Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  the misfit of demon king academy 2.sezon türkanime

  1 ziyaretçi

  the misfit of demon king academy 2.sezon türkanime Ne90'dan bulabilirsiniz

  The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon 1. Bölüm izle - DiziKorea

  Anime | January 2023

  Anime | January 2023

  The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon çıkış tarihi: Maou Gakuin 2. Sezon onaylandı

  The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon animesinin hikayesi, Maou Gakuin no Futekigousha hafif roman serisine dayanacak. Resim kredisi: Yoshinori Shizuma

  The Misfit of Demon King Academy 2. Sezonunun yapım aşamasında olduğu resmi olarak onaylandı. Peki Maou Gakuin 2. Sezon ne zaman çıkacak?

  Ayrıca ikinci sezonun split-cour anime olacağı da açıklandı.

  İÇİNDEşapka bir kur, sorabilirsin? Argoya aşina olmayanlar için, bir kurs, genellikle 10 ila 13 bölümden oluşan fiziksel mevsimlere dayanan üç aylık bir TV yayın bloğudur.

  Split-cour, tek bir anime sezonunun TV yayınına devam etmeden önce birkaç ay ara verdiği yerdir.

  Anime duyurusu, Ekim'den 6 ve 7 Mart 2021'e ertelenen Kadokawa Light Novel Expo 2020'de gerçekleşti.

  İkinci sezonda Anos Voldigoad, Sasha Necron, Misha Necron ve tanrıların bir planını ve sahte Şeytan Kral Avos Dilhevia'nın gerçek doğasını araştıran arkadaşları olacak.

  Mart 2021'de yayınlanan The Misfit of Demon King Academy 2. Sezonu için önemli bir görsel. Resim kredisi: Studio SILVER LINK

  24 Şubat 2021'de anime TV dizisinin resmi Twitter hesabı ikinci bir sezon için dalga geçiyor gibiydi.

  Bunun 'The Misfit of Demon King Academy'nin sonuncusu olacağını mı düşündünüz? hesap tweet attı. biraz daha beklemeniz gerekecek.

  Animenin ikinci sezonunun, diğer fantezi/isekai anime serileriyle tanınan animasyon stüdyosu Silver Link tarafından üretildiği doğrulandı. Strike The Blood 4. Sezon , Paralel Dünyaya Ölüm Yürüyüşü Rhapsody , Bilge Adamın Torunu , BOFURI: Zarar Görmek İstemiyorum, Bu yüzden Savunmamı Maksimuma Çıkaracağım ( BOFURI 2. Sezon animesi onaylandı) ve Kötülük Olarak Sonraki Hayatım: Tüm Yollar Kıyamete Çıkıyor! ( My Next Life as a Villainess Sezon 2 animesi onaylandı).

  (NS BOFURI 2. Sezon animesi ve My Next Life as a Villainess Sezon 2 animesi her ikisinin de üretimde olduğu onaylandı).

  Maou Gakuin anime prodüksiyonunda üç yönetmen listeleniyor. Shin Oonuma ( Kader / kaleid gemisi Prisma Illya ) baş yönetmendir. Masafumi Tamura ( Bilge Adamın Torunu ) sadece yönetmen olarak listelenirken, Mirai Minato (Masamune-kun'un İntikamı) yönetmen yardımcısıdır.

  Sanatçı Kazuyuki Yamayoshi (Grimoire of Zero) karakter tasarımcısıdır. Yazar Jin Tanaka ( BNA , Date A Live ) dizi kompozisyonunu ve komut dosyalarını yönetiyor. Besteci Keiji Inai ( DanMachi 3. Sezon: Bir Zindanda Kızları Almaya Çalışmak Yanlış mı? ) müziği yaratıyor.

  The Misfit of Demon King Academy'nin açılış (OP) tema şarkısı Civilian'dan Correct Incorrect iken, bitiş (ED) Tomori Kusunoki'den Hamidashimono'dur.

  The Misfit of Demon King Academy 2. Sezonunun açılış ve kapanış tema şarkıları henüz açıklanmadı.

  Animenin ilk sezonunun başlangıçta Nisan ayında başlaması planlanıyordu, ancak COVID-19'un anime endüstrisi üzerindeki etkileri nedeniyle Temmuz ayına ertelendi. Final, The Misfit of Demon King Academy 13. Bölüm, 26 Eylül'de Crunchyroll'da yayınlanacak.

  Crunchyroll ayrıca The Misfit of Demon King Academy İngilizce dublajını da yayınlıyor. İngilizce dublajın çıkış tarihi 5 Eylül 2020 olarak planlanıyor. Aleks Le, Anos Voldigoad'ı oynuyor, Brianna Knickerbocker Misha Necron'u oynuyor ve Kayli Mills, Sasha Necron'u oynuyor.

  Bu makale The Misfit of Demon King Academy 2. Sezonu (Maou Gakuin no Futekigousha ~Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou~ Sezon 2) ve ilgili tüm haberler hakkında bilinen her şeyi sağlar. Bu nedenle, bu makale zaman içinde haberler, söylentiler ve analizlerle güncellenecektir. Bu arada, kesin olarak bilinenlere bakalım.

  Maou Gakuin 2. Sezon çıkış tarihi tahminleri: Devam filmi 2022'de mi?

  Son güncelleme itibariyle, Square Enix, Aniplex, Silver Link veya animenin üretimiyle ilgili diğer herhangi bir şirket, The Misfit of Demon King Academy Sezon 2'nin çıkış tarihini resmi olarak onaylamadı. Maou Gakuin no Futekigousha 2. Sezon devam filminin üretimi Mart 2021'in başlarında duyuruldu.

  Haber resmi olarak onaylandıktan sonra bu makale ilgili bilgilerle güncellenecektir.

  Bu arada, Maou Gakuin 2. Sezon prömiyer tarihinin gelecekte ne zaman gerçekleşeceği hakkında spekülasyon yapmak mümkün.

  Son yıllarda, Studio Silver Link, ilk sezonların popülaritesine dayalı olarak çoklu fantezi/isekai anime için ikinci sezonlar üretmesi için yeşil ışık yaktı. Death March ve Wise Man's Torunu dikkate değer istisnalardı, ancak prodüksiyonu destekleyen tamamen farklı şirketleri vardı.

  Ana yapımcı oldukları için gerçekten Aniplex'e kalmış. Bir anime dizisi yeterince popülerse, ikinci bir sezonu veya bir devam filmini finanse etme eğilimi vardır.

  Örnekler şunları içerir: The Promised Neverland 2. Sezon , Hücreler İş Başında!! 2. Sezon , Hücreler İş Başında! KOD SİYAH , Sword Art Online Sezon 4 , Kaguya-sama: Love is War 3. Sezon , Magic Record 2. Sezon , Demon Slayer: Mugen Train (ve Demon Slayer Sezon 2 ve 3 ), Tavşan Kız Senpai , ve pek çok Fate devam filmi.

  Death March ve Wise Man's Torunu da, büyük ölçüde arsa ve karakterlerin genel doğası nedeniyle çekiş kazanamadı. Bu iki anime ile benzerliklere rağmen, eleştirmenler Maou Gakuin'e çok daha nazik davrandılar. Animeye kendine özgü özelliklerini ortaya koyma şansı verildiğinden bölüm puanları yükseliyor.

  Kötü incelemelerin birçoğu, Bölüm 1'in ilk öncülüne önceki diğer animelere benzer olan sersemletici tepkiler olabilir. Veya, belki de eleştirmenler, başlangıçta, güç fantezi hikayelerinden hoşlanmazlar.

  Neyse ki, kaynak malzemenin göreceli gücü, Maou Gakuin animesinin sıradanlıktan yükselmesine ve ikinci sezon için yeterince popülerlik ve dolayısıyla finansal başarı sağlamasına izin verdi.

  Şimdiye kadar, Japonya'daki Blu-Ray/DVD satış rakamları iyi durumda. The Misfit of Demon King Academy Blu-Ray/DVD Cilt 1 ilk haftasında 2.473 kopya sattı, Cilt 4 ise ilk haftasında 2.302 kopya sattı.

  Bu rakamlar bize animenin Japonya'daki popülaritesi hakkında bir fikir verse de, en büyük faktör akış geliridir.

  The Misfit of Demon King Academy Sezon 2'nin açıklandığı 2021'e hızlı bir şekilde ilerleyin. ikinciden beriSezon Mart 2021'de duyuruldu, mümkün The Misfit of Demon King Academy Sezon 2 çıkış tarihi 2022 veya 2023 olacak.

  Maou Gakuin 8. Cilt için hafif roman kapak resmi. Resim kredisi: Yoshinori Shizuma

  Maou Gakuin animesine kıyasla The Misfit of Demon King Academy manga/hafif roman serisi

  Anime serisinin hikayesi, serinin yaratıcısı Shu ve illüstratör Yoshinori Shizuma'nın The Misfit of Demon King Academy hafif romanına dayanmaktadır. Genellikle sadece Maou Gakuin olarak kısaltılır, tam adı Maou Gakuin no Futekigousha ~Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei Shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou~, resmi olarak The Misfit of Demon King Academy: History's Strongest Demon King'e çevrilmiştir. Torunlarıyla Reenkarne Olur ve Okula Gider.

  Anime'deki geri dönüş süresi nispeten hızlıydı. Maou Gakuin internet romanı İlk olarak, Nisan 2017'de kendi kendine yayın yapan Shosetsuka ni Naro'da başlatıldı. Japon yayıncı ASCII Media Works, hafif roman uyarlamasını Mart 2018'de yayınlamaya başladı.

  9 Nisan 2021 itibariyle, kitap serisi 9. Cilt'e kadardı (aslında serideki onuncu kitaptır, ancak Cilt 4 hikaye yayı iki kitaba bölünmüştür). The Misfit of Demon King Academy Cilt 10'un çıkış tarihi 6 Ağustos 2021'di.

  Hafif roman ciltleri, halihazırda Bölüm 13'e kadar olan web romanı serisinin Bölümlerine dayanmaktadır. Bu, hafif romanların şimdiye kadar yazılan hikayenin yalnızca yarısını oluşturduğu anlamına gelir.

  Dördüncü kitabın iki bölüme ayrılmasına benzer şekilde, The Misfit of Demon King Academy Cilt 10, Bölüm 1 olarak listelenmiştir. Resim kredisi: Yoshinori Shizuma

  Misfit of Demon King Academy manga serisi aynı ayda başladı. Square Enix, manga sanatçısı Kaya Haruka'nın uyarlamasını yayınladı. Mart 2021 itibariyle, yalnızca 4. Cilt'e kadardı ve Cilt 5 duyurulmadan kaldı.

  Bir duyuru Square Enix'in Manga UP'sinde! app, Haruka'nın 2019'da sağlık sorunları yaşadığını açıkladı. Bu nedenle, düzensiz bir şekilde yeni manga bölümleri yayınlandı.

  Ne yazık ki Haruka'nın sağlık sorunları o kadar ciddiydi ki The Misfit of Demon King Academy mangası 7 Temmuz 2021'de iptal edildi. açıklığa kavuşmuş Eylül 2019'dan bu yana Haruka, kanserin teşhis edildiği evreye bağlı olarak çok düşük bir sağkalım oranına sahip olan pankreas kanseri tedavisi görüyordu.

  Manga iptal edildikten birkaç gün sonra, Kaya Haruka'nın iptalin kamuya açıklanmasından bir gün önce 6 Temmuz 2021'de öldüğü ortaya çıktı. Manga sanatçısının ailesi özel bir cenaze töreni düzenledi.

  Ne yazık ki, hiçbir Kuzey Amerikalı yayıncı, Maou Gakuin hafif roman serisi için resmi bir İngilizce çeviri yayınlama planlarını açıklamadı. Ancak, bir hayran yapımı ingilizce tercümesi Web romanı bölümlerinin yaklaşık yarısı, web romanı Bölüm 3'ün (veya hafif roman Cilt 3) uyarlanmasıyla tamamlandı.

  Square Enix zaten bir resmi yayınlıyor İngilizce Maou Gakuin mangası . İngilizce Cilt 2 25 Ağustos'ta yayınlandı, İngilizce Cilt 3 ise 26 Ocak 2021'de planlandı.

  The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon animesinin hikayesi, Maou Gakuin 4. Ciltteki hikaye olaylarını ele alacak. Resim kredisi: Yoshinori Shizuma

  Bazı eleştirmenler, The Misfit of Demon King Academy'nin hikayesinin, büyülü harem lise türündeki değersiz güç fantezi kinayelerine fazlasıyla dayandığını iddia ediyor. Büyük ölçüde eleştirmenler tarafından alay konusu olan tür, Demon King Daimao ve The Irregular At Magic High School ile zirveye ulaştı. (NS Mahouka 2. Sezon animesi 2020'de çıkacağı doğrulandı.)

  Muhtemelen, Maou Gakuin kahramanı Anos Voldigoad, ilk iki bölümde iki kız kardeşten oluşan bir harem kuran havalı, aşırı güçlü (OP) bir iblis lordu olduğundan, bu tür olumsuz eleştirilerin bir anlamı var. İlk hikaye yayının sonunda, onu saplantı haline getiren bir okul hayran kulübü var. yıl bebekleri yaratmak ve bir buharlı resimli kitap .

  Öte yandan Anos, tüm güce sahip olmasına rağmen toplum tarafından takdir edilmiyor. Safkan Kraliyetlerin kast sistemi tarafından melez bir melez olarak reddedildi ve OG Demon King olduğunu bilgi ve büyülü güçle kanıtlama yeteneğine rağmen Delzogade akademisindeki öğretmenler tarafından uyumsuz olarak etiketlendi. Ama bu sadece bu özel güç fantazisi alt türü için bir mecaz.

  Temel önermenin değersiz olduğunu düşünseniz bile, en azından doğru yapılmış bir çöp. Başka bir Patates-kun olmaktan ziyade, akıllı ve küstah Anos, isterse çekici ve kibar olabilen çok güçlü bir anti-kahramandır. Ana karakter için gerçek bir hayran kulübü olmasına rağmen, anime aynı zamanda seyircisini izlemeye devam etmek için dayanılmaz harem kinayelerine veya ecchi hayran servisine de güvenmiyor.

  Hikaye tekerleği yeniden icat etmiyor ya da türü alt üst etmiyor, ancak izleyicilerin Anos'un yolculuğunu sadece bir sonraki adımda ne yapacağını görmek için izlemesini sağlayacak kadar yenilik sunuyor. Anos'u ilginç yapan şey, ezici gücünü beklenmedik şekillerde nasıl kullandığı ve hikayenin bu tür eğri topları atmaktan zevk alması.

  Elbette, günümüzde animede neredeyse çok fazla OP kahramanı var, ama gerçekte kim sadece bir kalp atışı/tahta çubukla savaşır veya tek elle bir kale fırlatır? Bu KEÇİ, düşmanının alevlerini sadece bir iç çekişle yok eder ve ateşli yumrukları göz açıp kapayıncaya kadar geri sektirir.

  Bir düşmanı tekrar tekrar öldürüp dirilterek fethetmek başka bir bükülmeydi, Anos'un düşmanı Zepes'in dirilen orijinal mi yoksa sadece mükemmel bir kopya mı olduğunu sorgulayarak korkunç çıkmazı entelektüelleştirmesi bir yana. Hatta bir aile danışmanlığı seansı başlatmak için bir zombi kardeş düşmanlığı bile kullanıyor!

  Anos'un düşkün ebeveynlerinin maskaralıkları ve Mythical Age şakalarındaki (diriliş için üç saniyelik kural) garip girişimleri, komik ritimler ve olağan iblis edgelord mitosundan büyük bir ton değişikliği sunar. Ayrıca, kız kardeşlerin aşırı hızlı kız arkadaşlar olduklarına dair ilk izlenim, Anos'un hayranlıklarını yalnızca ham güçle değil, eylemleriyle kazandığı ilk hikaye yayının bir parçası olarak alt üst olur.

  The Misfit of Demon King Academy animesinin ilk sezonunun ana görseli Anos, Sasha ve Misha'ya odaklandı. Resim kredisi: Studio Silver Link

  Bölüm formatının sınırlamaları nedeniyle, anime'nin yaratıcıları birçok unsuru yoğunlaştırmak zorunda kaldı. Ne yazık ki, bu, bazı aksiyon sahneleri ve harika tek gömleklerin kesme odası zeminine çarpması anlamına geliyordu. Manga bile karakterlerin ne düşündüğüne ve içsel motivasyonlarının dışa dönük eylemlerine nasıl bağlı olduğuna dair daha fazla fikir verdi.

  İlk dört bölüm, Sasha ve Misha Necron'un hikayesini, hafif roman Cilt 1'den, basmakalıp tsundere eğilimlerine fazla güvenmeden yeterince uyarladı. Sasha'nın davranışlarındaki ani değişiklikler kafa karıştırıcıydı ve ilk başta duygusal kırbaçlanmasının ardındaki gizem açığa çıkana kadar kötü bir karakter gelişimi gibi görünüyordu.

  Anime, manga Chapter 1'den bu yana olayların sunumunu yeniden düzenledi, Anos'un Kahraman Kanon'a karşı mücadelesinin, sihrin gerilediği ve iblislerin ve insanların nesiller boyu çiftleştiği 2000 yıl sonra yeniden diriltilmesine neden olduğunu açıkladı. Bunun yerine, bu serginin çoğu Bölüm 2'ye ertelendi.

  Aksi takdirde, atlanan en önemli sahne, Elder Demon Emperor Ivis Necron'un okul sınıfındaki Fusion Magic gösterisiydi. Ivis ile zamanı büken dövüşün büyü mekaniği, hem manga Cilt 3'te hem de hafif roman Cilt 1'de daha iyi açıklandı.

  The Misfit of Demon King Academy 5. Bölüm, hafif roman Cilt 2'nin hikaye olaylarına sıçradı. Bu, The Misfit of Demon King Academy Bölüm 6 ila 8'in yalnızca Demon Sword Tournament yayını uyarladığı anlamına geliyordu.

  Ne yazık ki, Anos ve Ray (Lay) Gransdori'nin iki Elder Demon Emperors ile savaşmak için bir araya geldiği bir dövüş sahnesine göz atarak ilerleme hızı arttı (anime ayrıca Anos'un iki eserinin anılarının tıpkı Ivis gibi değiştirildiğini fark ettiğinden bahsetmedi) ).

  6. Bölümde, Anos'un Ray'i anne babasıyla tanıştırdığı, ancak yanlış anlamaları ve geçici olarak onun dolaptan çıktığını düşünmeleri için mizahi bir sahne atlandı. Bölüm ayrıca sihirli model dükkanında küçük bir değerleme uzmanı karakterini atladı.

  En önemli eksiklik, Anos'un doğumunun arkasındaki hikayenin tamamıydı. Annesi animede hamileliğinin zorluğu da dahil olmak üzere bazı detayları açıklarken, kitaplar onun doğumunun ne kadar mucizevi olduğunu daha da netleştirdi. Bebek, Şeytan Kral'ın ruhu içeri girip çocuğu canlandırana kadar ölü doğdu.

  Bölüm 7, Ray'in aile büyüsünü miras almadığı için ailesi tarafından reddedildiği gerçeği de dahil olmak üzere benzer şekilde ayrıntıları gözden kaçırdı. Ray, evlatlık annesiyle tanışana kadar, kralcı aileden korktuğu için kimse ona yardım etmeye istekli olmadan köyü dolaştı.

  Bölüm 8, bir istisna dışında kaynak materyali yakından takip etti. Kitaplarda, Kraliyetçiler, Lay'in annesinin kaynağını destekleyen bilgiyi biliyorlardı ve aşkın kılıçları güçlendirebileceği fikrini kimin hatırladığını kontrol etmek için hafızayı baskılayan büyüyü kullandılar. Hatırlayan insanların hatıraları, Melheis'in rehin tuttuğu sihirli taşlarla bağlantılıydı, bu yüzden boyutsal hapishanede savaştıklarında hafıza taşlarının da korunması gerekiyordu.

  The Misfit of Demon King Academy Bölüm 9 ila 13, hafif roman Cilt 3'teki Kahraman Akademisi yayını (veya Cesur Akademi yayını) tamamlanarak sona erdi.

  Not: Bu hikaye ilk olarak Japonya'da yayınlanan The Misfit of Demon King Academy Bölüm 13'ten önce yayınlandı ve zaman içinde ek analizlerle güncellendi.

  The Misfit of Demon King Academy manga serisindeki karakter tasarımları, özellikle Sasha Necron ile ilgili olarak hem anime hem de ışık romanlarına kıyasla belirgin şekilde farklıdır. Resim kredisi: Kaya Haruka

  İlk sezonun, tarihin nasıl yeniden yazıldığına ve insanların neden Demon King'i Anos Voldigoad değil de Avos Dilhevia olarak hatırladığına dair kapsayıcı gizemin bir kısmını çözerek bir son bulacağı tahmin ediliyor. Neyse ki, bu merkezi çatışma, hafif roman Cilt 3'ün sonunda kısmen çözüldü, böylece onu anime serisi için en iyi durma noktası haline getirdi.

  Aslında, yapması kolay bir tahmin. Anime serisinin ilk gösteriminin yapıldığı gün, resmi Twitter hesabı Flat-out, The Misfit of Demon King Academy Bölüm 13'ün web romanı Bölüm 3'e uyarlanacağını belirtti.

  İyi haber şu ki, Studio Silver Link'in The Misfit of Demon King Academy Sezon 2'yi yapması için bolca kaynak materyal var.

  Kötü haber ise The Misfit of Demon King Academy manga serisinin ilk üç cildinin ilk dört anime bölümü tarafından uyarlanmış olmasıdır. En son manga bölümleri Ray tanıtıldığında durdu. Kaya Haruka'nın sağlık sorunları yaşadığını düşünürsek Maou Gakuin mangasının animenin ilk sezonunu yakalaması muhtemelen yıllar alacak.

  Daha da kötüsü, animeden önce okumak isteyen yalnızca İngilizce okuyucular, şu anda hafif roman serisi konusunda şanssız. Daha önce belirtildiği gibi, ücretsiz olarak erişilebilen web romanının hayran yapımı İngilizce çevirileri var, ancak Bölüm 4'ün çevrilmesi birkaç ay sürecek.

  The Misfit of Demon King Academy 2. Sezon hakkında spoiler (konu özeti/özet)

  Animeyi en son izlediğimizde, Anos insanlarla iblisler arasındaki savaşın başlamasını durdurdu. Ne yazık ki Eldemade Dityjon adlı yeni bir kraliyet öğretmeni Anos'un hayatını zorlaştırıyor.

  Şaşırtıcı bir şekilde, Anos Eldemade tarafından Tiranlığın İblis Kralı olarak ilan edilir. Yeni öğretmen, öğrencilere Yedi Yaşlı Şeytan İmparatorları da dahil olmak üzere çeşitli iblisler tarafından imzalanan Zekt sözleşmesini göstererek kanıt bile sağlar.

  Great Spirit arkının hikayesi, 2000 yıl önce tanrıların Kahraman Kanon'un kurgusal Demon King Avos Dilhevia'yı yaratma planından nasıl yararlandığını açıklayacak. Yaşlı tanrı Nousgalia, Yıkım Tanrısı Aberneyu'yu uyandırmaya çalışıyor.

  Üstelik sahte Şeytan Kral Avos Dilhevia'nın gerçek kimliği ortaya çıkar ve bu ifşa Anos'un daha fazla araştırma yapmasına neden olur. Anos, Büyük Ruh'un doğumunun sırrını keşfetmek için, tanrı Nousgalia tarafından yaratılan entrikayı çözmek için 2000 yıl önce zamanda yolculuk yapmalıdır.

  Ne yazık ki anime hayranları, bundan sonra ne olacağını görmek için The Misfit of Demon King Academy Sezon 2 çıkış tarihine kadar beklemek zorunda kalacaklar. Bizi izlemeye devam edin!

  Yazı kaynağı : tr.jf-charneca-caparica.pt

  The Misfit of Demon King Academy

  The Misfit of Demon King Academy

  Üye ol - Parolanı mı unuttun?

  Yazı kaynağı : diziwatch.net

  The Misfit of Demon King Academy 1. Sezon 1. Bölüm

  The Misfit of Demon King Academy 1. Sezon 1. Bölüm

  Üye ol - Parolanı mı unuttun?

  Yazı kaynağı : diziwatch.net

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap