Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tüyap adana uluslararası fuar ve kongre merkezi

  1 ziyaretçi

  tüyap adana uluslararası fuar ve kongre merkezi Ne90'dan bulabilirsiniz

  Adana

  Çukurova’nın Dünyaya Açılan Penceresi...

  2006 yılının Haziran ayında kapılarını açan Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, 13.500 metrekare kapalı, 66.500 metrekare açık fuar alanı, özel konferans ve seminer salonları, ideal çalışma ortamı, teknik altyapı donanımı, kafe ve lokantaları, ulaşım, temizlik, kurye, sekreterlik hizmetleriyle şehirde endüstri, tarım ve ticaretin buluşma noktasıdır.

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, sanayi ve ticaret odaları ve büyükşehir belediyesi gibi önemli kurumlarla işbirliği yapmaktadır. Adana’nın canlılığına canlılık katan aktif ticaret merkezinde uzun süredir gıda ambalaj, mobilya dekorasyon, kitap, inşaat, tarım, sera, bahçe gibi onlarca sektör tek çatı altında toplanmaktadır.

  13.500 m² KAPALI Ve 66.500 m² AÇIK ALAN TOPLAM 80.000 m² FUAR ALANINDA HER ZAMAN MÜKEMMELİ ARAYAN TÜYAP, KUSURSUZ HİZMET ANLAYIŞI İLE ULUSLARARASI NİTELİKLİ İMKÂNLAR SUNMAKTADIR.

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere her türlü hizmeti sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

  Yazı kaynağı : tuyap.com.tr

  Çukurova Kitap Fuarı

  tüyap adana uluslararası fuar ve kongre merkezi

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, Karaisali nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi, Karaisali nerede, Otobüs veya Metro ile nasıl gidilir?

  Karaisali şehrinde Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi konumuna Toplu Taşıma

  Karaisali, Türkiye'deki Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

  Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: N. Erbakan Blv. 3b; Fuar Alanı Kavşağı-2; N. Erbakan Blv. 3a; N. Erbakan Blv. 2b; 100. Yil-5; Ruh Sağliği.

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi adresine Otobüs veya Metro ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 188CEMALPAŞA 2İTİMAT3 Metro: M1

  Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi için yol tarifi alın.

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Karaisali konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

  Tüyap Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi için Otobüs ve Metro fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

  Yazı kaynağı : moovitapp.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap