Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tozkoparan iskender ne zaman başlayacak 2023 47. bölüm

  1 ziyaretçi

  tozkoparan iskender ne zaman başlayacak 2023 47. bölüm Ne90'dan bulabilirsiniz

  Tozkoparan İskender 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 47. Bölüm Fragmanı

  Tozkoparan İskender 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 47. Bölüm Fragmanı

  Tozkoparan İskender 3. sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Tozkoparan İskender 47. bölüm ne zaman yayınlanacak? Tozkoparan İskender 47. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

  Tozkoparan İskender dizisini kaçırmadan izleyen büyük bir kitle var. Dizinin fanları yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor. TRT 1 Tozkoparan İskender dizisi ile aslında büyük bir başarı yakaladı. Özellikle sosyal medyayı incelediğimizde çok büyük bir kitlenin bu diziyi izledğini görebiliyoruz. Büyük, küçük hemen hemen aslında herkesin izlediği bu dizinin devam etmesini isteyen çok kişi var. Ancak dizinin yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı henüz belli değil.

  Öte yandan TRT’nin sevilen dizisi Tozkoparan İskender, müzikal tiyatro oyunu ile sömestr tatili boyunca izleyicisi ile sahnede buluşuyor.
  Paraf Genç Kart’ın sömestr etkinliği kapsamında Fotoroman Film Yapım, Poll Production ve TRT iş birliğiyle sahneye konulacak olan müzikal, 21-22-23-24-25-26-27-28-29-30-31 Ocak ve 1-2-3-4-5 Şubat tarihlerinde 14:00 ve 18:00 saatlerinde Maslak TİM Show Center’da gösterimde olacak.
  Biletler Biletix’te...

   

  Yazı kaynağı : baskentpostasi.com

  TRT 1 - Tozkoparan47.Bölüm

  Yazı kaynağı : www.yenifragmanlari.com

  Tozkoparan İskender | Diziler | TRT İzle

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap