Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tüyap fuar ve kongre merkezi ve ifm istanbul fuar merkezi

  1 ziyaretçi

  tüyap fuar ve kongre merkezi ve ifm istanbul fuar merkezi Ne90'dan bulabilirsiniz

  İstanbul Mobilya Fuarı

  IFM İstanbul Fuar Merkezi

  İFM fuar alanına ulaşım

  Ulaşım

  İstanbul hava alanından ulaşım

  Havalimanı sonrasında fuar alanına ulaşmak için havaist servislerini kullanabilirsiniz. 

  Yenikapı istikametine giden Havaist servislerini kullanarak Yenikapı Marmaray durağında M1A Yenikapı-Ataturk Havalimanı hattına aktarma yapabilirsiniz. 

  Bakırköy istikametine giden Havaist servislerini kullanarak Şirinevler durağında M1A Yenikapı-Ataturk Havalimanı hattına aktarma yapabilirsiniz. 

  Sefer saatlerini öğrenmek ve detayli bilgi almak için tıklayınız

  Şehirlerarası Otobüslerle Gelişlerde:

  İstanbul’a şehirlerarası otobüsle gelişlerde Esenler Otogarı tercih edilmelidir. Otogar sonrasında fuar alanına ulaşmak için 2 yöntem kullanılabillir.

  1.Metro : Esenler Otogarının içindeki metro istasyonundan Atatürk Havalimanı yönüne giden trene binerek, havalimanından bir önceki durak olan “DTM İstanbul Fuar Merkezi” durağında inmelisiniz. İstasyon çıkışı her 15 dakikada bir kalkan ücretsiz servislerimizi kullanabilir ve ya yaklaşık 10 dakika yürüyerek fuar alanına ulaşabilirsiniz.

  2.Taksi : Esenler Otogarından fuar alanına taksi ile gelmeyi tercih etmeniz durumunda, otogarın içinde kolaylıkla taksi bulabilirsiniz. Esenler Otogar ile İstanbul Fuar Merkezi arası mesafe çevre yolu kullanıldığında yaklaşık 20 km’dir. Taksi ücreti trafik yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir.


  İstanbul’un diğer yerlerinden fuar alanına ulaşmak için hangi ulaşım seçeneklerini kullanabiliriz?

  •Aksaray’dan: Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Atatürk Hava Limanı’ndan: Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Avcılar’dan: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Bostancı’dan: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Eminönü’den: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Kabataş’tan: Tramvay ile AKSARAY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Kadıköy’den: Deniz otobüsü ile BAKIRKÖY – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Mecidiyeköy’den: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Sabiha Gökçen Limanı’ndan: Havataş servisleri ile TAKSİM – İETT Otobüsü 96T hattı kullanılarak İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Sultanahmet’ten: Tramvay TR1 hattı kullanılarak ZEYTİNBURNU – Metro ile HM1 hattı kullanılarak İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Taksim’den: İETT Otobüsü 96T hattı kullanılarak İSTANBUL FUAR MERKEZİ
  •Zincirlikuyu’dan: Metrobüs ile ŞİRİNEVLER – Metro ile İSTANBUL FUAR MERKEZİ


  Özel Araçla Ulaşım

  Özel araçlarıyla ulaşım sağlayan ziyaretçilerimiz; E-5 Atatürk Havalimanı çıkışlarını kullanarak, Tem otobanından Atatürk Havalimanı yönünü takip ederek veya sahil yolunu kullanarak, İstanbul Fuar Merkezi’ne ulaşabilirler.


  Yazı kaynağı : www.istanbulprohunt.com

  CNREXPO

  CNREXPO

  Türkiye’nin en prestijli enerji, çevre ve teknolojileri fuarı ENTECH - Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı & Kongresi Ankara’da açıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve TÜBİTAK’ın da desteklediği fuar, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleniyor. Fuar ve kongre, kendini temiz çevre ve gelecek için adamış, dünyanın en önemli akademisyenlerine ev sahipliği yapıyor.

  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile TÜBİTAK tarafından da desteklenen fuarda, enerji, katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji ve teknolojileri, kentsel çevre temizlik araçları sektöründe faaliyet gösteren firmalar ürün sergiliyor.

  ENTECH Fuarı’nda en yeni teknoloji ve hizmetleri ile yer alacak firmalar, kamu kuruluşu yöneticileri, yerel yönetim temsilcileri, KOBİ ve özel sektör karar vericileri, çevre teknolojileri araç ve ekipman üreticileri, sanayiciler, organize sanayi bölgesi yetkilileri ile iletişim kurarak kendilerine yeni ticaret ağları oluşturuyor.

  Sıfır Atık Kongresi Geleceğe Işık Tutacak

  23-26 Kasım tarihleri arasında, ENTECH – Sürdürülebilirlik ve Sıfır Atık Fuarı ile eş zamanlı hayata geçirilecek olan Sıfır Atık Kongresi, kendini temiz çevre ve gelecek için adamış, dünyanın en önemli akademisyenlerine ev sahipliği yapacak.

  ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan ENTECH Sıfır Atık Kongresi’ni, bürokratlar, akademisyenler, çevre dernekleri ve öğrenciler takip edecek. ENTECH Sıfır Atık Kongresi’ne yabancı akademisyenlerin yanı sıra Türkiye’nin çevre ve sıfır atık üzerine yetiştirdiği en önemli akademisyenler de konuşmacı olarak katılacak. Sıfır Atık Kongresi, sektörün geleceğine de ışık tutacak.

  Yazı kaynağı : cnrexpo.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap