Bu sitede bulunan yazılar memnuniyetsizliğiniz halınde olursa bizimle iletişime geçiniz ve o yazıyı biz siliriz. saygılarımızla

  trabzonspor galatasaray biletleri ne zaman satışa çıkacak

  1 ziyaretçi

  trabzonspor galatasaray biletleri ne zaman satışa çıkacak Ne90'dan bulabilirsiniz

  Galatasaray Trabzonspor biletleri ne zaman satışa çıkacak?

  Galatasaray Trabzonspor biletleri ne zaman satışa çıkacak?

  Spor Toto Süper Lig’de 22. hafta Galatasaray Trabzonspor arasında derbi mücadelesi ekranlara gelecek. Ligde zirve mücadelesi veren iki takımın mücadelesi Türk Telekom Stadyumu'nda oynanacak. Peki Galatasaray Trabzonspor derbisi ne zaman, maç biletleri ne zaman satışa çıkacak? İşte, o detaylar

  GALATASARAY TRABZONSPOR MAÇI NE ZAMAN?

  Galatasaray Trabzonspor derbisi, 5 Şubat Pazar günü ekranlara gelecek. Karşılaşma Bein Sports üzerinden canlı izlenebilecek.

  DERBİ BİLETLERİ NE ZAMAN ÇIKACAK? GERİ SAYIM BAŞLADI

  Derbi mücadelesinin biletlerinin, 2 Şubat Perşembe günü itibariyle satışa çıkması bekleniyor.

  Yazı kaynağı : www.hurriyet.com.tr

  Galatasaray - Trabzonspor maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak? - Finansopia

  Galatasaray - Trabzonspor maçı biletleri ne zaman satışa çıkacak? - Finansopia

  Galatasaray ile Trabzonspor’un mücadele edeceği Süper Lig maçının biletleri araştırılıyor.

  GALATASARAY – TRABZONSPOR MAÇI BİLETİLERİ NE ZAMAN SATIŞA ÇIKACAK?

  Galatasaray – Trabzonspor maçının biletleri şimdilik satışa çıkmadı. 2 Şubat günü satışa sunulması düşünülüyor.

  GALATASARAY- TRABZONSPOR MAÇI NE ZAMAN?

  Merakla beklenen Spor Toto Süper Lig karşılaşması, İstanbul’da, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Stadyumu’nda oynanacak. 05 Şubat Pazar günü 20.00’de oynanacak.

  GALATASARAY- TRABZONSPOR MAÇI HANGİ KANALDA?

  Galatasaray – Trabzonspor maçı, Bein Sports, kanalı üstünden şifreli olarak izlenebilmektedir.

  Yazı kaynağı : www.finansopia.com

  Galatasaray Maçı Biletleri Satışa Çıktı | Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

  Galatasaray Maçı Biletleri Satışa Çıktı | Trabzonspor Kulübü Resmi Web Sitesi

  Takımımızın ligin 4. haftasında 12 Eylül Pazar günü saat 20.00’de oynayacağı Galatasaray maçı biletleri satışa sunuldu.

  Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı son karara göre, Medical Park Stadyumu’nun % 50 kapasitesi oranında satışa sunulacak biletlerde çift aşı zorunluluğu getirilmiştir. İki doz aşı olan kişilerin son aşısının üzerinden de 14 gün geçmesi gerekmektedir. Ayrıca çift doz aşı olanlara HES kodu kontrolü de yapılacaktır. Yurt dışında yaşayan taraftarlarımız aynı kurallar kapsamındadır ve çift doz aşılarını ülkeye giriş yaparken gümrük memurları üzerinden pasaportlarına işletmek zorundadır..

  Bilet fiyatlarımız şu şekilde belirlenmiştir

  Vip Platinum 900 TL
  Vip Gold 700 TL
  Vip Silver 500 TL
  Batı 300 TL
  Doğu 250 TL
  Fırtına 150 TL
  Kale Arkası 100 TL

  Passolig gişeleri, Passo Uygulama ve passo.com.tr’den satışa sunulan elektronik biletler, sadece Trabzonspor passolig kartlar ile satın alınabilecektir. Engelli biletleri ise Atatürk Alanı’ndaki Passolig gişelerinden temin edilecektir.

  UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır.

  Bilet alacak taraftarlarımızın dikkat etmesi gereken hususlar şu şekildedir:

  - Bir taraftar farklı TC Kimlik numaraları girerek 5 (beş) bilet alma hakkına sahiptir. Her taraftarın HES kodu olması zorunludur.

  - Seyircilerin müsabakaya girerken, müsabaka sırasında ve müsabaka sonrasında COVID-19 kapsamında alınan kurallara uyma zorunlulukları vardır.

  - Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

  - Maç, sosyal mesafe kurallarına göre ayarlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.

  - E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya girerek kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılacaktır. Bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanacaktır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

  - Test yaptırılamayan 12 yaş altı çocukların stadyumlara girişi yasaktır. 12 yaş üzerinde ve henüz aşı tanımlanmamış kişiler maçtan 48 saat önce PCR negatif testi alarak müsabakalara giriş yapabilecektir. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı grubunda yer alan 16 yaş ve üzerindekiler ise çift doz aşı ve 14 gün kuralını tamamladıktan sonra bilet alabileceklerdir.

  - Covid-19 geçirmiş ve Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olanlar stadyuma giriş yapabileceklerdir. Bunun yanında Covid-19 geçirmiş kişiler izolasyon süreçlerini tamamladıktan sonra 180 gün süre ile stadyuma girebileceklerdir.

  - Gişe çalışma saatleri hafta içi 09:00-18:00, hafta sonu 09:00-18:00 saatleri arasındadır. Maç günü gişeler karşılaşmanın ilk yarısının sonuna kadar açık kalacaktır.

  - Kapı açılış saatlerine Trabzon Emniyet Müdürlüğü karar vermektedir. Aksi bir durum olmadığı taktirde maçtan iki saat önce kapılar açılır.

  HES kodu nasıl alınır? (TC Vatandaşları)

  1- HES uygulamasında ana sayfa açılır

  2- HES KODU OLUŞTURMA ekranına geçiş yapılır.

  3- "HES KODU OLUŞTUR" bölümünün altında "Yeni Kod Ekle" butonuna basılarak kod oluşturulur.

  4- "Yeni Kod Ekle" butonuna basıldıktan sonra açılan ekranda HES kodu için süre seçilir ve istenirse isim verilebilir.

  5- Oluşturulan HES kodu bilet alımı sırasında, atama ekranında HES kodu alanına girilir, TC kimlik numarası ile eşleşme yapılır ve maç biletiniz tanımlanarak ödeme adımına geçilir.

  HES kodu nasıl alınır? (Diğer Ülke Vatandaşları)

  Aralarda boşluk olacak şekilde HES (PASAPORTTA YAZAN UYRUK) (PASAPORT NO) (DOĞUM YILI) (SOYISIM) yazılarak 2023'e SMS gönderilerek HES kodu alınabilir.

  Ayrıca; yurtiçi GSM operatörüne ait numarası bulunmayan yabancı kişiler için pasaport bilgileri ile HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla uyruk, pasaport seri numarası, doğum yılı ve soyadı yazdıktan sonra +90555 944 3821’e SMS göndererek HES Kodu alınabilir.

  Yazı kaynağı : www.trabzonspor.org.tr

  Yorumların yanıtı sitenin aşağı kısmında

  Ali : bilmiyorum, keşke arkadaşlar yorumlarda yanıt versinler.

  Yazının devamını okumak istermisiniz?
  Yorum yap