Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  toki osmaniye 500 konutları nereye yapılacak

  1 ziyaretçi

  toki osmaniye 500 konutları nereye yapılacak Ne90'dan bulabilirsiniz

  TOKİ Osmaniye nereye, hangi ilçelere yapılacak? TOKİ Osmaniye sosyal konut proje detayları

  Osmaniye TOKİ başvurusu nasıl yapılır? Hangi ilçeye kaç konut yapılacak? TOKİ Osmaniye başvuru şartları - Yeni Akit

  Osmaniye TOKİ başvurusu nasıl yapılır? Hangi ilçeye kaç konut yapılacak? TOKİ Osmaniye başvuru şartları - Yeni Akit

  Akit haber güncel son dakika gündem haberleri ve haber arşivi.

  Biz her vakit, hakikati haykırdık ve gerçeğin izinde olduk. Her devrin gazetesi olmadık, milletin gazetesi olduk.

  www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.

  Yüklenme süresi 0.0107 sn.

  Yazı kaynağı : www.yeniakit.com.tr

  İKİNCİ TOPLU KONUT PROJEMİZ DE TAMAMLANDI

  toplu_konutİKİNCİ TOPLU KONUT PROJEMİZ DE TAMAMLANDI

  Osmaniye Belediyesi’nin Yeşilyurt Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Vatan Mahallesi Yaveriye TOKİ bölgesinde toplu konut yapım çalışmaları tamamlandı. Belediyeye ait olan 25 dönümlük arazide 10 blok halinde toplam 256 artı 10 olmak üzere toplam 266 konut yapıldı.

  OSMANİYE’YE ÖZGÜ BİR PROJE
  Girişimlerimiz ile TOKİ standart projeleri yerine burada farklı bir çalışma uygulandı. Osmaniye’nin hava koşullarına uygun, balkonları geniş, mimarisi farklı bir proje. 123 ve 106 metre karelik 2+1, 3+1 daireler yapıldı. Binanın her katında üç daire var. Projemiz bu şekilde orta gelir grubu ile alt gelir grubuna müşterek olarak hitap ediyor.

  KADİR KARA, “YENİ OSMANİYE BU ALANDA İNŞAA EDİLECEK”
  Bu projeye Cebel Kent Konutları olarak isimlendirdiklerini ifade eden Başkan Kadir Kara, bu bölgeye daha çok yatırımın geleceğini dile getirdi. Yeni Osmaniye’nin bu alanda kurulacağını ifade eden Başkan Kara, buradan ve Yeşilyurt TOKİ’den elde edilecek gelir ile Yeşilyurt Mahallesinin tamamının kentsel dönüşümünü tamamlayacaklarını söyledi.

  toplu_konut1

  Yazı kaynağı : osmaniye-bld.gov.tr

  Osmaniye, Rize, Sakarya TOKİ nereye yapılacak? Osmaniye, Rize, Sakarya TOKİ ucuz konut yapılacak ilçeler 2022?

  TOKİ Osmaniye arsaları nerede? İşte başvuru şartları ve ayrıntılar

  TOKİ Osmaniye arsaları nerede, Osmaniye’de kaç arsa ve kaç iş yeri satışa çıktı, TOKİ Osmaniye’de arsa ve iş yeri satışa çıkan ilçeler hangileri, başvuru şartları neler, ödemeler nasıl yapılacak?

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, TOKİ eliyle Türkiye tarihinin en büyük sosyal konut projesini hayata geçirdi. 14 Eylül’de başlayan konut başvuruları devam ederken, 10 Ekim 2022 itibariyle de arsa ve iş yeri için başvurular başladı.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, TOKİ eliyle yapılacak, İlk Evim İlk İşyerim projesinin sosyal konut ayağından sonra İlk Evim Arsa ve İlk İş Yerim kampanyalarının ayrıntılarını duyurdu.

  Buna göre; 29 ilde 1 milyon konut arsası satışa sunuldu. İlk İş Yerim kampanyasında ilk etapta satışa sunulan iş yeri sayısı ise 10 bin.  

  Peki; İlk Evim Arsa ve İlk İş Yerim projesinde arsaya evler nasıl yapılacak, sosyal konut için başvuran, arsaya da başvurabilecek mi, iş yerleri ne zaman teslim edilecek, ödemeler nasıl olacak? Merak edilen tüm bu sorular cevabını buldu.

  TOKİ OSMANİYE ARSALARI NEREDE? KAÇ ARSA SATIŞA ÇIKTI?

  TOKİ’nin İlk Evim Arsa kampanyası kapsamında Osmaniye ’da satışa sunulan arsa sayısı 6 bin 500. Osmaniye ’da, elektrik, su, doğal gaz alt yapıları ve planları tamamlanmış, inşaata hazır konut arsasının satılacağı ilçeler listesi şöyle:

  Osmaniye merkez ilçesi ile Düziçi, Kadirli, Sumbas, Toprakkale.

  TOKİ ARSA BAŞVURUSU NE ZAMAN?

  Satışa sunulan altyapılı 1 milyon arsa ile 10 bin iş yeri için başvurular, 7 Kasım'a kadar yapılabilecek. Arsalar için e-Devlet ve Ziraat Bankası şubelerinden, iş yerleri için ise e-Devlet üzerinden veya il merkezlerinde Halk Bankası, ilçelerde Ziraat Bankası şubelerinden başvurulabilecek.

  TOKİ OSMANİYE ARSA ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?

  Müstakil parseller, 192 bin 500 liradan başlayan toplam fiyat ve bin 604 liradan başlayan taksitlerin 10 yıl vadeyle faizsiz şekilde ödeneceği bir modelle vatandaşlara dağıtılacak. Hisseli parsellerin ödemesi ise, 112 bin 500 liradan başlayan toplam fiyat ve 937 liradan başlayan taksitlerle yine 10 yıl vadeyle ve faizsiz bir şekilde yapılabilecek.

  İlk Evim Arsa ve İlk İş Yerim projesinde arsaya evler nasıl yapılacak, sosyal konut için başvuran, arsaya da başvurabilecek mi, iş yerleri ne zaman teslim edilecek, ödemeler nasıl olacak?

  İşte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un bu sorulara tek tek cevap verdiği açıklamaları:

  TOKİ BAŞVURU EKRANI: İŞ YERİ 2022 İÇİN TIKLAYIN

  2022 TOKİ BAŞVURU EKRANI: ARSA İÇİN TIKLAYIN

  Bakanlık, TOKİ arsa ve iş yeri başvurularında merak edilenlere tek tek cevap verdi

  TOKİ arsa ve iş yeri başvurularında doğru bilinen 15 yanlış

  TOKİ arsa satışı Osmaniye  2022, Osmaniye  TOKİ arsa listesi 2022, TOKİ arsa satışı hangi illerde, TOKİ arsa başvurusu e-Devlet, TOKİ arsa satışı fiyatları OSMANİYE, TOKİ satılık arsa listesi 2022, TOKİ arsa satışı OSMANİYE, TOKİ arsa satışı şartları, TOKİ arsa satışı nerede OSMANİYE , TOKİ Osmaniye  Kura çekilişi 2022 - 2023, TOKİ Osmaniye  Kura çekilişi sonucu 2022 - 2023, TOKİ Osmaniye  arsa kura çekilişi 2022 - 2023, TOKİ Osmaniye  iş yeri kura çekilişi sonucu 2022 - 2023 aramalarının sonuçlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

  Haber Dairesi (Osmaniye Haber)

  Yazı kaynağı : haberdairesi.com

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap