarlacı cezaevinde intihar mı etti? İşte son durum...

  Taner Tolga Tarlacı cezaevinde intihar mı etti? İşte son durum...

  Taner Tolga Tarlacı neden cezaevine girdi, öldü mü, neden kaçtı? Survivor Taner intihar mı etti? Survivor Taner Tolga Tarlacı neden Kıbrıs'a kaçtı, neden hapis cezası aldı, neyle suçlanıyor, söyledikleri doğru mu? Bu sorular son günlerde gündem oldu.

  TV8'de ekranlara gelen Survivor programına yarışmacı olarak katılan Taner'in yüzerek Kıbrıs'a kaçtığı iddia edildi.

  YÜZEREK KAÇTIĞINI İDDİA ETTİ

  Öne sürülene göre Tarlacı hakkında kesinleşmiş hapis cezası olduğu için yüzerek Kıbrıs adasına kaçtı.

  Kendisi tarafından paylaşılan mesajda alaycı bir dille kaçtığını söyledi; fakat gerçekte kaçıp kaçmadığı ise kesin değil.

  "ÇOK ŞANSLIYIM KÖPEKBALIĞI ÖNÜMDEN GEÇTİ"

  Survivor yarışmasıyla tanınan Taner, aldığı 13 sene hapis cezasının sonrasında yüzerek Kıbrıs'a kaçtığını iddia etti. Konu hakkında açıklamalar yapan Taner, "4 günde yüzerek geldim, çok şanslıyım köpek balığı önümden geçti" dedi.

  Seneler önce katıldığı Survivor'da yaptığı hareketlerle ünlü olan Taner Tolga Tarlacı, hakkında kesinleşmiş 13 sene hapis cezasının sonrasında yüzerek Kıbrıs'a kaçtığını söyledi. Alanya'dan kaçak olarak bindiği yolcu feribotu, Kıbrıs Limanı'na gitmek için yavaşladığında, karaya 2 mil yani 3 kilometre kala denize atlayıp yüzmeye başlayan Taner, yüzerek Kıbrıs'a çıktı. Tarlacı, çıkan haberlerin sonrasında sosyal medya hesabından da açıklamada bulundu.

  KÖPEKBALIĞINA ŞARKI SÖYLEMİŞ

  Konu hakkında çok sayıda soru ve yorum alan Taner Tolga Tarlacı, "Buradayım beyler! 4 günde yüzerek gelebildim ancak çok şanslı idim köpek balığı önümden geçti fakat ısırmadı çünkü yanımdan geçerken ona 'magale güle' şarkısını söyledim ninni gibi geldi ona ve beni ısırmadı beraber yüzerek geldik köpek balığı ile" dedi.

  Alınan son iddialara göre ise Taner Tolga Tarlacı cezaevinde intihar etti. Fakat intihar söylentileri yalnızca bazı medya kuruluşlarında bulunuyor ve teyit edilemedi.

  Yazı kaynağı : www.odakhaber.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap