Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  tozlu yaka 13 bölüm full izle fox tv

  1 ziyaretçi

  tozlu yaka 13 bölüm full izle fox tv Ne90'dan bulabilirsiniz

  Tozluyaka Dizisi - Bölümleri | FOX

  Tozlu Yaka 13. Bölüm Full İzle, Tek Parça Yeni Bölüm | Son Bölüm İzlemek

  Tozluyaka 13. Bölüm izle

  Tozluyaka 13. Bölüm izle

  Tozluyaka Hakkında

  Fox tv ekranlarının yaz dizisi Tozlu Yaka, popüler bir gençlik dizisidir. İlk olarak 27 Haziran 2022 tarihinde ekranlara gelmeye başlayan Tozlu Yaka, Ntc Medya öncülüğünde ekranlara taşınmaktadır. Yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği Tozlu Yaka dizisi senaryosunda ise Yekta Torun yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı'nın oturduğu Tozlu Yaka dram ve gençlik türündedir. Çekimlerinin İİstanbul'da gerçekleştirildiği Tozlu Yaka Pazartesi günleri yayınlanmıştır.

  Başrollerinde Emre Kınay ve Dolunay Soysert'in yer aldığı Fox tv dizisi Tozlu Yaka oyuncu kadrosunda Tayanç Ayaydın, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi KAhyaoğlu, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Serra Pirinç, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Özgür Foster, Ahmet Haktan Zavlak, Duygu Özşen, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Doğa Lara Akkaya ve Egemen Almacı yer almaktadır.

  Tozlu Yaka konusu

  Oldukça ilgi çeken gençlik dizisi olan Tozlu Yaka, okulda bulunan öğrencilerin aralarndaki sınıf farklılıklarına rağmen kurdukları dostlukları anlatmaktadır.

  Tozlu Yaka karakterleri

  Ali (Kaan Miraç Sezen)

  Delikanlı karakteri ile tanınan Ali, her ne kadar zeki olsa da derslerle pek arası yoktur. Arkadaşı Vefa öldürüldükten sonra hayatı büyük ölçüde etkilenecektir. Arkadaşının katilini bulmak için elinden geleni yapacaktır. Cemre'ye aşıktır.

  Sinan (Can Bartu Aslan)

  Ali'nin arkadaşı. Çalgıcı Vedat'ın oğlu. Eğlenceli ve korkusuz bir karakteri vardır.

  Zeynep (Serra Pirinç)

  Grubun tek kız üyesi. Ali'ye aşıktır.

  Yazı kaynağı : diziizle.top

  Tozlu Yaka 13. Bölüm Full İzle, Tek Parça Yeni Bölüm | Son Bölüm İzlemek için (Resmi Bağlantısı fox canlı izle tozlu yaka) Tozluyaka Yeni Bölüm Ne Zaman

  Tozluyaka 13. yeni bölüm fragmanı yayında! Cemre birini daha mı öldürdü?

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap